Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pisałem wcześniej na forum o rady dotyczące migracji do nc+, a teraz chciałbym się podzielić z tymi których migracja jeszcze czeka. Miałem canal + kompakt + 6 canal i płaciłem 68zł. Chciałem MR i dostałem radę na forum żeby aktywować drugą kartę w ostatnim miesiącu umowy i dobrać dekoder PACE wtedy nie będzie mnie to nic kosztowało a możliwe że przeniosę to za darmo do nc+ i tak też się stało. Z kolei abonament universe + 6 canal+ 74zł. Cenę argumentowali tym że nie mogą dać tej samej co miałem gdyż jest dużo bogatsza oferta programowa, poza tym nie chciało już mi się z nimi targować bo ze 149zł zszedłem na 74zł co mnie zadowala. Oczywiście 1,5 miesiąca przed końcem umowy wysłałem wypowiedzenie, co wiązało się z ok. 10 telefonami dziennie z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś na pewno robią w balona - a jeśli to mnie nc+ robi w balona, że nie dają karty MR w ostatnim m-cu wypowiedzenia, to... jak się bronić? Jak jednak wziąć tę kartę MR?

Bo mnie to delikatnie mówiąc w...wiać zaczynają te ewidentne kłamstwa konsuli - to już nie są negocjacje, to są kłamstwa.

Niech abo potwierdzi, że umowa była do końca lutego, wysłane wypowiedzenie i brał W LUTYM kartę MR...?

Byłbym zobowiązany również za nr abonenta na priva albo maila, jeśli to możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pisałem wcześniej na forum o rady dotyczące migracji do nc+, a teraz chciałbym się podzielić z tymi których migracja jeszcze czeka. Miałem canal + kompakt + 6 canal i płaciłem 68zł. Chciałem MR i dostałem radę na forum żeby aktywować drugą kartę w ostatnim miesiącu umowy i dobrać dekoder PACE wtedy nie będzie mnie to nic kosztowało a możliwe że przeniosę to za darmo do nc+ i tak też się stało. Z kolei abonament universe + 6 canal+ 74zł. Cenę argumentowali tym że nie mogą dać tej samej co miałem gdyż jest dużo bogatsza oferta programowa, poza tym nie chciało już mi się z nimi targować bo ze 149zł zszedłem na 74zł co mnie zadowala. Oczywiście 1,5 miesiąca przed końcem umowy wysłałem wypowiedzenie, co wiązało się z ok. 10 telefonami dziennie z nc+.

Ładnie! Zjazd przepiękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś na pewno robią w balona - a jeśli to mnie nc+ robi w balona, że nie dają karty MR w ostatnim m-cu wypowiedzenia, to... jak się bronić? Jak jednak wziąć tę kartę MR?

Bo mnie to delikatnie mówiąc w...wiać zaczynają te ewidentne kłamstwa konsuli - to już nie są negocjacje, to są kłamstwa.

Niech abo potwierdzi, że umowa była do końca lutego, wysłane wypowiedzenie i brał W LUTYM kartę MR...?

Byłbym zobowiązany również za nr abonenta na priva albo maila, jeśli to możliwe ;)

Ty nie pytaj konsula o dobór drugiej karty tylko udaj się do punktu nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem dk67, że byłem w jednym, drugim i trzecim punkcie - nie ma możliwości dobrania MR w ostatnim m-cu umowy, jeśli wysłano wypowiedzenie.

I teraz jeszcze jedno - zadzwoniłem sobie przed chwilą do DUK, gdzie potwierdzili, że nie ma możliwości dobrania MR, a nie przedstawiałem się i dzwoniłem z innego nru, więc był brak możliwości identyfikacji.

Po drugie - krew mnie zalewa: w styczniu była propozycja U+6C+HBO na 6 m-cy za 69 zł - teraz jest to samo BEZ HBO. Nie ma HBO. Kropka. Gorsza propozycja. Jaja sobie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech potwierdzi - też jestem ciekawy. I niech potwierdzi też, że umowa do końca lutego i wysłane wcześniej wypowiedzenie, ze skutkiem właśnie na 28.02.

banita24 - nie, nie uważam, że "każdy kolejny telefon to niższa kwota". Za to uważam, że jeśli za 17 dni mi się kończy umowa, to kolejna propozycja nie może być gorsza. Może być inna, ta sama, ale nie gorsza.

Swoją drogą - co uważacie: skoro ok. 10 dni temu zaproponowano mi U+6C+ i HBO na 6 m-cy za 69 zł, to na podstawie nagrania, które mam, można do tego wrócić? Czy już... po obiedzie jest?

Na marginesie, to z głosu się konsuli wyczuwa, że panuje tam OGROMNE CIŚNIENIE, żeby abonent miał ewentualny nowy pakiet "od już", a nie od 1-go kolejnego m-ca i zdaję sobie sprawę dlaczego. Ale w ich głosie wyczuwalna jest naprawdę duża presja w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ircios - ja bym go nie prosił o potwierdzenie, co najwyżej potwierdzenie bałaganu albo różnych zasad (jakich?). Bo zakładam, że skoro ja mówię prawdę, to Wy też mówicie prawdę, bo chyba nie ma powodu, żeby kłamać, prawda?

Tylko - dlaczego tak się dzieje i czemu tak ludzi w...wiają, jak już widzą, że nie dzwoni "leszcz", tylko ktoś wie czego chce? Przecież można na DOWOLONYM etapie "rozmów" spuścić parę zł od pierwotnej propozycji, a duża część abo się zgodzi. Ale oni idą w zaparte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest instytucja charytatywna !!! jak się nie dogadacie na pewnym etapie to każdy idzie w swoją stronę. Widocznie wychodzą z założenia, że lepiej mieć 1 klienta, który da się dymać i płaci 99 zł niż dwóch świadomych, którzy chcą płacić po 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie żądam charytatywnie, nie żądam nawet - co niektórzy mają - U+6C+ za 49-59 zł.

Żądam nie traktowania mnie jak głupka i niech nie kłamią, że coś nie mówili jak mówili.

Aż tyle i tylko tyle.

Jak pisałem wcześniej - jak mi proponowano w grudniu przed wypowiedzeniem to samo za 89 zł, to jakby zjechali tę dyszkę (płacę 78) to bym od razu wziął, co jasno powiedziałem konsulowi. Ale "się nie da" - no to nie. Teraz jakoś się da nagle... Farmazony patafianie wygadują.

I wszystko byłoby w porządku, tylko gdyby to się tak po ch.msku nie odbywało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dobrania MR wkrótce się wyjaśni i jeżeli Kolega kicur mówi, że się nie da to może po prostu luty jednak nie był ostatnim miesiącem umowy Kolegi marroz.

 

@balecmistrz moim zdaniem szansa jest, oczywiście dąż do jak najlepszej oferty, ale poniżej 80zł możesz uznać za sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartę dobrałem wczoraj czyli 08.02.2014 i już dziś do mnie dzwonili mimo że niedziela. W APS gość sam mi powiedział że za aktywację karty nic nie będe musiał płacić a za MR 20zł i PACE'a też 20zł ale jak piszę wynegocjowałem za darmo. Umowę miałem do końca lutego z cyfrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to brak mi słów, totalnie brak mi słów - ja rozumiem, że jakby powiedzieli, że "temu się należy, a tamtemu nie". Ale oni twierdzą, że to ja kłamię, że to nieprawda, dobrać nie można, niemożliwe i inne bzdury.

To się odechciewa w ogóle z kimkolwiek gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...