Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili!

 

Mam umowę do czerwca w C+ (superpremium za 99 zł + Pace 500 za 10 zł).

 

Zaproponowali Platyne + HBO za 149 zł.

Rozłączyłem się.

 

Za chwile dzwoni 2-ga osoba i zaproponowała to samo za 129 zł.

Rozłączyłem się, ale w między czasie gość mnie poinformował, że programy, których teraz nie będzie (TCM, Universal itd) w ogóle wychodzą z Polski i ich nie będzie nigdzie (również na CP)

 

Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawialem jak codzien z konsultantką dosyc "rozgarnietą" -mam pakiet Superpremium hd do konca lipca..proponuje mi od reki platyne za 99zl na 12 m-cy ..ale co budujace powiedziala to ,to że jesli Ktos mam opcje canal+ to bedzie to gwarantowane do konca umowy czyli u mnie do konca lipca ..i radziala delikatnie zeby sie nie spieszyc z przejsciem bo mam dobrą umowe ..co do spadku cen jeszcze wyczulem ze jest sznasa by platyna jeszcze spadla..radzila zaczekac..chyba ze ktos musi juz a to inna sprawa..ja mysle ze oni z dnia na dzien miękną i dopiero teraz sobie zdaja sprawe co namieszali..nie da sie "nażrec" na szybko bo sie czlowiek udusi wlasnym jedzeniem-to dedykacja dla nc+:)

 

Ile razy można o tym samym?! Dotychczasowe warunki na pakiety z Canal+ tylko do czerwca.

na chwile obecna ..co bedzie jutro nie wiesz ..konsultanci sami nie wiedza ..a to co przychodzi w drukach za chwile moze ulec korekcji..i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili!

 

Mam umowę do czerwca w C+ (superpremium za 99 zł + Pace 500 za 10 zł).

 

Zaproponowali Platyne + HBO za 149 zł.

Rozłączyłem się.

 

Za chwile dzwoni 2-ga osoba i zaproponowała to samo za 129 zł.

Rozłączyłem się, ale w między czasie gość mnie poinformował, że programy, których teraz nie będzie (TCM, Universal itd) w ogóle wychodzą z Polski i ich nie będzie nigdzie (również na CP)

 

Czy to prawda?

Czy to nie jest gwałt w biały dzień z tymi cenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie, że jak ogarną wszystko/całą migrację to zrobią porządek z kanałami tj. TVP1 np. na 1 itp. ?

Bo to też skopali mocno jak dla mnie, rozrzucenie niektórych kanałów - bez składu i ładu.

 

Raczej nie, styl listy kanałów nc+ odziedziczyło z N, tam było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie, że jak ogarną wszystko/całą migrację to zrobią porządek z kanałami tj. TVP1 np. na 1 itp. ?

Bo to też skopali mocno jak dla mnie, rozrzucenie niektórych kanałów - bez składu i ładu.

 

zostanie tak jak jest bo to jest grupa ITI czyli po polsku TVN czyli "najbardziej obiektywna telewizja" tylko czemu o tym zamieszaniu nie mowia na TVN24 wytlumaczy mi ktos? OBIEKTYWNA hahahaha my polaczki tanczymy tak jak nam zagraja, robia co chca z nami i tak jest w polityce rowniez!!!!! KONIEC!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie, że jak ogarną wszystko/całą migrację to zrobią porządek z kanałami tj. TVP1 np. na 1 itp. ?

Bo to też skopali mocno jak dla mnie, rozrzucenie niektórych kanałów - bez składu i ładu.

 

zostanie tak jak jest bo to jest grupa ITI czyli po polsku TVN czyli "najbardziej obiektywna telewizja" tylko czemu o tym zamieszaniu nie mowia na TVN24 wytlumaczy mi ktos? OBIEKTYWNA hahahaha my polaczki tanczymy tak jak nam zagraja, robia co chca z nami i tak jest w polityce rowniez!!!!! KONIEC!!!!!!

 

Nie mierz wszystkich wobec swojej miary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie, że jak ogarną wszystko/całą migrację to zrobią porządek z kanałami tj. TVP1 np. na 1 itp. ?

Bo to też skopali mocno jak dla mnie, rozrzucenie niektórych kanałów - bez składu i ładu.

 

zostanie tak jak jest bo to jest grupa ITI czyli po polsku TVN czyli "najbardziej obiektywna telewizja" tylko czemu o tym zamieszaniu nie mowia na TVN24 wytlumaczy mi ktos? OBIEKTYWNA hahahaha my polaczki tanczymy tak jak nam zagraja, robia co chca z nami i tak jest w polityce rowniez!!!!! KONIEC!!!!!!

 

Nie mierz wszystkich wobec swojej miary

 

racja jakies 30% ludzi obrazilem przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytałem sie w Warunki promocji jakie otrzymałem wczoraj . mam WPT + N Premium + Multiroom Premium. Moja propozycja od nich to "Canal + Silver (22)". cena 69 PLN miesięcznie - umowa na 18 miesiecy. Z tego co sie wczytalem w warunki w cenie nie ma Multiroom'u i chcąc go musialbym go dodatkowo wykupić. Ponieważ na tyle zalezy mi na kanałach sportowych Cplus , jestem w stanie migrowac na C+ Platinum . Moje maksymalne granice to platinum za 99 PLN z Multiroomem (moge zgodzic sie na 18 mcy) . Na HBO i innych mi nie zalezy. jednak nie b,edę wydzwanial. W przypadku gdy oni do mnie nie zadzwonia wypowiadam umowe i wysylam priorytetem najpóźniej 10.04 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili!

 

Mam umowę do czerwca w C+ (superpremium za 99 zł + Pace 500 za 10 zł).

 

Zaproponowali Platyne + HBO za 149 zł.

Rozłączyłem się.

 

Za chwile dzwoni 2-ga osoba i zaproponowała to samo za 129 zł.

Rozłączyłem się, ale w między czasie gość mnie poinformował, że programy, których teraz nie będzie (TCM, Universal itd) w ogóle wychodzą z Polski i ich nie będzie nigdzie (również na CP)

 

Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni się naprawdę na łby z fallusami pozamieniali.

Super hiper oferta pakiet Gold + HB0 119pln

 

Z bólem serca mógłbym dać 109pln za platinum + multiroom

Chyba czas pożegnać i tpsa i nc+.

Może uda się do mnie dociąigąnc światłowód to sobie kablówkę zafunduję, a co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i nc+ dopadł i mnie.Dotychczasowy C+Superpremium 89 za miesiąc z multiroomem i darmowym PVR (umowa do 31.07.2014)

Podczas 14 minutowej rozmowy padły propozycje:

Platinum+HBO z MR- 149/18 m-cy

Potem Platinum z MR - 129/18m-cy.

Powiedziałem że max co zapłacę za Platinum+HBO to 99 złotych. Powiedziałem konsultantce co sądzę o "elastyczności oferty", "kanałach gwarantowanych do sierpnia". I to były naprawdę "ciepłe" słowa.

Na końcu powiedziałem, że jeżeli Wam nie zależy na tej "stówce" ode mnie, to z chęcią ją przytuli np. Cyfrowy Polsat za full :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu powiedziałem, że jeżeli Wam nie zależy na tej "stówce" ode mnie, to z chęcią ją przytuli np. Cyfrowy Polsat za full :).

 

No to na co czekasz, przecież cyfrowy polsat z chęcią weźmie te 100zł za nic :)

 

To ;) Nie kalecz kochanego ojczystego języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu powiedziałem, że jeżeli Wam nie zależy na tej "stówce" ode mnie, to z chęcią ją przytuli np. Cyfrowy Polsat za full :).

No to na co czekasz, przecież cyfrowy polsat z chęcią weźmie te 100zł za nic :)

 

Czekam na magiczny list od nc+ a potem wypowiedzenie a potem znowu będą rozmowy z nc+. Tylko spokój nas- abonentów - może uratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, stosunkowo niewiele osób jest tak oburzonych nowymi cenami i warunkami jak my. Niestety. Byłem w kilku punktach nc+ i w każdym spory ruch, ludzie robią migracje, pracownicy zachwalają, a ludzie nie zwracają uwagi na rzeczy typu brak c+sport w pakiecie Gold itp. Tylko dają się nabierać na super hiper opowiastki sprzedawców. I mówią: noo, 20 zł podwyżki, to dla mnie bez znaczenia, ale dostaje super nowy dekoder i w ogóle jest wypas...

Także jestem mocno sceptyczny, że firma pójdzie po rozum do głowy i dostosuje pakiety do naszych potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spieszyć, trzeba czekać na pismo o obowiązkowej zmianie pakietu. Domyślam się, że dla mnie też będzie minimum platinum, ale mnie to nie interesuje, ja chcę universe+. Aktualnie nie można zejść niżej, bo jak to ktoś już wspomniał "w okresie minimalnym nie można zmniejszyć pakietu", ale jak już będę w okresie wypowiedzenia, to tak jakby mi się kończyła umowa, i nową może się da na universe+. Jak się nie da i dalej twardo będą chcieli golić to samo za większą kasę to się rozstaniemy, nie ma płaczu. Ale ja już tak łatwo nie wrócę, bo nie dość, że wtedy musiałbym mieć ich sprzęt, ich multiroom, to jeszcze dodatkowo odstraszają aktywacje za dekodery, bo wcale nie są to małe kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie z tm braniem platyny na siłe Jest oficjalne info na tema Canal od 5 kwietnia

od 5 kwietnia kwietnia wszyscy posiadacze kanałów: Canal+ i nPremium dostaną dostęp do nowych Canal+ (wszystkich sześciu – czyli pakietu platynowego).

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?pid=5663#p5663

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...