Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Dalej trochę nierozumie czemu każdy może sobie pójść do punkt i wziąć MR tzn. Kartę i dekoder tak po prostu za darmo...a ci co przedłużają musza płacić aktywację itd. Nie żebym sie czepial...ale szukam jakiegoś wytłumaczenia/ zrozumienia..

 

 

Takie możliwości daje umowa z Cyfrą(m.in.brak opłaty aktywacyjnej) i moment migracji do NC+. Ani karty ani dekodera nie dostajesz za darmo, bo darmowe to one się stają jak takie warunki migracji ustalisz z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj nowy, więc witam wszystkich serdecznie. :D

 

Mam dwie umowy w N. Wypowiedzenia oczywiście wysłane. Umowy do końca lutego. W tym momencie płacę 59zł, jest to goły były WPT.

Jak na razie 3 telefony, więc słabo. Stanęło na takich warunkach:

Universe+, 6xC+, HBO(3 miesiące gratis), MR Standard za 74 zł. Nie zgodziłem się.

Upieram się przy swoim, że nie zapłacę więcej niż 69zł za to co wyżej +chciałbym do tego Mediabox, bo ten nBox 250GB, który posiadam, to można o kant d**y roztrząsnąć.

 

Z tego co wyczytałem, a czytałem chyba z z 80 stron , to będąc klientem N nie mam co dobierać wcześniej MR w punkcie, bo i tak nie ominę opłaty aktywacyjnej? Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Pakiet CANAL+ Silver ( 6C+) i HBO w cenie 69 zł przez 12mies.. Umowa do 30 kwietnia. Dzwoniłem do nich z ciekawości co mogę obecnie dostać - zaproponowali mi to samo w tej samej cenie do wyboru na okres 12 lub 18 mies. Pytanie czekać, wypowiedzieć czy przedłużyć. Co doradzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bogdan425;

przez bogdan425 » wczoraj, o 22:19

 

skybar napisał(a):

 

Rewelacyjna Oferta(39zł) to zdecydowanie odstępstwo a nie reguła.

 

Spytał! Odpowiedziałem.

 

 

Jest jakas mozliwosc sie na to powoływać?

 

 

To nic nie da. Ta opcja może dotyczyć osób, które posiadają przynajmniej dwie umowy c+ lub nc+.

 

Mysle ze wlasnie w moim przypadku by cos dalo bo mamy dwie umowy (kiedys c+ i n-ke, ktora migrowalem 2 miesiace temu) A moze jakas informacja poprzez PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+, 6xC+, HBO(3 miesiące gratis), MR Standard za 74 zł. Nie zgodziłem się.

Upieram się przy swoim, że nie zapłacę więcej niż 69zł za to co wyżej +chciałbym do tego Mediabox, bo ten nBox 250GB, który posiadam, to można o kant d**y roztrząsnąć.

 

Nie jest źle, ale za 69 zł. to oczekiwałbym HBO na 6 m. i RedLighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postprzez bogdan425 » dzisiaj, o 10:57

 

mamy dwie umowy (kiedys c+ i n-ke, ktora migrowalem 2 miesiace temu)

 

 

Doprecyzuj.

 

Jestem w n-ce od 4 lat. Dodatkowo mam tez druga umowe w C+ od 4 lat dla rodzicow. W grudniu przeszedlem z n-ki na nc+. Umowa z c+ jest wypowiedziana i konczy sie teraz w styczniu no i bede teraz migrowal do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.01 wypowiedzenie wysłane. Cisza aż do dnia dzisiejszego. Dwa telefony - pierwszy odmowa, po godzinie drugi i umowę podpisałem na 12 m-cy za 69 PLN : universe + wraz z 6 c+ + (czyli jak mi powiedziano silver wraz z całą opcją c+). Myślę, że może być. Czytając forum powinno być ok. Choć te silver= universe? Czy ktoś może mnie upewnić, że dokonałem dobrego wyboru? Z góry dziękuję. Do tej pory miałem kompakt hd wraz z canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To co chciałem osiągnąć to osiągnąłem. Traktuje c+ poważnie i tego do nich wymagam. Krótko i na temat. Tak z tego co czytałem do można i do 59 pln bądź hbo też. (hbo - nawet jak miałem - nie zaglądałem tam). Lecz ja włączam tylko tv w sobotę, niedzielę i czasem poniedziałek na ligę angielską. Wiec w sumie rabat 30 % dla stałych klientów pozostał. Życzę wszystkim by osiągnęli to czego oczekują. pozdrawiam. A czy się poddałem? pewnie tak - choć jak mi zaproponowali 84 to powiedziałem krótko i na temat - nie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, wracam po wysłanym wypowiedzeniu.

Dzisiaj dzwoniłem do nc+ z prośbą o potwierdzenie otrzymania i zarejestrowania wypowiedzenia i automatycznie otrzymałem zaktualizowane oferty na przedłużenie:

 

1. Universe+, 6xC+ za 84 zł i dodatkowo 5 zł za mediaBOX+ (czyli taka oferta jak przed wypowiedzeniem)

oczywiście oferta nie przyjęta - po 'rozmowie z przełożonym' druga propozycja:

2. Silver, 4xC+ (czyli Universe+/6xCanal+) + wymiana dekodera na Pace za 64 zł / mies. - wstrzymałem się z decyzją do jutra ...

 

Jestem świadomy, że inni za taką ofertę spokojnie dostawali 59 zł tylko nie chcę 'przejechać się' o te 5 zł dodatkowe ... ;)

jak myślicie - brać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy przy migracji tak pozaniżali te ceny, że teraz człowieka serce boli hahahaha

 

ps. nie czytając tego forum normalnie by człowiek grzecznie podziękował i przyjął ofertę z uśmiechem na twarzy ;)

Tak, ale to nie jest wina abonentów, tylko platformy która bardzo nie równo i wybiórczo traktuje abonentów.

Powinny być ustalone stałe, jasne, uśrednione i ogólnie dostępne zasady migracji, czy przy przedłużeniu umowy..

W przypadku wypowiedzenia powinna być możliwość dodatkowego zejścia z ustalonej oferty przez konsultanta DUK np. o 10-15 %.

Wszyscy wtedy by byli zadowoleni, a platforma zyskała by szacunek abonentów, tak jak to jest przykładowo w niektórych sieciach telefonii komórkowej.

Nie było by wtedy abonentów przysłowiowych "dojnych krów" nieznających zasad lub nie mających czasu na czytanie np. tego forum i przedłużające się negocjacji, a przez to płacących bardzo duże abonament, i tych drugich płacących bardzo niskie opłaty abonentowe, ponieważ mają czas i lubią ryzykować.

Zaraz dostane odpowiedz, że kto nie ryzykuje to niech płaci, ale uważam że nie o to chodzi, a liczyć się powinna stabilność, jasne i proste reguły, oraz nie przesadzony abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postprzez bogdan425 » dzisiaj, o 10:57

 

mamy dwie umowy (kiedys c+ i n-ke, ktora migrowalem 2 miesiace temu)

 

Doprecyzuj.

 

Jestem w n-ce od 4 lat. Dodatkowo mam tez druga umowe w C+ od 4 lat dla rodzicow. W grudniu przeszedlem z n-ki na nc+. Umowa z c+ jest wypowiedziana i konczy sie teraz w styczniu no i bede teraz migrowal do nc+

Jeśli te dwie umowy masz ze swojego imienia i nazwiska, to robi różnicę. Pozytywną.

Ja do sprawy podszedłem inaczej, tą dugą negocjowałem, jako pierwszą.

U ciebie jest odwrotnie. Ale mniejsza z tym. W każdej rozmowie musisz podkreślać, że w razie czego masz drugą umowę i w ogóle, że to ci w zupełności wystarczy. To Twój "As" - karta przetargowa. I żadnej krzywdy z tego powodu ci nie zrobią, jeśli jej nie będziesz dalej kontynuował. Tak pokrótce. Reszta należy do ciebie i Twoich umiejętności negocjacyjnych.

Rozmów będzie kilka. W każdej musisz okazywać chęć przedłużenie umowy po kolejnych przemyśleniach. Aż osiągniesz swój cel. W sytuacji podbramkowej musisz ujawnić czego oczekujesz. I nigdy do nich nie dzwoń.

Ja startowałem z jednej umowy Canal+ Prestige HD + MR + Pace + Sagemcom HD i drugiej Canal+ Optimum HD + Sagemcom HD. Negocjacje dotyczyły tej drugiej. Mój cel był: pakiet Universe + (6xCanal+) + HBO + Sagemcom HD = suma 39PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie na początku stycznia,bo po pierwszej rozmowie proponowali mi za U+6C i hbo,oraz pece 500gb za niecałe 99zł.Obecnie posiadam C optimum+ hbo za 80zł.Umowa do końca marca,zero telefonów z ich strony......?tylko pisemko przyszło o bolesnej rezygnacji na papierze i w E-MEILU do mnie.Nie dzwonie,bo to narazie nie ma sensu,skoro stawiają tak trudne warunki cenowe...... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...