Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobną sytuację i zaczynam się niecierpliwić, umowa do końca maja, zero telefonów (ostatni tydzień temu). Jak do tej pory proponowali mi różne łamańce,które wychodziły dość drogo, np za Comfort+/Extra+/Multi+/6xC+ ok.68PLN na 15 miesięcy. Ostatnia oferta tydzień temu to Comfort+/Extra+/Multi+/6xC+/HBO + MR i 2xPVR za 85 PLN stała cena przez 24m. Też ta oferta mnie nie zaciekawiła, a zapomniałem wspomnieć o zwróceniu jednego dekodera PVR gdyż jest on mi zbędny. Obecnie posiadam Canal+Optimum z HD Promo + MR i 2x PVR za 70PLN. W jakiej cenie realnie mógłbym uzyskać wyżej przedstawioną ofertę z HBO oraz jednym dekoderem PVR. Nie wiem czy dzownić, czy czekać, bo czasu coraz mniej a kontaktu zero :/

Oczywiście wypowiedzenie wysłane ...

 

Sorki za cytat, ale pomoże ktoś? Bo nie mam pojęcia czy dzwonić i o jaką ofertę walczyć ( jaka jest realna do zdobycia) ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Comfort+/Extra+/Multi+/6xC+ oraz MR i 2xPVR ok. 68PLN na 15 miesięcy nie była taka zła. Mogłeś poprosić o dodatkowy gratis np. HBO na ileś tam miesięcy. Nie wiem jak to rozegrałeś i czego oczekiwałeś. Myślę, że nie wszystko stracone. Zadzwonią. Teraz masz czas, aby się określić, co do swoich oczekiwań i przygotować się do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o HBO na jakieś pół roku w gratisie, ale Pani była strasznie niekulturalna co i mnie też poruszyło i ta rozmowa przetoczyła się w kłótnię :D

Wspomniała o tym forum..

Dzięki @bogdan425, ale jak mam się przygotować? Zależy mi na HBO jeszcze do tego wszystkiego na cały okres umowy i chciałbym strasznie wiedzieć w jakiej cenie jest osiągalna taka oferta, bo czytałem parę stron wstecz że za 69PLN da się wyrwać, więc ta pierwsza oferta była dla mnie niekorzystna. Chciałbym potwierdzić czy ta oferta z HBO za 69PLN istnieje? Ile by można za taki pakiet zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, z dekoderami nie graj! Że jeden oddasz. Chyba, że wyjdzie to z rozmowy Konsula, jako atrybut przetargowy, że masz dwa. Wtedy te sprawę możesz podnieść.

To co podałem wyżej + HBO na cały okres umowy stopniowo grzecznie podnoś lub obniżaj, to co proponują. I musisz mieć wyczucie. Myślę, że nie więcej, jak za 75PLN. Gdyby jednak niedoszło do skutku, to przy tak prowadzonej rozmowie, jeśli się skończy, to i tak będą nadal dzwonić. I zaraz daj znać, jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nudne ale!

Podaj co i za ile masz teraz?

Obecnie optimum hd za 51 zł miesięcznie

Szukałam kilkanaście stron wcześniej za ile mają taki pakiet ale zazwyczaj wszyscy biorą wyższe i jedna osoba napisała tylko ze ma to za 39 zł ale to też nie jest wiarygodne w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolka_

 

59 zł za comfort+extra to zdecydowanie za dużo 49 zł też nie powala , taki pakiet chodzi 29-39 zł a multiroom dobierasz sama bez niczyjej łaski i migrujesz z nim za 0.

To comfort+ dla nowych jest za 39 zł to comfort+ extra byłby dla przechodzących w takich cenach jak piszesz.. no aż się wierzyć nie chce. Poczekać jeszcze mogę może akurat mi zaproponują coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi zaproponowali na 15 miesięcy:

  • Comfort+
  • Multi+
  • Superpremium +
  • Filmbox
  • History HD
  • Sundance HD
  • Red Light
  • Noc (na 9 miesięcy)
  • HBO GO
  • Canal+ VOD
  • Multiroom (2 x cameleon)
  • Pace500

za 134 zł.

Umowę mam do końca maja.

Teraz mam: Prestige HD + Hustler + Multiroom + Pace500 + HBO GO za 132 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa do września,wypowiedzenie już przygotowane do wysyłki.Dzisiaj płacę za Kompakt C+ 50zł i do tego MR ,po ewentualnym przedłużeniu umowy nie mam zamiaru płacić więcej jak do tej pory,i nie ugnę się nawet za 1zł.Zobaczymy co z tego wyniknie ,dodam że zależy mi na 6 C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzisiaj zmigrowałem z Cyfry do nc+ umowa do końca sierpnia-miałem Optimum HD+6XCanal+decoder Pace500GB.Płaciłem 76zł( 71+5zł za najem dekodera).Dzisiaj 2 telefon Comfort+ Extra+ i 6x Canal+decoder Pace500GB-0 zł umowa na 15 miesięcy-7miesięcy po 54,90zł i 8 miesięcy po 79,90zł(średnia 68,2zł).Na HBO mi nie zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko iż ciebie omijają opłaty aktywacyjne za pakiet , dekoder(y) , multiroom a to dość duża kwota.

 

czy przy migracji do nc zostajac na starym ich sprzęcie (cyfry ) nie płaci sie na najem dekodera ( seagem ) to co prponują to są wszystkie opłaty te taśmiece jeśli konsul nic nie wspomina o opłacie za najem tak ? w starej umowie nie płaciłem za dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nudne ale!

Podaj co i za ile masz teraz?

Obecnie optimum hd za 51 zł miesięcznie

Szukałam kilkanaście stron wcześniej za ile mają taki pakiet ale zazwyczaj wszyscy biorą wyższe i jedna osoba napisała tylko ze ma to za 39 zł ale to też nie jest wiarygodne w 100%

 

Ja mam comfort+multi+extra+pejs za 39,90

ale weź pod uwagę, że tu nie ma canal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnej nie satysfakcjonującej ofercie - może nie najgorszej, ale jednak nie dla mnie postanowiłem zablokować ich numer na jakiś czas, bliżej końca umowy.

Za 85zł proponują Comort+Extra+6XCanal+HBO+MR. Jakoś nie mogą zrozumieć, że nie chcę HBO i nawet nic nie zaoferowali bez HBO, jakby usilnie chcieli żebym płacił podobne pieniądze (Teraz 89zł).

Umowa do końca lipca już wypowiedziana. Na razie o tym zapominam, za jakiś miesiąc najwyżej odblokuje ich numer. :) Nie ma co się niecierpliwić, bo i oni też są cwani.

Nie ma też co się spieszyć z wypowiedzeniem. W moim przypadku zaczęły lecieć gorsze oferty niż przed tym krokiem. Dzwonią z innego numeru i tak jakby negocjacje zaczęły się od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzoza29 Twoja sprawa jest, jak najbardziej w toku. Te milczenie, to nic innego, jak się siłowanie na złamanie przeciwnika.

Bobrze by było, abyś przedstawił swoją obecną ofertę. A tak, to nie ma punktu odniesienia.

Skąd Ty bierzesz te teorie o siłowaniu się, podchodach itp?

Ja obstawiam, że @brzoza po prostu podniósł ciśnienie konsultantowi swoimi żądaniami i ten zapisał go sobie w kajecie z odpowiednią adnotacją. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.. 8) Także i ta "brzoza" zostanie złamana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzoza29 Twoja sprawa jest, jak najbardziej w toku. Te milczenie, to nic innego, jak się siłowanie na złamanie przeciwnika.

Bobrze by było, abyś przedstawił swoją obecną ofertę. A tak, to nie ma punktu odniesienia.

Skąd Ty bierzesz te teorie o siłowaniu się, podchodach itp?

Ja obstawiam, że @brzoza po prostu podniósł ciśnienie konsultantowi swoimi żądaniami i ten zapisał go sobie w kajecie z odpowiednią adnotacją. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.. 8) Także i ta "brzoza" zostanie złamana..

 

 

Wlasnie ze ja mu cisnienia nie podnislem, rozmawialem grzecznie. I jedno jest pewne, ze mnie tak szybko nie zlamia.

Ja moge miec, ale nie musze. Ogladam malo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...