Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co z tymi co mają dożywotni FULL w N-ce czyli umowę z gwarancją pełnej oferty pakietów z dożywotnią gwarancją (w umowie) ceny 99 PLN?

 

To że dostaną nową umowę do akceptacji lub rezygnacji to pewniak, ale czy ktoś podjął już się negocjację? Co zaoferowali i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu jest takich "biednych" klientów jak ja - właściwie trzymam się cyfry tylko z uwagi na sport zawsze korzystając z jakiegoś taniego pakieciku + dokupując kanały sportowe a teraz? Chcę mieć sport to muszę płacić 119zł? Szkoda, że się nie da wybrać najniższego pakietu za 39zł i do tego dorzucić sport :(

pewnie się będzie dalo za 60zlotych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich marudzacych. Dzis pelny pakiet dostalem za 179 zl. Mam wszystko oprocz vod erotycznych i vod da vinci. Place dodatkowo za wimp 19 zl. Do wczoraj za to wszystko ( licze wszystkie kolekcje vod nvod net ) w n-ce z promocja zaplacilbym ponad 300 zl. To tak na opanowanie emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 21.20 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) UWAGA: oferta niepotwierdzona: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum ale proszę o najniższe uzyskane ceny wyższe nas naprawdę nie interesują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 umowy w mieszkaniu ... jedna z cyfra - pakiet canal+kompakt, drugą z n - jakis pakiet z kanałami npremium. Umowy są na dwie różne osoby (to samo nazwisko). Czy istnieje możliwość migrowania do nc+ na jedną umowe z mutliroomem?? Czy pytał ktoś o taką możliwość w bok-u ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Czy jeżeli oferta mi się nie spodoba, będę miał możliwość powrotu do starej?

 

Nowe oferty dobrane są do potrzeb naszych Abonentów. Dobór programów, filmów, materiałów w platformie nc+ jest tak doskonały, że nie będzie powodów aby wracać do swojej starej oferty.

Źródło: http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.p ... ostcount=3

:lol2::lol::rofl: Ale im ego poszybowało w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego większość chce Canal+ prawie za darmo, a ofertę za 199,- nazywa przesadą? Jak się komuś nie podoba, to dlaczego protestuje, zamiast za kilka dni przejść się do APSu konkurencji? Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko? Ja otrzymałem ofertę żenującą dzisiaj, ale nie narzekam i nie przedłużam. Canal+ Platinum za 119PLN, nie spodobało mi się - to cierpliwie czekam dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem rozżalenie abonentów z niższym abonamentem, tak nie mogę pojąć rozczarowania tych co mieli do tej pory opcje full w Cyfrze lub N-ce. Doszła jednym i drugim spora liczba kanałów HD, treści premium wzbogacono o nowe wytwórnie filmowe i prawa sportowe-panie i panowie nie ma nic za darmo. Zaraz zaczniecie jechac po mnie że te wytwórnie filmowe i prawa sportowe były kiedyś w cyfrze-ok ale czy naprawdę myślicie że gdyby Cyfra ich nie straciła cena pakietu Canal+ przez te lata nie poszła by w góre? Ja miałem do tej pory Prestiż HD z multiroomem za 144 zł i teraz dołożyłem 30 zł i doszła mi LM, LE, SerieA i wytwórnie filmowe i świerszczyki. Ja bynajmniej nie czuje się oszukany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi co mają dożywotni FULL w N-ce czyli umowę z gwarancją pełnej oferty pakietów z dożywotnią gwarancją (w umowie) ceny 99 PLN?

 

To że dostaną nową umowę do akceptacji lub rezygnacji to pewniak, ale czy ktoś podjął już się negocjację? Co zaoferowali i za ile?

 

Pozwolę sobie ponowić pytanie bo przeleciało bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Sprawa jest taka:

Przed 21 dzwonił do mnie konsultant nC+. Informując go o tym, że interesuje mnie tylko sport zaoferował mi taką kombinację - Komfort + Pakiet Canal+Sport za 79 zł. Zapytał, czy interesowałaby mnie taka opcja... By nie podejmować pochopnych decyzji postanowiłem potrzymać go trochę w niepewności prosząc go o zastanowienie się. Odpowiedział, że zadzwoni jutro wieczorem. Pytanie teraz do Was: OPŁACA SIĘ ?? Niby w Komforcie mało kanałów, ale jest sport... Ktoś mi podpowie??

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego większość chce Canal+ prawie za darmo, a ofertę za 199,- nazywa przesadą? Jak się komuś nie podoba, to dlaczego protestuje, zamiast za kilka dni przejść się do APSu konkurencji? Wytłumaczy mi ktoś to zjawisko? Ja otrzymałem ofertę żenującą dzisiaj, ale nie narzekam i nie przedłużam. Canal+ Platinum za 119PLN, nie spodobało mi się - to cierpliwie czekam dalej :D

O jakiej konkurencji mowa, bo chyba nie o Polsacie z samym HBO i PPV zamiast VOD? W dniu dzisiejszym konkurencja umarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za C+ Kompakt z full opcją C+ płaciłem do tej pory 63zł razem z multiroomem i pace pvr 500gb. Żeby mieć to, na czym mi zależy najbardziej, czyli C+ Sport = pakiet C+ Platinum musiałbym teraz zapłacić 79zł (bazując na najlepszej cenie ujawnionej na forum) za sam pakiet, nie wiadomo ile by mi jeszcze policzyli za MR i dekoder. Pewnie coś koło 94zł/m-c. KPINA. Nowa oferta daje O WIELE więcej kanałów w HD, ale za przeproszeniem to po prostu znak czasu... nikt Pentiuma 386 za 500zł teraz nie sprzeda, technika idzie naprzód i HD to powinna być norma a nie przywilej za który trzeba dodatkowo dopłacać, 69zł to MAX jaki jestem w stanie zapłacić za C+ Platinum wliczając wszystko co do tej pory miałem, nie prosiłem się o fuzję ani nowe kanały poza TVP Sport, za które jestem w stanie dorzucić te parę złoty. Na szczęście mam jeszcze pół roku starej umowy, jeśli do tego czasu nic się w kwestii cenowej nie zmieni ozięble żegnam nc+, jest jeszcze kablówka i internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam wszystkich.

Sprawa jest taka:

Przed 21 dzwonił do mnie konsultant nC+. Informując go o tym, że interesuje mnie tylko sport zaoferował mi taką kombinację - Komfort + Pakiet Canal+Sport za 79 zł. Zapytał, czy interesowałaby mnie taka opcja... By nie podejmować pochopnych decyzji postanowiłem potrzymać go trochę w niepewności prosząc go o zastanowienie się. Odpowiedział, że zadzwoni jutro wieczorem. Pytanie teraz do Was: OPŁACA SIĘ ?? Niby w Komforcie mało kanałów, ale jest sport... Ktoś mi podpowie??

Pozdrawiam :)

 

nie opłaca się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Sprawa jest taka:

Przed 21 dzwonił do mnie konsultant nC+. Informując go o tym, że interesuje mnie tylko sport zaoferował mi taką kombinację - Komfort + Pakiet Canal+Sport za 79 zł. Zapytał, czy interesowałaby mnie taka opcja... By nie podejmować pochopnych decyzji postanowiłem potrzymać go trochę w niepewności prosząc go o zastanowienie się. Odpowiedział, że zadzwoni jutro wieczorem. Pytanie teraz do Was: OPŁACA SIĘ ?? Niby w Komforcie mało kanałów, ale jest sport... Ktoś mi podpowie??

Pozdrawiam :)

 

sondaż jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Sprawa jest taka:

Przed 21 dzwonił do mnie konsultant nC+. Informując go o tym, że interesuje mnie tylko sport zaoferował mi taką kombinację - Komfort + Pakiet Canal+Sport za 79 zł. Zapytał, czy interesowałaby mnie taka opcja... By nie podejmować pochopnych decyzji postanowiłem potrzymać go trochę w niepewności prosząc go o zastanowienie się. Odpowiedział, że zadzwoni jutro wieczorem. Pytanie teraz do Was: OPŁACA SIĘ ?? Niby w Komforcie mało kanałów, ale jest sport... Ktoś mi podpowie??

Pozdrawiam :)

 

sondaż jakiś?

Może sondują na ile sobie mogą pozwolić i do jakiej granicy się posunąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...