Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zapomniałem za to zapytać co z kaucją za dekoder. Mam HDTV recorder i w 2009 kaucja wynosiła 49 zł bodajże. Na Umowie mam opłatę aktywacyjną 138 zł, bo 89 zł kosztowała antena z konwerterem. Zna ktoś procedurę odzyskiwania kaucji?

Swego czasu jak rozwiązywałem starą umowę z C+ kaucję sami mi wysłali przekazem pocztowym. Ale ja nic nie pisałem o zwrot kaucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dopisek w nowej umowie od NC+ "Skorzystanie przez Abonenta z usług objętych niniejszą promocją w cenie promocyjnej, na podstawie niniejszych Warunków Promocji, związane jest z udzieleniem Abonentowi ulgi w wysokości 720zł brutto"

 

nie wiem komu taki zapis ulży? TAAAAAKA ULGA . A cena jak dla nowych. Czysty Marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum NC+ http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=871

 

(Warszawa, Polska, 25 marca 2013): PLATFORMA CYFROWA NC+ POSTANOWIŁA WYJŚĆ NAPRZECIW OCZEKIWANIOM KLIENTÓW I WPROWADZA NOWĄ OFERTĘ MIGRACYJNĄ!

 

Narodziny nc+ to wielkie święto dla wszystkich fanów najlepszych kanałów telewizyjnych. W zaledwie kilka dni od uruchomienia platformy nc+, z opcji migracji skorzystało 15.000 abonentów CYFRY+ i n. To jednak dopiero początek. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci są zainteresowani ofertą na najwyższym poziomie i pragniemy im dodatkowo podziękować za to, że są z nami. Tym samym platform nc+ postanowiła przedstawić znacznie korzystniejszą ofertę migracyjną niż ta, z której do tej pory korzystali abonenci CYFRY+ i n. Co więcej, podjęto decyzję o dalszym obniżeniu cen dla dotychczasowych abonentów obu wyżej wymienionych platform.

 

Nowa oferta dotyczy wszystkich sześciu pakietów i zostaną nią objęci także ci abonenci, którzy podjęli już decyzję o migracji. Niższe ceny będą obowiązywać przez cały okres trwania umowy:

 

- Pakiet COMFORT+ (70 kanałów w tym 17 HD): 19 PLN

- Pakiet UNIVERSE+ (108 kanałów w tym 34 HD): 35 PLN

- Pakiet CANAL+ SILVER (110 kanałów, w tym 36 HD): 49 PLN

- Pakiet CANAL+ GOLD (112 kanałów, w tym 38 HD): 69 PLN

- Pakiet CANAL+ PLATINUM (114 kanałów, w tym 40 HD): 85 PLN

- Pakiet ALL INCLUSIVE (130 kanałów, w tym 50 HD): 129 PLN

 

Pełna lista kanałów dostępnych w poszczególnych pakietach, w tym kanałów Premium, znajduje się w ofercie na stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje.

 

Mamy nadzieję, że korzystniejsza oferta będzie dodatkowym bodźcem aby pozostać z nami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta programowa spełni oczekiwania całej rodziny i zagwarantuje rozrywkę dla dzieci i dorosłych.

 

– Mamy wszystko, co najlepsze: w sporcie od rodzimej Ekstraklasy, przez ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, aż po Ligę Mistrzów UEFA. Kino alternatywne i produkcje największych wytwórni filmowych. A do tego żużel, NBA, tenis w możliwie najlepszym wydaniu, wszystkie najlepsze kanały tematyczne, w tym siedem produkowanych przez nc+. Wszystko w parze z technologią, która sprawia, że miejsce i czas w którym mamy zobaczyć wszystko co kochamy kompletnie przestają się liczyć.”– powiedział Christian Anting, Członek Zarządu nc+.

 

– Jesteśmy dumni, iż dzięki najlepszej ofercie programowej i technologii nc+ weszła do wąskiego grona najważniejszych europejskich graczy na rynku płatnej telewizji, takich, jak BSkyB w Wielkiej Brytanii czy CANAL+ we Francji – dodał Julien Verley, prezes nc+.

 

Pełna oferta dostępna jest w sprzedaży zarówno dla subskrybentów CYFRY+ i n, jak również dla nowych abonentów, którzy chcą, aby ich rodzina miała dostęp do rozrywki najwyższej klasy. Już dziś abonenci CYFRY+ i n zyskują dostęp do nowych pakietów, zaś nowa rodzina CANAL+ pojawi się 5 kwietnia.

 

ITI Neovision Sp. z o.o., ul. Kłobucka 23, 02-699 Warszawa, NIP: 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000191377, kapitał zakładowy: 88 898 500 zł, w całości wpłacon.

 

CANAL+ Cyfrowy S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 526-22-46-271, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000427395, kapitał zakładowy: 441 176 000 zł, w całości wpłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem cyfry już 12 lat i mam canal + optimum ,plus paczka 11 kanałów HD plus MR za 86 zł i mogłem jeszcze wziąśc pace pvr 500gb ale nie chciałem. Umowa do końca maja. Czytam TE posty i powiem wam coś. Pod koniec maja zadzwonie do nich (nie mają numery do mnie bo specjalnie nie podałem) i wezmę Platinum plus MR plus Pace pvr500 gb za 79zł. Zobaczycie. Przeczytacie o tym tutaj na 100% dam wam znać. Tym czasem czytam i się śmieje.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Docelowo wszystkim abonentom obydwu platform zostaną rozesłane listy z broszurami zawierającymi dodatkowe wyjaśnienia nowej oferty oraz (co istotne) indywidualne oferty. Przypadek każdego klienta będzie rozpatrywany indywidualnie. Przygotowana jest już paleta około 600 propozycji, z których poszczególni abonenci w zależności od wybranych dotychczas opcji pakietowych i długości umów będą otrzymywać oferty migracji do nc+"

źródło: SAT KURIER Janusz Sulisz/Łukasz Knapik

 

Od 2008 do września 2012 roku byłem abonentem n. Od lipca 2012 roku jestem abonentem cyfry+. Z tego co zrozumiałem, zostanę potraktowany jak szmata, bo staż w Cyfrze mam bardzo krótki. Mało tego, w nce miałem dekoder turboBOX (500GB) i go po prostu oddałem (zapłaciłem 199zł za aktywację). Teraz posiadam g... warty SAGEM DSI83. Platformę zmieniłem ze względu na sport, tj. piłkarską ligę angielską. I w ten oto sposób człowiek wierny połączonym platformom otrzymuje mega ceny, mega opłaty za zmianę sprzętu itd.

 

Strona ncplus wystartowała w nocy 7/8.03. Nad ranem wysłałem swoje dane. Nie wierzę, że do tej pory nie było możliwości się ze mną skontaktowania.

Ja osobiście dzwoniłem dwa razy i dwa razy otrzymałem te same oferty.

Czy mam jakiekolwiek szanse na normalną ofertę? Lub chociaż jeden telefon przed świętami?

Szczerze: uważam, że nie... bo kończy mi się umowa dopiero w październiku i takich klientów macie w d...

Dziękuję za uwagę.

:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...