Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Zmieniamy się na lepsze", ale dla NC+;). Oni widzą kto jest uzależniony od NC+ i od lat jest stałym klientem i zapłaci nie targuje się, więc mogą sobie pozwolić na ciche podwyżki. Znam kobietę, co się od początku w C+ i płaci ile zechcą, bo ona nic nie kuma. NC+ ma, bo się przyzwyczaiła i czasem obejrzy mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, jak myślisz da radę to wszystko za 79PLN? Bo więcej nie jestem w stanie dać, a miło by było mieć te programy, skoro wcześniej takie dawali. Pani powiedziała że będzie tylko drożej, ja powiedziałem że miało się zmienić na lepsze a ona że tak bywa i nie może tego zmienić. Umowę na 15m jestem w stanie znieść (dłużej przytrzymam Camele) ale tej ceny nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ale mają niezły bałagan w tym call-center, profesjonalizm = zero, wysłałem wypowiedzenie, zaproponowali 79 zł za unieverse+ + 6x canal plus + multiroom + pace + 6 miesięcy za darmo HBO - miał ktoś dzwonić 28 lutego jakbym się zdecydował.Oczywiście nikt nie zadzwonił. Po zmianach od 3 marca nikt do mnie nie dzwonił - sam się zdecydowałem zadzwonić do nich z ciekawości. Mój błąd

To samo tylko nazwy inne comfort+extra+6 canal + multiroom+pace już bez HBO - 104,90. Elastyczne umowy mają ze ho ho ho. Jeszcze Pan konsultat nie wiedział co z multiroomem - może będzie kupon na 20 zł taniej "musi spytać liderów" a nie ma ich jeszcze w pracy - co to praca czy plaża?? Dobrze ze umowa do końca lipca. Potem będę się martwił. Na razie koniec z telefonami z mojej strony. Mam ich w głębokim poważaniu. Szkoda czasu na bezproduktywne rozmowy. Powodzenia dla innych abonentów "cyferki".

A tyle tu się mówi, tłumaczy – nie dzwoń!

 

Jechałem na wypowiedzeniu już 5 razy. 4 razy sam wynegocjowałem dzwoniąc do nich, 1 raz zastosowałem Twoją taktykę to zostałem z ręką w nocniku, bo wyłączyli mi tv nikt do mnie nie dzownił. A dzwoniąc do nich dlaczego mi wyłączyli tv to otrzymałem odp "przecież wypowiedział pan umowę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończyła się 31.03 więc wysłałem wypowiedzenie 27.02. Wcześniej proponowali 6xC+, MR, PACE za 99 zł potem za 89. Dziś uzgodniłem umowę na 24 m. 12 miesięcy 49,90 potem 79,90.

C+ Comfort, Extra+, HBO 9m free, Filmbox 9m free, VOD 24m free, MR, PACE. W sumie jestem zadowolony bo głownie oglądam sport za filmboxa i hbo po 9m im podziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem nowe pakiety. Namieszali trochę. W mojej sytuacji wyglada to tak. Umowa do końca miesiąca. Wypowiedzenie wysłane w grudniu. Jedyny kontakt drogą elektroniczną potwierdzajacy rejestrację pisma. Ja napewno w tym miesiącu do nich nie zadzwonię (w kwietniu poproszę o adres najbliższego aps-u i najwyzej się pożegnamy). Obiecałem w grudniu, że przedstawię zarys postępów w negocjacjach tak więc aby być słownym.

 

Było nas sześciu w terminie zakończenia umów styczeń - marzec:

1. universe, 6xC, filmbox, MR, pace i sagem, 12m - 49zł (wynegocjowane po zakończeniu umowy)

2. universe, 6xC, HBO, filmbox/6m, pace, 18m - 59zł

3. universe, 6xC, HBO, MR, pace, 12m - 59zł

4. out

5. ostatnia oferta jak 3 + sagem - 69zł (nie przyjęta i teraz cisza)

6. Do mnie nie dzwonili tak więc zero opcji.

 

Na starych pakietach celowałem w universe, 6xC, history, MR, pace + sagem, HBO lub filmbox, 12-18m za 61zł. Teraz jestem nastawiony sceptycznie na dobrą ofertę w adekwatnej kasie. Oczywiście postaram się poinformować o rozwoju wypadków przy założeni, że bedzie o czym. Pozdrawiam i wytrwałości w negocjacjach.

 

PS. Wszystkkie aneksy na cameleonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX za opinie. Wrzuciłem taką propozycję BOK bo TU roi się od drozszych opcji, a dla tych malutkich przykładów niewiele. Mam swą taktykę (daje niezłe rezultaty) więc na razie nie będe migrować z tym Startem (w XI chcieli 19,90 potem 29 teraz powrót do akceptowalnej). Nie chcę skracać mariażu z cameleonem a z C+ jeszcze ponad pól roku.

mam tu tez 6xCanal+ w ... baaardzo przystępnej cenie, raczej zmigruję pod koniec (oczywiście za 19,90) gdyby n+ stawiała wyższe warunki wolę jako 2. w domu Rodzinny CP za 13-15 zł... (teraz CP Rodzinny na zima -wiosna, Mini na lato średnio za 8,60/mc) a te cuda nc+ zawsze mozna czasowo ze SmartHD.

...a i orbita przynosi jeszcze rózne cudeńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A co tu tak cicho? Nikt nie migruje?

 

Nikt nie migruje bo jakoś oferta NC+ nie przekonuje abonentów Cyfry+.

Kto był najarany na "świecidełka" to juz zmigrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam do końca marca umowę (c+ optimum hd za 71zł z MR i pace PRV 500gb) . Miałem do nich dzwonić (zapomnieli o mnie) ale poczekam jeszcze.

Teraz zmieniły się nazwy , celowałem w universe 6xcanal+mr za 69 zł :smile: to teraz odpowiednik jest comfort + extra + 6 canal + multiroom + pace prv wiadomo po ile chodzi dla migrujących?

ktoś już dostał propozycje?. Czekam mi się niepieszy najwyżej stracą klienta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam do końca marca umowę (c+ optimum hd za 71zł z MR i pace PRV 500gb) . Miałem do nich dzwonić (zapomnieli o mnie) ale poczekam jeszcze.

Teraz zmieniły się nazwy , celowałem w universe 6xcanal+mr za 69 zł :smile: to teraz odpowiednik jest comfort + extra + 6 canal + multiroom + pace prv wiadomo po ile chodzi dla migrujących?

ktoś już dostał propozycje?. Czekam mi się niepieszy najwyżej stracą klienta .

 

stronę wcześniej masz ofertę jaką klepnąłem wczoraj

w skrócie: 24 m. 12 miesięcy 49,90 potem 79,90.

C+ Comfort, Extra+, HBO 9m free, Filmbox 9m free, VOD 24m free, MR, PACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...