Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę bez canal+. Cena przy migracji zależy od tego ile teraz płacisz. Odpowiednik dla Ciebie to by był universe z HBO,CMAX i Fbox max 89(nawet z 6c+,gdybyś miał). MR najlepiej dobrać w miesiącu,którym migrujesz,choć jeden forumowicz twierdził,że wciskali mu opłatę 99 aktywacja. Informacje na ten temat są sprzeczne,bo inny user w tym samym czasie dostał za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zadzwoniła do mnie jakże przemiła Pani z ofertą (moja umowa z c+ kończy się w lipcu) Zaproponowała mi pakiet Universe + a jak go zachwalała ile to programów dochodzić (obecnie mam Optimum hd), że jest to najlepsza oferta i to wszystko za jedyne 59 zł. Na moje marudzenie, że to jednak za drogo i nie zamierzam przekroczyć obecnej kwoty czyli 51 zł miła na początku Pani bardzo zmieniła ton rozmowy. Zaczęła mi wmawiać że lepszej oferty nie dostanę. To powiedziałam, że znam osoby które dostały w tej cenie 59 zł dużo lepsze oferty na co Ona z podniesionym głosem, że to nie możliwe bo wszyscy dostają taką samą ofertę i nie ma mowy aby każdy miał jakąś indywidualną promocję. I że 8 zł więcej to niewiele. Stwierdziłam iż poczekam jeszcze bo mam sporo czasu na co Ona, że mogę nie liczyć na coś lepszego. Podziękowałam za rozmowę i Pani Konsultant jeszcze dobrze się nie pożegnała a już zakończyła rozmowę. Rozumiem, że są różni konsultanci że mają gorsze i lepsze dni. Ale to im powinno zależeć na sprzedaniu oferty.

I mam takie pytanie chcę Universe+ plus Mr i jakiś dekoder nowy. Na jaką najniższą kwotę mogę liczyć za to? Nie potrzebuje HBO czy canal+ w gratisie, oczywiście jeśli będą to będzie miło ale nie chce za to dodatkowo dopłacać.

Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi wysłać pisma o rezygnacji z usług, uzbroić się w cierpliwość i poczekać na dobrą ofertę. Zawsze sama możesz zadzwonić 22 2200191 i zapytać o ofertę. Kartę do MR oraz dekoder Pace PVR dobierz w APS przed migracją, ale w miesiącu w którym będziesz miała zamiar migrować-dzięki temu najprawdopodobniej wynegocjujesz później z konsultantem telefonicznym ten MR i dekoder za 0zł. Jaki dekoder dzierżawisz obecnie?

 

Universe+/MR/Pace za max.59zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, złożone wypowiedzenie miesięczne dnia 28.01.2014 . Czy ktoś próbował po złożeniu wypowiedzenia w punkcie nc+ dobrać kartę od multiroomu oraz dekoder PVR PACE 500GB? Czy trzeba ponosić opłatę za aktywację multiroomu te rzekome 99zł? Co ważniejsze czy za dekoder trzeba dokonać jakiejś wpłaty? i ile wynosi miesieczna opłata za drugi dekoder pace 500gb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tak,

2.Jeżeli dobierzesz na umowie z Cyfrą+ nie poniesiesz kosztów aktywacji,

3.Nie,

4.Za każdy dekoder PVR standardowa opłata miesięczna wynosi 20zł, ale życie swoje, bo negocjacje migracyjne pozwalają inaczej kształtować opłaty i mając 2 dekodery Pace PVR w momencie migracji na niski abonament przynajmniej jeden z nich dostajesz za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź /poprzednia strona/ czyli rozumiem: im mniej teraz płacę /przez 6 miesięcy miałem 79, teraz koło stówy.../, tym więcej mogę urwać przy migracji, mam pace'a free, więc i to chyba można "uzgodnić", jak i dobrać multiroom bez opłat.... rzecz jasna dalsze postępowanie w stylu: "nic od was nie chcę - wypowiedzenie złożone" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy oferta przedstawiona ponizej jest godna uwagi :

Canal+ i Universe+ na okres 12 miesięcy

 

ü W cenie 54 zł z 4 kanałami Canal+ (Canal+, Canal+ Sport HD oraz do tego do wyboru Canal+ Family1, Canal+ Family 2 lub Canal+ Film 1, Canal+ Film2);

 

ü W cenie 49 zł z 2 kanałami Canal+ (Canal+, Canal+ Sport HD lub Canal+ Family1 i Canal+ Family2).

 

Ostatnio oferowali mi filmbox lub picturebox lub cinemax na 12miesiecy za darmo. Myslalem ze zamiast tego dadza C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płacisz 54zł za odpowiednik Universe+ i nie masz żadnych kanałów premium? Jaka oferta Cię interesuje?

 

Jak juz pisalem wczesniej narazie oferuja mi pakiet Universe+ za 44.92zl chcialem zeby dorzucili cos ekstra tzn kanal premium chociaz jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobra taktyka, ale postanowiłem nie odbierać telefonów po wypowiedzeniu (od tego czasu już trzy były). MR i Pace PVR (ewentualnie może mbox później wziąć za dopłatą, ale za to z 1 m-cem gratis i bez aktywacji) zamierzam spróbować dobrać w marcu przed migracją i MR i dek (koniec umowy 31.03).

Wydaje mi się, że nie ma sensu z nimi gadać zbyt wcześnie. Telefon będzie u mnie czynny na tydzień przed końcem umowy. Będą chcieli te moje prawie 720 PLN za następny rok to wtedy wyjdą z uczciwą propozycja, a jak nie to się absolutnie nie przejmę. Parę tysięcy zostawiłem u nich przez poprzednie lata, to mogę i gdzieś indziej. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobra taktyka, ale postanowiłem nie odbierać telefonów po wypowiedzeniu (od tego czasu już trzy były). MR i Pace PVR (ewentualnie może mbox później wziąć za dopłatą, ale za to z 1 m-cem gratis i bez aktywacji) zamierzam spróbować dobrać w marcu przed migracją i MR i dek (koniec umowy 31.03).

Wydaje mi się, że nie ma sensu z nimi gadać zbyt wcześnie. Telefon będzie u mnie czynny na tydzień przed końcem umowy. Będą chcieli te moje prawie 720 PLN za następny rok to wtedy wyjdą z uczciwą propozycja, a jak nie to się absolutnie nie przejmę. Parę tysięcy zostawiłem u nich przez poprzednie lata, to mogę i gdzieś indziej. .

Interesująca taktyka. Daj znać jak to wszystko się zakończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o tym myślałem EVhbNt7.gif. Po prostu myślę nad tym, żeby zamiast pobrać Pace PVR, później negocjować wymianę Sagema na mboxa za 5 zł opłatę, ale bez aktywacji i w ramach rekompensaty wywalczyć miesiąc abonamentu na cały pakiet gratis.

Tak więc, 59 PLN [u + C+ , MR, Pace] lub 64 PLN [ U + C+, MR, mbox i m-c gratis]. Tego się trzymam. Chciałbym do tego wyrwać Cinemaxy (wolę jak HBO), ale nie wiem czy to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...