Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze te 170 zl czy tez 179 zl o ktorych pisza migrujacy byloby do przelkniecia jesli wliczony bylby wimp multiroom i dekodery. Najbardziej przeraza mnie jednak placenie za cos do czego nie bede mial dostepu czy to na wlasnym dekoderze czy tez nawet na PACE po cyfrze. Wiec ten pakiet odpada. Czekam wiec na telefon z rozsadna cena za Platinum. Wypowiedzenie napisane jutro ide wyslac. Zobaczymy co to zmieni. Jak narazie nikt nie dzwonil ani razu :) do innych dzwonia po 15 razy jak mozna przeczytac :P

 

PS. Do postu wyzej. Przeciez ta strona to czyj wytwor po co by mieli robic kolejne forum jak maja oficjalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po rozmowie w dniu dzisiejszym z konsultantem - zaproponowali mi pakiet GOLD + HBO - 109 zł lub PLATINUM + HBO - 129 zł, nie mieli wiecej zadnych ofert... Teraz posiadam full pakiet za 99 zł bez xxx i MR...

 

Dostal ktos moze oferte PLATINUM + HBO nizej niz 119 zł - (bez multiroom)

 

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z długim stażem są w gorszej sytuacji. Z punktu widzenia nc+ taki abonent zdążył się już przyzwyczaić i przywiązać do platformy, więc tak łatwo z niej nie odejdzie. Dla sprzedawcy długi staż = mniejszy rabat.

No chyba sobie zartujesz, jesli sobie zazadaja za ta sama oferte 50% wiecej bo akurat tyle bym musial zaplacic za to co teraz posiadam

to zadne przywiazanie i przyzwyczajenie mnie nie zatrzyma w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

all inclusive za cenę około 170zł wraz z MR i dekoderem w cenie byłby do rozważenia

 

Drogo, dekoder oferują za 149 (turbobox) i 199 (mediabox) . Czyli przy umowie na 12 miesięcy koszt abo wyniesie faktycznie około 155 zł. MR przy najwyższym pakiecie to powinien być standard, a nie atrakcja. Nie jest to warte takich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co właściwie jest w All Inclusive+ poza programami telewizyjnymi? Na ich stronie widzę dodatkowo: nc+ GO, VOD+ (TVP Prapremiery, Canal+ VOD, Seriale+, funVOD, Picture BOX) i netVOD (TVN Player, HBO OD, Baby TV, dzieci, Da Vinci Learning, KinoŚwiat, National Geographic, Najlepsze TVP, 18+). Czy dostęp do tych serwisów w All Inclusive+ jest wliczony w cenę abonamentu? Czy aby mieć dostęp do nich wszystkich konieczny jest ich dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90 - Mam wlasny dekoder i w nim uzywam karty cyfry i modul cam polsatu (premium) . Chce miec wszystko w jednym dekoderze dlatego potrzebuje multiroom w wersji dla cyfry. Oczywiscie moglbym zrezygnowac z multiroom ale pozniej juz bym drugiej karty nie dostal wiec to mnie tylko trzyma. Pokusa jest ten nowy monsterBOX ale wole miec jedno pudelko. Oczywiscie mam 2 dekodery cyfry pace i philips ale jeden jest odlaczony od pradu i mam go tylko dlatego ze dostalem go gdy pojawily sie problemy z modulami cyfry (5 zl na 99 miesiecy). Drugi tez jest za 5 zl wiec ewentualnie jeden moge oddac. Nazwa pakietu rzeczywiscie wskazuje ze jak sa jakies uslugi to powinny one juz tam byc wliczone. Moglbym z rezygnowac wtedy z WIMP w play stracilbym darmowy transfer ale cos za cos. Teraz place za full bez erotyki i tv france 139zl wiec 40 zl wiecej za dodanie wszystkich opcji nie byloby tragiczne. Faktem jest ze wtedy placilbym za cinemaxy hbo filmboxy dwa razy bo przeciez mam to z polsatu. Nie placze tez po kanalach usunietych z cyfry gdyz sa one w CP. Nie jest mi starszne usuniecie Eurosportow bo mam je gwarantowane w Polsacie. Logicznym wiec jest jednak pakiet Platinum ale nie w cenie 99zl + multiroom i dekodery platne. 79zl ze wszystkim byloby idealem ale czy mozliwym zobaczymy. 89 zl prawdopodobnie juz bym nie marudzil . Wysle wypowiedzenie zobacze jakie podejscie bedzie miala wtedy nowa definicja drozyzny :) Koniec umowy czerwiec 2013 mam czas nigdzie sie nie spieszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co właściwie jest w All Inclusive+ poza programami telewizyjnymi? Na ich stronie widzę dodatkowo: nc+ GO, VOD+ (TVP Prapremiery, Canal+ VOD, Seriale+, funVOD, Picture BOX) i netVOD (TVN Player, HBO OD, Baby TV, dzieci, Da Vinci Learning, KinoŚwiat, National Geographic, Najlepsze TVP, 18+). Czy dostęp do tych serwisów w All Inclusive+ jest wliczony w cenę abonamentu? Czy aby mieć dostęp do nich wszystkich konieczny jest ich dekoder?

 

 

Też mam All inc. i nie mam tych opcji w dekoderze a posiadam od cyfry Pace PVR. To jednak dla ludzi którzy brali od nich sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... w 3 dni 170 stron na[beep]yć, chyba nikt tego nie czyta tylko jakieś swoje domysły umieszcza a jeśli ktoś potem chce się czegoś dowiedzieć to od razu stoi na przegranej pozycji, przecież nie będę tego wszystkiego czytać... i wy na prawdę czekacie 40 min. na infolinii ? Szczerze gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90: Porównałem serwisy z All Inclusive z tymi, które są opisane na ich stronie: Brakuje mi Premier VOD ale tu rozumiem, że trzeba płacić osobno za obejrzenie każdego filmu od 9 zł wzwyż. Natomiast w serwisie netVOD+ nie widzę dostępu do Sport+, AleKino+, Planete+, HustlerVOD, funVOD+net i "Smaczków". Teraz pytanie na jakim ich dekoderze to wszystko pójdzie, czy w opcji MR na obu dekoderach te serwisy są dostępne i ile kosztuje wynajem od nich dekoderów w MR Standard? Czy jakiś z ich nowych dekoderów umożliwia tworzenie własnej listy kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... w 3 dni 170 stron [beep], chyba nikt tego nie czyta tylko jakieś swoje domysły umieszcza a jeśli ktoś potem chce się czegoś dowiedzieć to od razu stoi na przegranej pozycji, przecież nie będę tego wszystkiego czytać... i wy na prawdę czekacie 40 min. na infolinii ? Szczerze gratuluję

 

Popieram !!!

 

Jakby się wypowiadali ludziska, którym konsultant proponował konkretne oferty a nie domysły itp. to mogli byśmy coś wywalczyć bo każdy zainteresowany wiedział by na chwilę obecną jaką mu ofertę mogą zapromonować i w jakim kierunku to zmierza (czy się łamią itd). a tak mamy to co mamy czyli 170 stron.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sky Hunter

U mnie nVODnet: TVN Player, HBO ONDemand, 18+(dodatkowo płatne), Champions Leaque, National Geogr, Smaczki, TVP.PL, PoznajN, BabyTV, DaVinci(płatne dodatkowo), Dla dzieci, Kino świat - Dekoder od N

 

Listy swojej nie da się zrobic. Można ulubione ale numeracja pozostaje taka jak jest. Jak użyjesz klawiatury 0-9 to i tak pod 1 TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pakiet All Inclusive+ multiroom +dekoder jestem wstanie im zapłacić 139zł.

Ten pakiet nie jest więcej wart.Taką ofertę chciałbym otrzymać,jeśli mi nie dadzą to odejdę.

Te ceny to jest przegięcie z ich strony,ale kwestią czasu jest ich obniżenie.

Wszystkie ligi się kończą ,zrobi się cieplej nikt nie będzie siedział przed telewizorem.

 

Witam w klubie. Jest nas 2 oficjalnych z ceną i pakietem :) Ja też obstaję tylko przy 139 zł za all + MR :)

 

"Walcz, walcz, walcz, Ty walczysz, Ja walczę" :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90: Czyli chyba muszą jeszcze soft na tych wszystkich dekoderach zaktualizować, bo na razie jest bałagan z ich dostępnością. Co do list kanałów to interesuje mnie lista ulubionych: rozumiem, że na niej można sobie poustawiać kanały w dowolnej kolejności a potem w czasie oglądania ją aktywować i przesuwając ją można wybrać nowy kanał? Ile kanałów można dodać do jednej takiej listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...