Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem szczerze dalej nie rozumiem polityki tej firmy od dawna było wiadome, że będzie nc+ dlatego powinni zrobić stronę internetową na której wpisujesz numer abonenta/hasło i przygotowana jest oferta i wybierasz co Cie interesuje

 

No tak, ale tam miałbyś najmniej korzystną ofertę dla Ciebie - wiem, bo swego czasu pracowałam na studiach w call center w cyfrowym polsacie- i tam jak dzwoni do Ciebie klient z zapytaniem o ofertę to masz 4 STOPNIE NEGOCJACJI!

oczywiście zaczynamy od umowy na 36 mies. dodatkowa opłata za dekoder itp. itd. - a kończy się na 15 mies. i rabatach. oczywiście za 4 stopień najmniejsza prowizja :-)

 

To tym bardziej [beep]izm... bo dostaje ktoś prowizję a gdyby była strona internetowa i każdy sam przygotowałby sobie ofertę to mogliby dyski nowe kupić serwerkowi w nagrodę, że "podpisał" tyle umów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Po jakim czasie od wysłania numeru, konsultant nc+ oddzwonił do Was z ofertą? Wysłałem zgłoszenie około tydzień temu i cisza:)

 

Do mnie dzwonili po tygodniu od zostawienia przeze mnie info. Nie ma znaczenia jaki masz pakiet i kiedy kończy Ci się umowa. Systematycznie będą dzwonić do wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skąd podwyżki abonamentu?

W przypadku nowej oferty nie możemy mówić o podwyżkach. Ceny abonamentów są porównywalne do tych z n-ki czy CYFRY+, a jest w nich więcej kanałów. Nowa oferta jest bardzo elastyczna. Każdy abonent będzie miał możliwość zastanowienia się, czego oczekuje i z naszą pomocą przejść przez proces migracji. Zapewniamy, że każdy klient zostanie bardzo dobrze potraktowany i otrzyma atrakcyjniejszą ofertę w korzystnej cenie.

 

2. Czy mogę do końca obowiązywania aktualnej umowy zostać przy starym pakiecie?

Nie, w zależności od posiadanej oferty, klienci otrzymają od nas indywidualne propozycje najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

 

3. Jestem abonentem n/ CYFRY+. Czy przechodząc na nową ofertę będę płacił wg cennika, czy mogę liczyć na jakąś promocję?

Nasi konsultanci proponują dotychczasowym abonentom bardzo korzystne warunki przejścia na nową ofertę. Pomagają również jak najlepiej dobrać nową ofertę do potrzeb i oczekiwań klienta. Zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych na naszej stronie internetowej: http://ncplus.pl/migracja, kontakt z Centrum Abonenta, bądź wizytę w najbliższym punkcie sprzedaży.

 

4. Czy jako dotychczasowy abonent będę traktowany gorzej niż nowy?

Nasi dotychczasowi klienci, są dla nas szczególnie ważni, dlatego dla każdego z nich mamy specjalną, zindywidualizowaną ofertę niedostępną na rynku.

 

5. Jaka jest cena minimalnego pakietu nc+, który umożliwia oglądanie rozgrywek Ligi Mistrzów?

Wejściem do świata premium w nc+ jest już pakiet UNIVERSE+, który zawiera wybór wielu programów sportowych. W pakiecie 108 propozycji programowych, w tym aż 34 w nadawanych w najwyższej rozdzielczości. Kosztuje 59 złotych w ofercie cennikowej.

 

6. Czy zapłacę drożej za sprzęt?

Jeżeli zostaniesz przy dotychczasowym sprzęcie, nie płacisz więcej. Możesz też za dopłatą wybrać bardziej zaawansowany sprzęt

 

7. Czym różnią się pakiety i który wybrać?

Nasza oferta została przygotowana w sposób elastyczny, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poniżej skrócony opis poszczególnych pakietów:

 

COMFORT+ za 39 złotych to 70 kanałów, w tym 17 HD. Są to wszystkie najchętniej oglądane polskie i zagraniczne kanały.

 

UNIVERSE+ za 59 zł – aż 108 kanałów, 34 HD – oferuje bogactwo kanałów tematycznych, w tym dostęp do pełnej oferty kanałów rodziny BBC (z BBC Knowledge HD na wyłączność), uznane marki takie jak Discovery, Animal Planet i autorskie kanały (na wyłączność) ale kino+, PLANETE+, MiniMini+ czy nSport HD (Liga Mistrzów i Żużel).

 

CANAL+ Silver za 79 złotych to 110 kanałów, 36 HD, w tym CANAL+ FAMILY HD i CANAL+ FAMILY2 HD , a w nich wszystkie najlepsze ligi piłkarskie – liga mistrzów, liga angielska, hiszpańska, francuska i T-Mobile Ekstraklasa oraz mnóstwo propozycji filmowych dla całej rodziny z największych wytwórni filmowych.

 

CANAL+ GOLD za 99 zł to 112 kanałów, 38 HD, w tym CANAL+ FILM HD i CANAL+ FILM 2 HD – prawdziwa uczta dla kinomana – największe światowe hity dużego i małego ekranu. W ramach pakietu również opcja VOD+ Seriale – kultowe amerykańskie seriale na życzenie oraz opcja netVOD+, w skład której wchodzą kolekcje Champions League, Smaczki, TVN player oraz Baby TV.

 

CANAL+ PLATINUM - 119 zł – 114 kanałów, 40 HD- topowe wydarzenia filmowe i sportowe (CANAL+ i CANAL+ SPORT), najciekawsze wydarzenia live i największe hity filmowe prosto z kina, pełna oferta 6 kanałów rodziny CANAL+ (CANAL+ FAMILY HD i CANAL+ FAMILY2 HD, CANAL+ FILM HD i CANAL+ FILM 2 HD, CANAL+ i CANAL+ SPORT) . W ramach pakietu dodatkowo serwisy VoD – Prapremiery TVP, czyli najpopularniejsze polskie seriale na tydzień przed premierą i serwis CANAL+ Platinum – najważniejsze programy z oferty antenowej CANAL+ na życzenie.

 

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=932

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy abonenci posiadający stare dekodery CYFRY+ dostaną nowe dekodery nc+?

Abonenci, którzy posiadają dekodery CYFRY+, chcąc skorzystać z propozycji nc+ nie muszą wymieniać swojego sprzętu. Wymiana będzie konieczna, gdy będą chcieli korzystać np. z usługi netVOD+, czyli kolekcji filmów na życzenie dostępnej po podłączeniu dekodera do internetu, bądź zaawansowanego multiroomu dostępnego na 6 odbiornikach.

 

2. Na czym polega usługa multiroom?

Dzięki usłudze Multiroom HD, każdy może oglądać to, co chce w różnych pomieszczeniach, w tym samym czasie. Abonent nc+ ma możliwość dwóch różnych opcji do wyboru:

Multiroom Premium HD to możliwość oglądania różnych kanałów telewizyjnych na dwóch niezależnych telewizorach jednocześnie, dzięki zintegrowanym przez sieć domową dekoderom HD. Usługa Multiroom Premium HD to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla dwóch dekoderów HD, który zapewnia wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent uzyskuje w pakiecie dostęp do wypożyczalni filmów VOD+, tej samej oferty programowej i listy nagrań z poziomu obu dekoderów. Ponadto, bez problemu może zatrzymać odtwarzanie nagrania na jednym z dekoderów i kontynuować na drugim, który znajduje się w innym pokoju. Podwójny sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do dekodera głównego. Dekoder dodatkowy nie musi być podłączony do instalacji satelitarnej. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (Turbodekodera HD z cyfrową nagrywarką i dekodera HD DVB-T) w internetowej sieci domowej LAN przewodowo lub przez WiFi.

Multiroom Standard HD, to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów HD, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do kanałów liniowych, pakietów platformy nc+ oraz usług dodatkowych, takich jak HBO. Usługa umożliwia także dostęp do kolekcji VOD, ale jedynie z poziomu dekodera HD z cyfrową nagrywarką. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (turbodekodera HD z cyfrową nagrywarką i dekodera HD) w internetowej sieci domowej LAN – przewodowo lub przez WiFi. W ramach jednego abonamentu i jednej instalacji antenowej możesz podłączyć aż 6 urządzeń: dekoder główny (Turbodekoder HD z nagrywarką) i do 5 dekoderów dodatkowych (Dekodery HD).

Więcej informacji o usłudze multiroom na naszej stronie internetowej:

http://ncplus.pl/oferta/multiroom

 

3. Kiedy będzie działająca aplikacja na smartfony z programem nc+ ? Czy też obecna będzie zaktualizowana?

Aplikacja mobilna n GO na iPady i na tablety z systemem Androd 4.0+ już funkcjonuje. Zaktualizowana wersja z nowymi funkcjonalnościami pod nazwą nc+ GO zostanie uruchomiona 5 kwietnia. Tego dnia planujemy również udostępnić wersję na iPhony. Kolejne funkcjonalności, w tym wersja na smartfony Android będą udostępniane w późniejszym okresie. Więcej informacji na temat nc+ GO znajdziecie na naszej stronie: http://ncplus.pl/poznaj-nc-plus/ncplusgo .

 

4. Czy nowe dekodery będą dawały abonentom możliwość układania własnej listy kanałów?

Lista kanałów jest predefiniowana przez dostawcę i bezpośrednio wiąże się z kształtem poszczególnych pakietów i oferty programowej.

 

5. Czy planujecie Państwo w najbliższym czasie akcję wymiany anten? Kto poniesie koszt wyniany i montażu tego sprzętu?

Nie planujemy takiej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla tych co zarabiają 2000 euro:

CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

Canal Plus Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

Sky DE - full pakiet - 39 euro,

Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

Oferta dla tych co zarabiają 500 euro

nc+ - 50 euro.

Zostawiam to bez komentarza

 

Co masz na myśli mówiąc full pakiet? Bo jak dla mnie full pakiet to jest "wszystko co jest możliwe", a przynajmniej jeśli chodzi o Sky Irlandzki to za 35 euro dostaniesz tylko Sky Entertainment Extra. Za paczkę sportu musisz dopłacić kolejne 35 euro, za kanały w HD 15 euro itd. Sky jest bardzo drogi w UK ale jest tego wart (przynajmniej wg mnie). A jeśli chodzi o inne kraje to nie wiem, ale w UK na pewno nie dostaniesz wszystkiego w cenie 35 euro czy też funtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić zestawienie ofert z listów migracyjnych. Zobaczmy za jakich jeleni mają abonentów. Wpisujcie pakiet z numerkiem w nawiasie i cenę. Oraz co i za ile mieliście do tej pory. (Znam ofertę n, przy c+ będę potrzebował czyjejś pomocy).

 

WPT 54 zł -> Silver (22) 69 zł

WPT+nPremium 69 zł-> Silver (23) 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić zestawienie ofert z listów migracyjnych. Zobaczmy za jakich jeleni mają abonentów. Wpisujcie pakiet z numerkiem w nawiasie i cenę. Oraz co i za ile mieliście do tej pory. (Znam ofertę n, przy c+ będę potrzebował czyjejś pomocy).

 

WPT 54 zł -> Silver (22) 69 zł

WPT+nPremium 69 zł-> Silver (23) 79 zł

 

No to fest promocja za Silver...............za taką cenę to wszyscy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś wie co oznacza pakiet SILVER NC+ PG .za 109 zl.taki właśnie dostałem. ja zamówiłem SILVER ale za 69 zł dostałem 10 zł rabatu. skąd mam im płacić 109 zł,. nic nie rozumie.jeszcze jakieś naliczanie 20 zł CDEK NC+ NAJEM.nie wiem o co chodzi.mam dekoder PACE 500 gb od cyfry +. czy ktoś może to wszystko wytłumaczyć. bo na infolinie nie mogę się dodzwonić.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ustalana jest widocznie przez program ze zrąbanym algorytmem wyboru > nie uwzględnia wszystkich informacji o posiadanych przez klienta pakietach czy sprzęcie. Stąd takie jaja podczas rozmów z konsultantami. Tak naprawdę, to mamy jeszcze min. 3 m-ce zanim - przy obecnej polityce cenowej - nc+ dokona bilansu zysków i strat. Bo do tego czasu w ogromny odpływ klientów nie wierzę (a chciałbym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczyste zagrywki NC+ (kilka kruczków jakimi nas karmi NC+)

Oferta migracji z FULL na NC+ 30 zł droższa plus kruczki i sztuczki NC+ które są niedopuszczalne w biznesie.

http://www.spidersweb.pl/2013/03/nieczyste-zagrywki-nc.html

oraz proszę o wykopanie tego

http://www.wykop.pl/ramka/1457561/nieczyste-zagrywki-nc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś wie co oznacza pakiet SILVER NC+ PG .za 109 zl.taki właśnie dostałem. ja zamówiłem SILVER ale za 69 zł dostałem 10 zł rabatu. skąd mam im płacić 109 zł,. nic nie rozumie.jeszcze jakieś naliczanie 20 zł CDEK NC+ NAJEM.nie wiem o co chodzi.mam dekoder PACE 500 gb od cyfry +. czy ktoś może to wszystko wytłumaczyć. bo na infolinie nie mogę się dodzwonić.pozdrawiam

to oznacza ni mniej nie więcej - że cię wydymali :D

bo za taką cenkę miałbyś platynę z multiroom'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Po jakim czasie od wysłania numeru, konsultant nc+ oddzwonił do Was z ofertą? Wysłałem zgłoszenie około tydzień temu i cisza:)

 

Ja wysłałem w piątek i też cisza - co ciekawe dzwonili do ludzi którzy nie zostawili w ogóle kontaktu... ale maja nazwisko na literę A - może idą literowo?

 

Idą chyba wg osób, które mają najwyższe oferty i na których da się najwięcej zarobić.

 

 

Ja mam C+ prestiż i 2xpace za 149 miesiecznie, i nie dzwonią;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mamy w Cyfra+: Pakiet Canal+ Kompakt HD z opcją dodatkową HBO i dekoderem PVR 500GB i płacimy ok 88 zł.

Po telefonie do CC zaproponowano mi najpierw pakiet Platinum z HBO i posiadanym sprzętem za 129 zł, po moim marudzeniu że sdrogo zaproponowano Golda j.w. za 119, no to jeszcze marudzimy, że drogo to po rozmowie z rzekomym przełożonym - ehhh te sztuczki na CC - wszystko pisze na monitorku :) - zaproponowano mi Golda z HBO i sprzętem tym co mam za 109 zł na 18 miesięcy... Nie chcę płacić 20 zł więcej tylko dlatego, że nazwa się zmieniła i doszło kilka programów. Za 99 zł to mogę wziąść ale pakiet Platinum z HBO i posiadanym sprzętem... ale nie golda ;/ Nie wiem co robić bo zależy mi na C+ bo tam fajne rzeczy lecą. Nie mając C+ równie dobrze wystarczy naziemna ;/ bo reszta to zwykła sieczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba będzie złożyć to wypowiedzenie, a oni będą, jak to było za C+, będą dopiero po tym dzwonili z "normalnymi" ofertami?

 

Jeśli do tego czasu nałapią odpowiednią liczbę klientów skłonnych płacić więcej za mniej, to może być ciężko o dobre oferty. Przeciętny Kowalski nie jest aktualnie targetem tej nowej platformy, tak przynajmniej można wnioskować z cenników i ofert migracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa do prokuratury.

Dlaczego w reklamie w TV, mówią, że Canal+ Silver już od 59 zł? Jak to nieprawda? Przecież, to sprawa dla prokuratury, oni świadomie wprowadzają w błąd. Teraz niedawno reklama leciała i było najniższy pakiet Z CANAL+ już od 59 zł. Gdzie te 59 zł??

 

Sprawa do prokuratury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja je..ie :D

 

Specjalnie przygotowna oferta dla mnie :D kolejna

 

Platinum (119) + MR (20) + PRV (20) = 159 :lol:

 

I jeszcze kobieta mnie przekonuje ze lepszej oferty nie dostane :lol:

 

Na stwierdzenie ze to jest rzeczywiscie specjalna oferta przygotowana spacjalnie dla mnie, bo inni dostaja to za 99-109 zl rozlaczyla sie bez slowa :lol2:

 

Minelo 5 min, dzwoni do mnie facet

 

To samo tylko za 99+20+20=139 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...