Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec wybor dokonany.

@taba nie sądzę byś za ten pakiet zszedł poniżej 109zł, ale próbuj...

. Jesli w miare szybko dostane 120zl to sie zgodze poniewaz mam jeszcze pol roku umowy za 154zl. Jeszcze jedno pytanie. Redlight mozna wywalic i wywalczyc nizsza cene czy to musi zostac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musi a ma zostać to co chcesz i za ile chcesz...to chyba oczywiste.
Po wejsciu na strone nc+ i sprawdzeniu oferty mamy do wyboru comfort lub universal i kilka dodatkowych opcji np: premium sport&film a tu na forum dowiedzialem sie ze sa inne opcja dlatego teraz juz nic nie jest dla mnie oczywiste :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy wątek do zadania tych pytań viewtopic.php?f=174&t=32968&p=924631#p924631

 

 

-rezygnacja musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego

-jest szansa zmieścić się w 100zł, ale dlaczego akurat MRp?

Chce na 2 deki multiroom + nc+ GO a co myslisz,lepiej brac multiroom standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby korzystać z nc+ GO potrzebujesz dekoderów od ADB, ale przesiadka na ADB wiązać się będzie z koniecznością łączenia dekoderów w sieci LAN i najprawdopodobniej zwiększy Twoje nakłady na abonament.

 

Czy MRs czy MRp to chyba Ty powinieneś wiedzieć, toteż może trochę poczytaj wcześniej zanim podejmiesz decyzje http://ncplus.pl/oferta/multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zmigrowałem. Z C+ Start HD. Na Comfort +, 6xC+, 3x HBO przez cały okres umowy. Umowa 12 miesięcy. Płatne 11 miesięcy po 54,90. Marzec za darmo. Średnia miesięczna opłata za to wszystko 50 zł. Nie brałem MR bo nie chciałem. Nie brałem PVR bp nie chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jakieś parcie mają ostatnio, bo wydzwaniają codziennie od tygodnia pomimo, że jeszcze mam 5 m-cy do końca umowy.

Rozumiem, że w tym momencie szanse bliskie zeru na wytargowanie Universa, 6xcanal, hbo, mr, pace 500 za 59-64zł ?

Bez wypowiedzenia, to marne widoki.

Mnie nie lubią. Nie dzwonią. Albo bawią się w chowanego? Jakiś czas temu? Miesiąc? Albo więcej dostałem wiadomość, że ktoś zadzwoni. I cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...