Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie Platinum to cena 99zł / 18 m jak dojdą wypowiedzonka od osob które je wyślą sądze że już przy koncu negocjacji zejdą na 89 zł :-)

Nie muszą nic zbijać, wystarczy że rozbiją trochę ofertę na bardziej elastyczne moduły, by każdy mógł wybrać to, co go interesuje i płacił za to co chce, a nie za to, co wziąć musi w sztywnym pakiecie. Obecna oferta jest tak elastyczna jak kalesony z tektury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wynegocjowac brak oplat. Ja tak dzisiaj zrobilem. Podobnie mialem Pace 500 a bedzie zamiana na media box.

To z dekoderami jest wielka lipa.W tej chwili posiadam Pace 500 i chcąc migrować do NC+ i zmienic dekoder na media box + to musze jeszcze za niego placic aktywacje.To klient Cyfry wogole jest traktowany jak klient z ulicy.Na dodatek Pace nie bedzie oferował wszystkich opcji internetowych, to przeciez nie jest pelna oferta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym wiedzieć do kiedy nowa platforma ma licencje na

Ligę Mistrzów i Uefa

Polską Ekstraklasę

NBA

Liga angielska

i Eurosport

 

Czy gwarantują to co obiecują w rozpisanych nowych kanałach Canal + tylko do czerwca czy na nowy sezon też

 

żeby nie było że w październiku związani na 18 miesięcy będziemy się delektować tylko ligą włoską i francuską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. Teraz płacę za Superpremium+MR 99 zł i naturalna dla mnie opcha to Platinium+MR za 109 zł ale tracę HBO, które niekiedy lubię oglądnąć. Dobrze byłoby HBO zachować ale wtedy pakiet kosztowałby 129-139 zł. Z drugiej strony zastanawiam się nad All Inclusive+ ale na razie jest on za drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wynegocjowac brak oplat. Ja tak dzisiaj zrobilem. Podobnie mialem Pace 500 a bedzie zamiana na media box.
To z dekoderami jest wielka lipa.W tej chwili posiadam Pace 500 i chcąc migrować do NC+ i zmienic dekoder na media box + to musze jeszcze za niego placic aktywacje.To klient Cyfry wogole jest traktowany jak klient z ulicy.Na dodatek Pace nie bedzie oferował wszystkich opcji internetowych' date=' to przeciez nie jest pelna oferta.[/quote']

 

Czyli oddajesz Pace i bierzesz Media boxa za darmo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr Umowy: ....

Nr Abonenta: ....

 

ITI Neovision Sp. z o. o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Wypowiedzenie umowy z winy nadawcy

 

W związku z komunikatem otrzymanym od Was na fakturze elektronicznej o zmianie oferty programowej platformy "n" (ITI Neovision Sp. z O.O.) z dniem 1 oraz 5 kwietnia br. i moim brakiem akceptacji dla tych zmian, działając na podstawie zapisu regulaminu świadczenia usługi, zgodnie z Rozdz. V, ust. 8 Regulaminu oraz zgodnie z Dz.U.2000.22.271, niniejszym korzystając z przysługującego mi prawa rozwiązuję umowę dostępu do oferty telewizji nowej generacji "n" bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Proszę także o pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy wraz z rozliczeniem mojego konta abonenckiego nr:

Pozdrawiam

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY NR: ...............

 

 

Szanowni Państwo,

 

W nawiązaniu do nadanej do mnie dnia 25-03-2013 roku wiadomości, zwanej dalej "Przesyłką handlową" pragnę skorzystać z przysługującego mi prawa, do rozwiązania Umowy nr ...................

z dniem 30-04-2013r., z powodu braku mojej akceptacji na dokonane w niej zmiany i zaproponowaną ofertę zwaną "Canal + Silver (21)", o których mowa w/w Przesyłce handlowej .

 

Informuję również, że podobne kroki poczyniłbym w związku z wprowadzeniem zmian na moim koncie Abonenckim, z dniem 01-04-2013 roku, polegających na wyłączeniu i zaprzestaniu udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD/Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv oraz z dniem 05-04-2013 pakietu nPremium HD.

 

 

Z poważaniem,

 

Które wypowiedzenie bardziej ogarnięte do nich wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisujcie jak najszybciej-podobno pierwsze 100 000 abonentów dostanie długopisy z logo nc+, a reszta pod koniec kwietnia dostanie tylko tańszy abonament :lol2:

 

No to czekam na długopis , na pewno mi się sprzyda. :brawo:

 

Bardzo różnie "nc+" traktuje klientów zwłaszcza z byłej "n".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak

Mozna wynegocjowac brak oplat. Ja tak dzisiaj zrobilem. Podobnie mialem Pace 500 a bedzie zamiana na media box.
To z dekoderami jest wielka lipa.W tej chwili posiadam Pace 500 i chcąc migrować do NC+ i zmienic dekoder na media box + to musze jeszcze za niego placic aktywacje.To klient Cyfry wogole jest traktowany jak klient z ulicy.Na dodatek Pace nie bedzie oferował wszystkich opcji internetowych' date=' to przeciez nie jest pelna oferta.[/quote']

 

Czyli oddajesz Pace i bierzesz Media boxa za darmo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym wiedzieć do kiedy nowa platforma ma licencje na

Ligę Mistrzów i Uefa

Polską Ekstraklasę

NBA

Liga angielska

i Eurosport

 

Czy gwarantują to co obiecują w rozpisanych nowych kanałach Canal + tylko do czerwca czy na nowy sezon też

 

żeby nie było że w październiku związani na 18 miesięcy będziemy się delektować tylko ligą włoską i francuską

LM i LE jeszcze na 2 sezony, podobnie ekstraklasę i francuską, włoska też, a angielska na 3 kolejne sezony.Wszystko oprócz tego kończącego się. Polska żużlowa na 3 lata. Reszty nie wiem.

Co do ES to na infolinii powiedzieli mi, że te stacje były zawsze w n i także będą w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła przed chwilą Pani konsultantka i zaproponowała 119 za platyne + HBO przez pierwsze 9 miesięcy a przez kolejne 9 miesięcy za 129. Ja jej mówie że interesuję mnie tylko paczka C+ i nie chce HBO, oczywiście poszła się naradzić z kierownikiem i wrociła z tym samym i teksty że jest to promocja przed świąteczna i obowiązuje tylko dzisiaj.... Poinformowałem ją że jak bedzie miała platyne za 99 z MR który mam teraz w cyfrze to niech zadzwoni. Kompletnie nie interesowało ją to że mówię że HBO mnie nie interesuje a platyne może mieć każdy za 119 w tej chwili. Ciężka rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kolejne oficjalne stanowisko w sprawie rozwiązywania umów

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1367

Ponieważ pojawiły się wątpliwości dotyczące możliwych sposobów wypowiedzenia umowy, publikujemy ostateczną odpowiedź po potwierdzeniu.

Klienci z bazy n i C+, którzy nie skorzystali z oferty nc+, a chcą rozwiązać umowę, powinni mieć możliwość rozwiązania jej zgodnie z regulaminami, które otrzymali przy podpisywaniu umów, tzn. zgodnie z zasadami dla regulaminów n i C+. Obecnie funkcjonujące sposoby składania rezygnacji są wystarczające:

1. W Centrum nc+

http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

2. Listem poleconym wysłanym na adres:

Dla Abonentów posiadających sprzęt CYFRY+ lub własny:

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

Dla Abonentów posiadających sprzęt platformy n:

ul. J. Conrada 37

31-357 Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę zawierałem 25 stycznia i z tego co pamiętam była na 15 miesięcy (3 miesiące gratis). Wypowiedzenie wysłane w lutym. Obecnie płacę 104 zł za Optimum HD + HD Promo + Pace. Jakby to rozłożyć z gratisowymi miesiącami to wychodzi średnio 83,2 zł miesięcznie. Mam splitter divISO i dodatkowo 2 dekodery Ariva. Do kiedy muszę emigrować do nc+, żeby pozostać przy karcie Cyfry+? Nie chcę później płacić za MR. Co mogę ugrać w moim przypadku? Platinum za 99 zł przy pozostawieniu karty Cyfry+ i dekodera Pace przy umowie na 12 miesięcy? Idealnie by było 89 zł za Platinum lub 104 zł za Platyne + HBO. Dzwonili do mnie ze 3 razy, ale nie mogłem odebrać, a sam nie mam zamiaru do nich wydzwaniać, bo pomyślą, że mi zależy.

 

Edit:

Dostał ktoś taką ofertę? Na taką bym przystał.

C+platinum 79 zł/9 miesięcy + 119 zl / 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Platinum to cena 99zł / 18 m jak dojdą wypowiedzonka od osob które je wyślą sądze że już przy koncu negocjacji zejdą na 89 zł żeby utrzymać klienta :-) tylko nie jestem pewny czy ludzie będą przyjmować te propozycje...

Teraz myślę że te ceny to są specjalnie tak wysokie aby było z czego schodzić. Jakby dali teraz za Platinium 79zł to by wszyscy liczyli na rabaty. A tak zejdą z 119 na 79 i micha [beep]om się cieszy. ;) Taki marketing, "zobacz jakie drogie, a Tobie damy tak tanio" :). Tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bralem tylko jeden i wlasnie ze wzgledu na to co pisales wczesniej ze na Pace nie bedzie mozna korzystac ze wszystkich opcji internetowych ktore i tak sa wliczone w wyzsze abonamenty.

O dzięki za odpowiedź.A brałes tylko jeden dekoder czy drugi tez do MR?? Bo posiadam tez Philipsa 250 i chciałbym go tez wymienic ale nie musi być PVR może być ten biały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym wiedzieć do kiedy nowa platforma ma licencje na

Ligę Mistrzów i Uefa

Polską Ekstraklasę

NBA

Liga angielska

i Eurosport

 

Czy gwarantują to co obiecują w rozpisanych nowych kanałach Canal + tylko do czerwca czy na nowy sezon też

 

żeby nie było że w październiku związani na 18 miesięcy będziemy się delektować tylko ligą włoską i francuską

LM i LE jeszcze na 2 sezony, podobnie ekstraklasę i francuską, włoska też, a angielska na 3 kolejne sezony.Wszystko oprócz tego kończącego się. Polska żużlowa na 3 lata. Reszty nie wiem.

Co do ES to na infolinii powiedzieli mi, że te stacje były zawsze w n i także będą w nc+.

 

No ja mam właśnie wątpliwości co do Ekstraklasy na 100% reszty nie wiem

http://sportslaski.pl/powstanie-kanal-e ... ,info.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak chętnie proponują mediabox-y ?? Wszystko dąży do parowania kart z dekoderem , jeśli się tak stanie to będzie to totalna porażka . Po drugie dlaczego jak w umowie mam multiroom to po migracji ,aby go mieć muszę mieć spięte dekodery kablem internetowym( tak mi się wydaje). Oszaleli że będę ciągnął kabel z dobre 20 metrów do drugiego pokoju. Ciekawe co zaoferują do mojego superpremium +mr z własnymi tunerami. Czy oferta MR cyfry plus jest jeszcze możliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym wiedzieć do kiedy nowa platforma ma licencje na

Ligę Mistrzów i Uefa

Polską Ekstraklasę

NBA

Liga angielska

i Eurosport

 

Czy gwarantują to co obiecują w rozpisanych nowych kanałach Canal + tylko do czerwca czy na nowy sezon też

 

żeby nie było że w październiku związani na 18 miesięcy będziemy się delektować tylko ligą włoską i francuską

LM i LE jeszcze na 2 sezony, podobnie ekstraklasę i francuską, włoska też, a angielska na 3 kolejne sezony.Wszystko oprócz tego kończącego się. Polska żużlowa na 3 lata. Reszty nie wiem.

Co do ES to na infolinii powiedzieli mi, że te stacje były zawsze w n i także będą w nc+.

 

No ja mam właśnie wątpliwości co do Ekstraklasy na 100% reszty nie wiem

http://sportslaski.pl/powstanie-kanal-e ... ,info.html

jaka to klasa w naszej piłce kołomyja nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym wiedzieć do kiedy nowa platforma ma licencje na

Ligę Mistrzów i Uefa

Polską Ekstraklasę

NBA

Liga angielska

i Eurosport

 

Czy gwarantują to co obiecują w rozpisanych nowych kanałach Canal + tylko do czerwca czy na nowy sezon też

 

żeby nie było że w październiku związani na 18 miesięcy będziemy się delektować tylko ligą włoską i francuską

LM i LE jeszcze na 2 sezony, podobnie ekstraklasę i francuską, włoska też, a angielska na 3 kolejne sezony.Wszystko oprócz tego kończącego się. Polska żużlowa na 3 lata. Reszty nie wiem.

Co do ES to na infolinii powiedzieli mi, że te stacje były zawsze w n i także będą w nc+.

 

Polska Ekstraklasa do końca sezonu 2013/2014 z tym że przysługuje Ekstraklasie S.A roczne wypowiedzenie i nieoficjalnie takie wypowiedzenie złożyli , ba złożyli do KRRiT wniosek o koncesje na kanał Ekstraklasa TV , więc może się okazać ze po tym sezonie będzie nowy kanał pokazujący Ekstraklasę . W najgorszym wypadku w lecie 2014 roku nowy przetarg na prawa telewizyjne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...