Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda ta informacja:

Dzwoniłem przed chwilą do APS i dowiedziałem się że jest od zeszłego tygodnia awaria systemu do wydawania kart. Mają to naprawić w nc+. Da się na pewno zostać przy starych kartach.

 

Dobra to na szybko wytłumaczę.

 

Jeśli migrujesz z cyfry i nie miałeś Multiroomu to masz Conaxy

Jeśli jeszcze jesteś w Cyfrze a chcesz tylko dobrać Multiroom to dobierasz na starych zasadach stare cameleony

 

Czyli najlepiej najpierw dobrać Multiroom na starych zasadach a potem zmigrować do NC+ zostawiając Cameleony. Wiąże to się z podniesieniem ceny ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila moment. Ja jestem jeszcze obecnie w cyfrze i mam karte cameleon we wlasnym dekoderze (vu+ solo2). Chcesz powiedzieć ze migrując telefonicznie bede musial udac sie do punktu gdzie zamienia mi cameleona na conaxa ?? Jest to tyle beznadziejna informacja gdyz czytniki w moim dekoderze nie obsłużą conaxa bez modułu a moduł mnie nie interesuje z racji jego ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w punkcie zapytali czy jestem jeszcze na umowie z cyfrą czy już po migracji do nc+, bo cameleony wydają jedynie klientom z cyfry ;)

 

BOK nc+ również potwierdził, że jak już odebrałem karty to zostawiają mi stary sprzęt do nowej umowy...

Swoją drogą irytujące jest jak konsultanci nc+ muszą ściemniać klientom, przez ostatnie kilka dni twierdzili że zostanie na starych kartach nie jest możliwe...

 

Teraz chyba będę celował w umowę jak najdłuższą, żeby tych kart nie stracić. Myślicie że możliwe jest wycofanie się nc+ z cameleona? Przecież to są masakryczne koszta, ściągnąć tyle sprzętu z rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tommiyacht na Conax i parowane dekodery zostaniesz skazany jak już będąc na umowie z NC+ zapragniesz dobierać MR albo po prostu zechcesz wymienić dekodery na ADB. Teraz masz 1x karta cameleon i z nią możesz migrować lub dobierzesz kartę MR przed migracją i migrujesz z 2xcameleon do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, możliwość dobrania jest , ja dobrałem w ubiegłym tygodniu, złożone wypowiedzenie umowa do końca marca. Były pewne problemy ponieważ system nie chciał przyjąć dyspozycji i pracownik APS musiał kombinować, ale skutecznie. Problemem jest w tej chwili dostać drugi dekoder do cameleona, ale zobaczymy może się uda przekonać konsultanta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) jakie jest srednia cena pi razy oko dobrania MR ? (jedna)

2) czy posiadanie MR znacznie utrudnia negocjowanie ceny za pakiet przy migracji czy moze MR jest dawany lekką ręk gratis lub ew. mala dopłatą ?

3) czy po MR lepiej od razu udac sie do punktu NC+ czy wczesniej dzwonic a potem dopiero do punktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 31.3

wypowiedzenie zarejestrowane

obecnie C+,HD Kompakt, HBO, umowa na 12 m-c, kwota 69zł m-c

 

oferta

Comfort+/extra/6C+

5 m-c 0 zł

10 m-c 79,90

 

Comfort+/extra/6C+/HBO

5 m-c 25 zł

10 m-c 104,90

 

oferta nie została zaakceptowana mimo, iż utwierdzano mnie, że przechodzę na wyższy pakiet z dodatkowymi programami

zaznaczyłem, że skoro wskazałem, iż oglądam właściwie tylko i wyłącznie C+ i z rzadka HBO (no ale zbliża się Gra o Tron), to zależy mi na tych właściwych w kwocie, którą płacę obecnie

Nie przemawia do mnie argument posiadania wielu dodatkowych kanałów, które nie oglądam, po tych słowach Konsultant zrezygnował z dalszej rozmowy

Dodam, iż to pierwszy odebrany z 50-70 telefonów w marcu

 

Słabo to wygląda, jeżeli oferta nie będzie na poziomie 79 zł z HBO nie wycofam rezygnacji, natomiast mało na forum ofert podpisanych/zaakceptowanych w marcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 31.3

wypowiedzenie zarejestrowane

obecnie C+,HD Kompakt, HBO, umowa na 12 m-c, kwota 69zł m-c

 

oferta

Comfort+/extra/6C+

5 m-c 0 zł

10 m-c 79,90

 

Comfort+/extra/6C+/HBO

5 m-c 25 zł

10 m-c 104,90

 

oferta nie została zaakceptowana mimo, iż utwierdzano mnie, że przechodzę na wyższy pakiet z dodatkowymi programami

zaznaczyłem, że skoro wskazałem, iż oglądam właściwie tylko i wyłącznie C+ i z rzadka HBO (no ale zbliża się Gra o Tron), to zależy mi na tych właściwych w kwocie, którą płacę obecnie

Nie przemawia do mnie argument posiadania wielu dodatkowych kanałów, które nie oglądam, po tych słowach Konsultant zrezygnował z dalszej rozmowy

Dodam, iż to pierwszy odebrany z 50-70 telefonów w marcu

 

Słabo to wygląda, jeżeli oferta nie będzie na poziomie 79 zł z HBO nie wycofam rezygnacji, natomiast mało na forum ofert podpisanych/zaakceptowanych w marcu

 

Druga opcja wychodzi Ci średnio 78,27 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, iż średni wychodzi to na poziomie, który sobie założyłem ale. poprzednia umowa zaczynała się od kwoty 50 zł (były w tym nawet cinemaxy i filmboxy za free na 1/3 umowy, a średnia to 68), ostatecznie osiągając pułap 74,90. Analizując politykę cen rosnących po następnej umowie pierwsze tańszce m-ce będą po 79, średnia po 104,90 a ostatnie po 150.

 

Wychodzę zatem z założenia, iż kwota 79 m-c ma dotyczyć miesięcy ostatnich.

Może niezbyt dokładnie to wskazałem w poprzednim poście

 

Wcześniej udawało się złapać taką ofertę z HBO po 69 zł (do końca lutego), bez natomiast 59 z kwotami stałymi, teraz to pomieszanie z poplątaniem.

 

Trzeba na bieżąco śledzić oferty proponowane i akceptowane, ja uważam przedstawione za słabe i nieakceptowalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...