Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Ircios czyli na migracji gorszej oferty nie powinienem dostac (oczywiscie po wypowiedzeniu) a jak sie nazywa full opcja bo te ich nazwy jakiec dziwne. Co do sprzetu to karty cameleon nie sa sparowane? czyli moge sobie kupic jakis dekoder pvr zamiast tego sagema? a co z dzierzawa pace pvr.

wlasnie doczytalem ze all incluziv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa przedłużona bez negocjacji po pierwszym telefonie z DUK. Miałem WPT + NPremium za 48,00 (właściwie za 53 ale 5 mi darowali po likwidacji N). Przedłużyłem na 18 m-cy: Universe+, 6xCanal+, Canal+ Vod za 59,00. 3 m-ce HBO gratis. W sumie jestem zadowolony. Potwierdzenie na e-mail 5 min po rozmowie. Dziękuję wszystkim, którzy podawali warunki przedłużenia - wiedziałem czego mogę oczekiwać i na co się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sagem jest na wlasnosc. Wlasnie rozmawialem z konsultantem i zaproponowal pakiet universal, wszystkie canal+, cinemaxy, hbo, multiroom i dekoder za free w kwocie 149zl na 12miesiecy a pakiet all incluzive za 179zl. W przyszlym tygodniu wysle wypowiedzenie i zobaczymy co wtedy zaproponuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sagem jest na wlasnosc. Wlasnie rozmawialem z konsultantem i zaproponowal pakiet universal, wszystkie canal+, cinemaxy, hbo, multiroom i dekoder za free w kwocie 149zl na 12miesiecy a pakiet all incluzive za 179zl. W przyszlym tygodniu wysle wypowiedzenie i zobaczymy co wtedy zaproponuja

Powiedzcie czy dobrze rozumiem. Ten pakiet co mi proponuje pani nazywa sie universl+ + premium sport& film+ za 149zl a na ich stronie to kosztuje 99zl. O co chodzi?

Co do all incluzive to tylko kanaly vod nie beda dzialaly? a poza tym chyba jest wszystko to samo w tych pakietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

 

mam w c+ do końca września:

 

optimum hd

hd optimum promo

 

hbo

cinemaxy

filmboxy

 

pytanie: chcę po migracji na własnym sprzęcie uzyskać Universe+, hbo, cinemaxy, filmboxy /bez canal+!/

Gdzie mogę znaleźć wszystkie ewentualne opcje dodatkowe, bo na ich stronie jest g...., nie informacja - wiadomo, że będą mi wciskać canal plusy i wiadomo, że trzeba będzie rzucić wypowiedzenie, ile dzisiaj za wspomniany pakiet można wytargować i czy i kiedy można darmowo dobrać multiroom z c+?

 

Pytałem w punkcie nc+ i twierdzą, że bez canal+ nie da rady, a co na to forumowicze? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...