Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o tym myślałem EVhbNt7.gif. Po prostu myślę nad tym, żeby zamiast pobrać Pace PVR, później negocjować wymianę Sagema na mboxa za 5 zł opłatę, ale bez aktywacji i w ramach rekompensaty wywalczyć miesiąc abonamentu na cały pakiet gratis.

Tak więc, 59 PLN [u + C+ , MR, Pace] lub 64 PLN [ U + C+, MR, mbox i m-c gratis]. Tego się trzymam. Chciałbym do tego wyrwać Cinemaxy (wolę jak HBO), ale nie wiem czy to realne?

Zbyt bardzo przekombinowane. Czy wyjdzie? Po co taka zawiła polityka. Można przecież prościej i od razu zawołać to, co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne podejście do sprawy. Jak dzwonią to się odbiera i negocjuje, za którymś razem pękną. Śmiesznie będzie jak w ostatnim tygodniu sobie odpuszczą dzwonienie i sam będziesz musiał wydawać hajs na telefony. Propozycje typu 64 zł za U+,C+, MR i Mboxa i do tego miesiąc gratis to jest nierealne. Czytałeś w ogóle kilkanaście stron wstecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie już 5 mies. do końca mojej umowy 18 miesięcznej umowy. Mam pakiet jak w podpisie z opcją HD czy jakoś tak.

Multiroom mam za 10zł/mies. HBO dobrałem w grudniu za 20zł/mies. I teraz płacę 89zł (Wcześniej 69zł bez HBO).

 

Jak to zwiastuje przed migracją? Na zapytanie mailowe odpowiedzieli, ze średnią ofertą:

- pakiet Universe+ w cenie promocyjnej 44 zł przez 18 miesięcy,

- opcja Canal+ Platinum w cenie promocyjnej 40 zł przez 18 miesięcy,

- opcja HBO w cenie promocyjnej 20 zł przez 18 miesięcy,

- opcja Cinemax w cenie promocyjnej 5 zł przez 12 miesięcy,

- usługa Multiroom w cenie promocyjnej 0 zł przez 12 miesięcy,

 

Idę dziś wysłać wypowiedzenie. Jest szansa zejść do 59-69zł za Universe+ z 6xCanal+ razem z multiromem, który już mam? HBO mam i średnio mi się widzi, więc bez bólu mogę się obejść. A co do migracji, to pozwoliliby obniżyć sobie rachunek przed końcem umowy, czy raczej będą trzymać mnie do końca? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt bardzo przekombinowane. Czy wyjdzie? Po co taka zawiła polityka. Można przecież prościej i od razu zawołać to, co chcesz.

To już przerabiałem. Był telefon z 74-złotową propozycją. Odrzuciłem i kazałem zaznaczyć, że interesuję mnie tylko 59. Dwa dni później znowu telefon i znowu panienka wciska mi 74 zł. Mówię, że skoro już to odrzuciłem, to po co jeszcze raz taka propozycja? A ona, że nie wiem co tracę itp.bzdety. Są zbyt powtarzalni i dlatego szkoda czasu.

Beznadziejne podejście do sprawy. Jak dzwonią to się odbiera i negocjuje, za którymś razem pękną. Śmiesznie będzie jak w ostatnim tygodniu sobie odpuszczą dzwonienie i sam będziesz musiał wydawać hajs na telefony. Propozycje typu 64 zł za U+,C+, MR i Mboxa i do tego miesiąc gratis to jest nierealne. Czytałeś w ogóle kilkanaście stron wstecz?

Nigdzie nie będę dzwonił, bo nie jestem na musiku. Nie jestem uzależniony od sat tv, więc jak nie będzie tych "atrakcji", to nie będzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt bardzo przekombinowane. Czy wyjdzie? Po co taka zawiła polityka. Można przecież prościej i od razu zawołać to, co chcesz.

To już przerabiałem. Był telefon z 74-złotową propozycją. Odrzuciłem i kazałem zaznaczyć, że interesuję mnie tylko 59. Dwa dni później znowu telefon i znowu panienka wciska mi 74 zł. Mówię, że skoro już to odrzuciłem, to po co jeszcze raz taka propozycja? A ona, że nie wiem co tracę itp.bzdety. Są zbyt powtarzalni i dlatego szkoda czasu.

To jednak dobrze zacząłeś. I tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...