Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy się umowa we wrześniu na multiroom z full pakietem, Pan zadzwonił z pytaniem czy chciałbym przedłużyć umowę i z jakimi pakietami, powiedziałem że interesuje mnie comfort z extra plus paczka hbo i multiroom premium, on na to ile chciałbym płacić, poprosiłem o kilka dni do namysłu z żoną. Mam pytanko, czy 50-60zł to dobra z mojej strony propozycja?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów w sprawie ofert dla migrujących: BARDZO nie podoba mi się polityka NC+ względem stałych i ' starych' klientów jestem klientem od ponad 6 lat i teraz rezygnuję z ich usług ponieważ mają oni takich jak ja "głęboko w poważaniu" teraz przy umowach migracyjnych firma nie promuje wieloletnich klientów tylko patrzy co z kim może ugrać - dać najmniej za jak najwięcej kasy , tzn. jak do ciebie zadzwonią z ofertą i będziesz się na nich boczył i wzbraniał to zamiast 95 zł. będziesz płacił 65 zł a jak będziesz słabo "nawijał" to ci obniżą abonament o 5 zł. a gdzie poszanowanie ludzi którzy są im wierni od wielu lat ? gdzie promowanie wieloletnich, stabilnych, wzbogacających kasę NC+ opłatą abonamentową klientów? .UWAŻAM ŻE: WIELOLETNI KLIENCI POWINNI PRZY MIGRACJI MIEĆ OBNIŻKĘ ABONAMENTU ZA LATA PRZYNALEŻNOŚCI DO PLATFORMY. Może trzeba by w czasie rozmów z NC+ na temat umowy migracyjnej łaskawie zwrócić im uwagę na ten fakt.

 

Też jestem jeszcze przed migracją. Trochę może i masz racji, ale mnie bardziej irytuje to jak nas traktują pod względem programowym tzn. jak dodają program to mimo wysokiego pakietu my go nie otrzymujemy, mam tu na myśli programy ogólnodostępne np. TVP ABC itp. Nas abonentów starej Cyfry dostali w pakiecie no to niech już są, ale nic dla nich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacje z umowy rozumiem że można cały czas wysyłać na adres CYFRY+?

 

Umowę mam do 31 lipca. Najlepszy tekst jaki usłyszałem tydzień temu podczas rozmowy: "W lipcu to już nie będziemy mogli do Pana dzwonić z ofertą". Nie wiem czemu są już tak u[beep]liwi od połowy maja (6 telefonów dziennie), zablokowałem w końcu ich numer telefonu i poczekam z odblokowaniem do lipca ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na adres cyfry. iti Neovisin napiszesz zamiast Canal+ Cyfrowy

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Teraz mam Canal+ Kompakt HD za 69 zł z MR. Cały czas mi oferują COMFORT+EXTRA z MR i bez wymiany dekoderów z CANAL+Sport, Family i Family2 w tej cenie.

Interesuje mnie w tej samej cenie COMFORT+EXTRA, MR, 6x CANAL i wymiana dekoderów (bo obecne SAGEMA są do bani), ale na razie nie dostałem interesującej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem aneks po długich zabawach z konsultantami i wymianą dekoderów.

Pakiet: Comfort+Sport, 2xcameleon (PVR+ mogę dobrać za darmo sagemcoma w punkcie)+ (hbo -9 msc free, C+film - 6 msc free) za ~45zł (6*0zł, 18*59,90zł) Zależało mi na samym sporcie i dobraniu drugiej karty co mnie wyjdzie 5zł więcej niż do tej pory (C+sport hd za 40zł).

 

Miałem za to bardzo ciekawą sytuację przy dobieraniu drugiego dekodera: Dogadałem się z Panem że da mi drugi dekoder w tym pakiecie w promocyjnej cenie 18*0zł i 6 msc za i tu cytuję słowa konsultanta "będzie miał to pan za jedyne złotych dwadzieścia". Myślę sobie 1,20 więcej płacić przez 6 msc a nie będę musiał iść do APS i wymieniać dekoderów to mogę tak zrobić. Pan zaczyna już przechodzić do czytania regułek ale coś mi nie pasowało z tymi "złotych dwadzieścia" i się pytam żeby wytłumaczył to jeszcze raz i czy na pewno chodzi o 1 złoty i 20 groszy a on dopiero wtedy powiedział że chodzi o 20 zł. Skubańce bardzo cwanie sobie to wymyślili, ciekawe ile osób udało się tak naciągnąć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź. :smile:

@ szalonykrolik

Możesz na to liczyć i możesz liczyć na wymianę na Pejsa. Jeśli nie masz MR to go dobierz w postaci drugiej karty cameleon. Przy migracji distaniesz MR na 99% za free.

 

Mam jeden TV, więc MR nie jest mi potrzebny.

 

 

Ten dekoder Pace dadzą mi z nową umową, czy muszę wymienić go w lipcu na koniec umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden tak pisał, a teraz płaczą, że nie skorzystali z tej szansy. Karta nic nie będzie Cię kosztowała. Co zrobisz jak sytuacja się zmieni za kilka miesięcy i okaże się, że potrzebujesz MR?. Teraz masz ostatnią szansę. W lipcu w APS dobierz Pejsa. Najlepiej 1, jak będziesz miał taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z C+, mam Prestige HD + MR(sama karta) + Pace 500gb + hustler za 133/mc (umowa do końca sierpnia)

Dzisiaj zadzwoniła konsultantka i rozmawiała z żoną (umowa na nią) proponując jakiś "pakiet full" za 139, wymieniła jednym tchem kanały i oczywiście żona nic nie zapamiętała ;)

Kto wie co dokładnie wchodzi w ten pakiet i za ile można dostać coś sensownego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów w sprawie ofert dla migrujących: BARDZO nie podoba mi się polityka NC+ względem stałych i ' starych' klientów jestem klientem od ponad 6 lat i teraz rezygnuję z ich usług ponieważ mają oni takich jak ja "głęboko w poważaniu" teraz przy umowach migracyjnych firma nie promuje wieloletnich klientów tylko patrzy co z kim może ugrać - dać najmniej za jak najwięcej kasy , tzn. jak do ciebie zadzwonią z ofertą i będziesz się na nich boczył i wzbraniał to zamiast 95 zł. będziesz płacił 65 zł a jak będziesz słabo "nawijał" to ci obniżą abonament o 5 zł. a gdzie poszanowanie ludzi którzy są im wierni od wielu lat ? gdzie promowanie wieloletnich, stabilnych, wzbogacających kasę NC+ opłatą abonamentową klientów? .UWAŻAM ŻE: WIELOLETNI KLIENCI POWINNI PRZY MIGRACJI MIEĆ OBNIŻKĘ ABONAMENTU ZA LATA PRZYNALEŻNOŚCI DO PLATFORMY. Może trzeba by w czasie rozmów z NC+ na temat umowy migracyjnej łaskawie zwrócić im uwagę na ten fakt.

 

Przeciez to nie jest nowosc myslales ze jak 6 lat jestes to dostaniesz lepsze warunki ?.... ;)

U nich czy jestes 10lat czy 1 rok takie same oferty ;)

To jest polska o swoje trzeba walczyc nikt za darmo nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie za czasów C+ było lepiej także pod względem atrakcyjności programowej, nie było tak wielu powtórek filmów itd. Dzisiejsza wieczorna oferta od konsula z DUK Comfort+,Extra+,6xC,HBO, Multiroom Cameleon, Pace PVR i Sagemcom za 79,90 zł. Usilnie tłumaczyłem konsultantowi, żeby zszedł z ceny kosztem HBO na którym mi nie zależy i moglibyśmy osiągnąć porozumienie. Stwierdził, że nie może mi zaproponować paczki C+ bez HBO, co powtórzył 3 razy i podziękowaliśmy sobie za rozmowę. Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już chyba nie zadzwonią :)

wypowiedzenie zarejestrowane - do końca czerwca (złożone na koniec maja). Ostatni telefon w połowie maja.

Do tej pory C+Optimum + Promo + MR + Pace + HBO i przez pierwszy rok Cinemaxy i Filmboxy (łamaniec najpierw ponad 80 zł, ostatnie faktury 105,90 zł).

Ich propozycja to Superpremium za 109 zł (oczywiście z pozostawieniem MR). Kolejne propozycje to samo za 99 zł bez HBO lub 89 zł bez HBO i bez opcji Extra+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa i NC+ próbuje mnie naciągnąć (pewno nic nowego ;) ) wymówienie wysłałem, zobaczymy co dalej.

Ale mam do was drodzy Państwo pytanie, o co chodzi z tym MR i dwiema kartami "kameleon". Jestem w posiadaniu takowej jednej jak dobrać drugą czy to nie wiąże się z drugim abonamentem jak byście mogli mnie nakierować na odpowiedni wątek z góry dziękuję i przepraszam za tak banalne pytanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...