Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znowu telefon i ta sama propozycja pakiet silver z 6 C+ za 74zł na 12 miesięcy. Powiedziałem ,że jak dadzą jeszcze HBO to jestem na tak. Ona ,że nie ma takiej możliwości , że to jest opcja dodatkowa i wtedy jest drożej. Odmawiałem z cztery razy a ona że to jest naprawdę bardzo dobra oferta dla mnie i płaciłbym tylko 4 zł drożej niż obecnie a więcej kanałów i że później będzie już tylko drożej. W końcu zapytałem czemu dzwonią tak wcześnie skoro umowa kończy mi się dopiero w sierpniu ( odp: bo do abonentów byłej cyfry którzy jeszcze nie przeszli dzwonią wcześniej ,ze ludzie wysyłają wypowiedzenia myślą ,że coś więcej ugrają a później jak co do czego to biorą nowe pakiety i wychodzi drożej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, miałem propozycję za 64zl, ale HBO byłoby na 6msc a nie całą umowę. Z resztą bądźmy poważni, nie będę błagał kogoś o piątkę miesięcznie. Nie czekałem bliżej końca umowy bo zaczęło mnie denerwować, że wszystkie nowe kanały trafiały do nc+ a o abonentach z C+ zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w c+. Mam dekoder Pace 500 GB i Sagecom...

 

1.Universe+,6x canal+,Multiroom. Jeżeli chodzi o HBO to pewnie dadzą na kilka miesięcy? Za ile najtaniej mogę mieć taki pakiet??

2.Jak wygląda sprawa z dekoderami czy można wymienić na nowe tzn Sagemcom mam na stałe tylko wynajmuję Pace prv 500 GB.

3.Czy przy przedłużeniu dostanę nowe karty aktywacyjne?

4.Jak wygląda sprawa multiroom. Czy trzeba dodatkową kartę wkładać co jakiś czas do głównego dekodera w celu aktywacji. Pytam ponieważ tak ma mój znajomy przy cyfrowym polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam chyba do maja albo czerwca...to jest jakaś różnica?? Czyli jak zostanę przy sprzęcie C+ to przy MR nic się nie zmienia. Natomiast jak wezmę nowe dekodery z NC+ to MR działa inaczej?

 

Głównie zależy mi na kanałach sportowych. Za 69 zł mogę mieć universe+, canal+ sport i film,mr oraz hbo na caly okres umowy ??

Teraz mam CANAL+ OPTIMUM HD płacę 75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy okazji migracji zgodzisz się wymienić dekodery na te produkowane przez ADB m.in. http://ncplus.pl/oferta/dekodery/mediabox-hd-pvr-500-gb http://ncplus.pl/oferta/dekodery/box-hd-pvr-ready to dekodery będziesz musiał połączyć w sieci LAN. Jeżeli pozostaniesz na dekoderach po Cyfrze lub własnych to w funkcjonowaniu MR nic się nie zmieni.

 

Universe+/6xCanal+/MR/Pace za max.69zł, z HBO za max.79zł. Oczywiście próbuj dostać to jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostanę przy starych dekoderach. Dzięki za pomoc :)

Zobaczymy jak rozwiną się moje negocjacje :)

 

Jeszcze mam takie pytanie za ile mogę mieć takie coś ( czyli dwie umowy):

 

1.Universe+/6xCanal+/HBO/dekoder z ADB z nagrywaniem czyli migracja z c+

2.Universe+/6xCanal+/HBO/zwykły dekoder lub bez ( czy w starym sagecom działa karta nc+ ?) nowa umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlacha

Ja abonament wynegocjowałem po 3 telefonie. Dwa pierwsze odemnie, trzeci telefon od nc, ale wcześniej się na niego umówiłem. Nie dostaję się od razu takiej oferty. Trzeba mieć dobre argumenty w rękawie, a nie zacinać się ja chce to za tyle i już. I tak jak ircios mówi trzeba być cierpliwym, chodź uważam że nie oznacza to, że jak umowa jest np do lipca to trzeba czekać z rozmowami co najmniej do wakacji.

Moje negocjacje trwały 3 dni viewtopic.php?f=174&t=30710&p=926793#p926793

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 12msc a obecna była jeszcze do lipca. Warunki: universe+, 6xC+, HBO, mr, 2x pace pvr na 12msc za 69zl

Byłeś na wypowiedzeniu i czy miałeś w starym pakiecie HBO? Za którym razem udało Ci się wynegocjować taką umowę bo do mnie już chyba z 5 razy dzwonili i ciągle z ta samą ofertą.

Oczywiście odmawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ już wie! Dokąd zmierzam! I jaka moja cena jest.

Wszystko odbyło się tak, jak w cywilizowanym świecie. Jestem pod wielkim wrażeniem, choć klamki i wszelkie zapadki jeszcze nie zapadały. Ach te ich procedury. Ważne, że są już poinformowani. Ważne, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Miło było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...