Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do lipca umowe z cyfrą na pakiet canal+ start hd. Obecnie płacę za to 39zł. Miał ktoś taki pakiet i migrował do nc+? Czego mogę się od nich spodziewać? Na stronie nc+ promocja dla nowych abonentów która by mnie interesowała to pakiet podstawowy 39zł plus sport . Razem wychodzi za to 69zł. Da sie coś taniej utargować? Gdyby dali takie coś za dyszkę taniej to był bym skłonny się zgodzić i migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc i dobre rady :)

Dziś przedłuzyłem umowę i zmigrowalem.

Wszystkie kanały ( bez filmboxów i cinemaxow ) wszystkie c+ oraz HBo na 12 za free umowa na 15 mc

za 58.

jak dla mnie Cena ok. Wcześniej placiłem 99

 

 

jaki zestaw?

 

karta cameleon?

 

 

Mr? co było za 99zł nie za częsty przypadek by z 99zł zjechali aż 31.

 

HBO tak sie sprzedaje że zaczeli wciskać wręcz

 

podaj jaki masz w ogole pakiet wszystko co wynegoecjowałeś rozłóż na częśći bo mówiąc wszystkie nie znaczy wszystkie brak reda history hd sundance itd itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Otrzymałem ofertę migracji Comfort+/Ekstra+/MR średnio 40,57msc,umowa na 15msc, którą raczej zaakceptuję.Kategorycznie poinformowano mnie,że od 1 marca nie można wynienić dekodera SagemcomHD na Pace,czy może ktoś z szanownych użytkowników potwierdzić tą informację?

 

Z góry dziękuję,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień,przed migracją.Po migracji nie można

 

Ile wczesniej mozna wyslac wypowiedzenie umowa do lipca , chcialbym dobrac pace czy lepiej zrobic to przed migracja czy powinno sie w negocjacjach udac dostac go za 0 ?

Doradzam też wziąć MR, o ile jeszcze nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadzwoń do APS wcześniej, żeby nie było, iż na darmo jedziesz http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

 

Dzwoniłem, powiedzieli, że bez problemu, jutro jadę.

 

 

aktualizując:

 

Comfort+, Extra+, 6xC+ = 0,00 x 6mscy + 79,90 x 18mscy (umowa 24msce)

dekoder mediabox+ = 5,00 x 24msce

HBO = 0,00 na 6mscy

Filmbox = 0,00 na 6mscy

czyli średnia wychodzi ~65zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reksio,

bez HBO proponują mi to za średnio trochę ponad 53 zł, ale nadal upierają się że warunkiem tej ceny jest kupno HBO przynajmniej na 1 miesiąc za 25 zł

 

Teraz, po wypowiedzeniu zaproponowali to co wyżej pisałem z hbo na 9 m-cy za 79 zł.

Przed wypowiedzeniem za 84 z hbo na 12 m-cy, jak był universe jeszcze.

 

Bez hbo za 53zł, to dobra oferta chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Śmiałek nie jestem przekonany, szczególnie, że mówimy o migracji a nie stałym abo. Nie prościej wymienić bądź pobrać Pace przed migracją w APS i dopiero zabierać się za negocjacje?

 

Ofertę migracyjną mam złożoną telefonicznie,ale poprosiłem o czas do namysłu..rozumiem,że najlepiej w tym wypadku jak pójdę wymienić dekoder na Pace i dopiero potem zmigrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam pytanie do osób które migrowały z cyfry albo są w trakcie tego procesu. Mam umowę do czerwca i pewnie nie długo zaczną się telefony. Mam ofertę C+ optimum z MR. Moje pytanie dotyczy tego, czy komuś z Was proponowano wymianę dekoderów na te z nc+ za darmo???. Na razie nie jest mi to potrzebne, ale moze w niedługim czasie chciałbym 3 tv podłączyć a wiadomo, że w C+ dawali tylko 2. Gdyby proponowali wymianę, to wzięcie tego 3 do multirooma jeszcze moglbym rozważyć kiedyś. Jednak jeśli za kazdy musialbym zapłacić aktywacje do tego adaptery wi-fi itp to już wole na 3 tylko naziemną oglądać. Podejrzewam, że kiedyś będą wymieniać te dekodery ale chodzi mi o teraz czy ktoś z Was pytał o taką możliwość, ew proponowali taką operacje np, za symboliczną złotówkę. Wiem, że mogę teoretycznie jeszcze splitter rozważyć, ale to też koszty i nikt mi nie zagwarantuje ze za rok nc+ nie sparuje kart i i będę miał kolejną inwestycje przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w tej chwili szansa na Comfort+, Extra+, 6xC+, MR, Pace, HB0 ze średnia poniżej 70zł ?

Mam jeszcze 4 m-ce do końca umowy i wysłane wypowiedzenie, ale nie chcą nawet słyszeć o takim abonamencie podczas rozmów :D

Ja miałem wczoraj tel z oferta na przedluzenie na 15 m-cy sr 69,93 lub 24 m-ce sr 66,17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam pytanie do osób które migrowały z cyfry albo są w trakcie tego procesu. Mam umowę do czerwca i pewnie nie długo zaczną się telefony. Mam ofertę C+ optimum z MR. Moje pytanie dotyczy tego, czy komuś z Was proponowano wymianę dekoderów na te z nc+ za darmo???. Na razie nie jest mi to potrzebne, ale moze w niedługim czasie chciałbym 3 tv podłączyć a wiadomo, że w C+ dawali tylko 2. Gdyby proponowali wymianę, to wzięcie tego 3 do multirooma jeszcze moglbym rozważyć kiedyś. Jednak jeśli za kazdy musialbym zapłacić aktywacje do tego adaptery wi-fi itp to już wole na 3 tylko naziemną oglądać. Podejrzewam, że kiedyś będą wymieniać te dekodery ale chodzi mi o teraz cyzy ktoś z Was pytał o taką możliwość, ew proponowali taką operacje np, za symboliczną złotówkę. Wiem, że mogę teoretycznie jeszcze splitter rozważyć, ale to też koszty i nikt mi nie zagwarantuje ze za rok nc+ nie sparuje kart i i będę miał kolejną inwestycje przed sobą.

Za rok nic nie bedzie wymieniane. Zmartwie Cie. Zaplacisz aktywacje za wszystkie 3 i na bank za kazdy miesiac bedziesz bulil 20zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...