Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od paru dni śledzę to forum i nie znalazłem rozwiązania swojego problemu. Ostatnio zaczęło mnie męczyć kochane nc- (chociaż mam umowę do końca lipca). Obecnie posiadam C+start z sagemcom DS187 za 40 zł. Kochany Pan konsultant dał mi ofertę nie do odrzucenia (kompakt + 6xC) za jedyne 69zł, jak go poprosiłem żeby sprawdził ile w tej chwili płacę i powiedział mi czy się to opłaca to się tylko zaśmiał i powiedział, że zadzwoni jak znajdzie coś rozsądniejszego :)

 

Interesują mnie tylko 3 kanały C+sport i 2xC+family, ponieważ w TV oglądam tylko Premier League i naszą kochaną Ekstraklase (wiem ani to ekstra ani klasa). Z tego co wyczytałem to już nie ma takiej paczki jak C+start. Widzę że będę zmuszony brać komfort + paczkę sportową ale na stronie to jest koszt 79 zł co mam serdecznie w d :censored:. Ile bym mógł wyciągnąć za ten pakiecik max? I czy lepiej teraz wysyłać wypowiedzenie czy w wakacje, kiedy są teoretycznie lepsze oferty?

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość wymiany tego sagemcom`a na Pace w trakcie trwania umowy z Cyfrą jeszcze? I czy lepiej jest to załatwić w konsultantem czy w jakimś punkcie obsługi? I czy z wynajęciem tego peace wiążą się jakieś koszty?

 

Z góry dziękuję bardzo za jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@enceminus Start+ jest i to nawet Ekstraklasa w NC+, ale one wyglądają inaczej niż ten z Cyfry+ http://media2.pl/media/102670-Nowy-paki ... tkich.html Rezygnacji nie zaszkodzi wysłać wcześniej, bo będziesz miał więcej czasu na negocjacje i rozważanie ofert. Bezpłatną wymianę załatwisz raczej tylko podczas migracji, bo na umowie z Cyfrą pewnie doliczą Ci +20zł/m-c. Skoro aktualnie płacisz 40zł to postaraj się o Comfort+ z tymi kanałami Canal+ oraz wymianę dekodera na Pace PVR za 39zł.

 

@Marcines w lutym nie odmówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios: Chodzi mi o 3 kanały: C+sport, C+family, C+family2 bo na tych jest puszczana piłka (zapomniałem dać tam dwukropka :) )

 

Będę musiał jakoś przeżyć te 49 zł, ale w takim wypadku to przejdę do nc dopiero pod koniec lipca bo nie ma co przepłacać te 9zł przez pół roku :)

 

PS: Panowie robicie tutaj dobry kawał roboty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam ale nie mam w tym momencie czasu na przeglądanie całego tematu.

Za ile do wyrwania jest w tym momencie przy migracji U+ paczka C+, 2 PVR Multi? 80 zł jest do zaakceptowania za wszystko? Tyle obecnie płacę za Optimum HD z C+ i dwoma PVR, więc jakby to dali bez zmiany ceny to mógłbym przystać. Acha i umowę do końca lipca mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem świeżak na forum,ale cały czas wątek śledziłem:) A oto i moja krótka historia negocjacji:

Otóż do końca lutego jestem posiadaczem abonamentu cyfry+(słynny pakiet z TV 3d) pakiet CANAL+ HBO SUPERPREMIUM,MULTIROOM ,NAJEM DEKODERA-167 ZŁ. Wypowiedzenie wysłane na początku stycznia.Jeszcze przed świętami zaczęły się telefony z ofertami nie do przebicia ostatnie superokazje=137 zł.Podziękowałem .

Po świętach spokój 2 tygodnie cisza ,poszło wypowiedzenie,zarejestrowali,znów telefony z ostateczną ofertą=137 zł:D podziękowałem, w międzyczasie sms z podziękowaniami , o rozwiązaniu umowy i numerem DUK.

Dwa tygodnie spokoju znów superoferta=129zł(rozłączyłem się bo mnie kobiecina wkur..iła i powiedziałem że nie mam zamiaru z nią dyskutować).

31 styczeń telefon wreszcie ktoś konkretny i kumaty,miła pani proponuje 109zł( Uniwerse+,platinum hbo multi i najem 0) ale muszę brać to od razu! (ni huhu myślę) ja mam jeszcze czas,dzwońcie w lutym.Podziękowałem.

Wczoraj telefon co 15 minut przez 3 godziny,odebrałem ,konsul blablabla to samo ale już=99 zł :D(zgodziłem się ale mają mi to włączyć dopiero 1 marca i przysłać pisemne potwierdzenie,zostaję na starym sprzęcie) Najpierw chcę podziękować wszystkim obeznanym na forum jak z nimi negocjować:) i pytam czy dało by radę jeszcze coś wycisnąć? :D

 

 

Witajcie!

Otrzymałem dokumenty właśnie z nc+ z warunkami umowy i tu kuźwa zonk!

Moja nowa umowa opiewa na kwotę 69zł! (canal+ silver),(canal + film i premiere)przecież miałem płącić 99zł ale platinum wszystkie canal+ miały być!

Umowa ma zacząć obowiązywać 28 lutego, czy ja mam 10 dni na odstąpienie umowy od otrzymania tych dokumentów?

Powiedzcie proszę jak to rozegrać ? Bo mi normalnie ręce opadły jak to przeczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cezar1125 max.79zł żeby to dobrą ofertą pozostało.

 

@Francu a co Ci się nie zgadza? Rozumiem, że oferta ma kosztować 99zł i zawierać Universe+/6xCanal+/HBO/MR oraz najem dekodera?

 

Universe+/6xCanal+ = Silver/Canal+ Film&Premiere

 

Rozbili to na inne części składowe i tyle, a co mówi umowa o HBO/MR/dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cezar1125 max.79zł żeby to dobrą ofertą pozostało.

 

@Francu a co Ci się nie zgadza? Rozumiem, że oferta ma kosztować 99zł i zawierać Universe+/6xCanal+/HBO/MR oraz najem dekodera?

 

Universe+/6xCanal+ = Silver/Canal+ Film&Premiere

 

Rozbili to na inne części składowe i tyle, a co mówi umowa o HBO/MR/dekoder?

 

a nie test tak że te canal + film i premiere ze to tylko filmowe? bez sportowych?

hbo cały rok i multiroom standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...