Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mako ale po drodze były oferty warte rozważenia ;-)

 

oczywiście :D ale mnie ( czyt. teściowej) nie zależało na migracji.....jednak miałem małą nadzieję że w APS-ie będzie czekać coś fajnego.....np. START za 4.90 zł tak jak kiedyś proponowali....ale tylko 1 raz.....nie było nic więc było żegnam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade1230 zapewne masz rację, ale spróbować chociaż należy. Mediabox generalnie ciężko za 0zł dostać i czytałem chyba tylko o takich ofertach w drodze reklamacji. Tak czy inaczej należy mieć na uwadze, iż oferty "nie ma szans" już się klientom trafiały.

 

@miszelos Universe+ za 49zł + 5zł za mediaboxa, tylko ten goły Universe+ mi się nie uśmiecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem "raczej", bo tak jak piszesz nigdy nie ma pewności ;) no ja niby wywalczyłem tego miediaboxa w ramach reklamacji za 0zł. Miszelos, 5zł za dek z nagrywarka to wcale nie jest dużo, a bardzo fajne udogodnienie. Może będziesz miał okazję zgłosić reklamację z jakiegoś powodu i wtedy w ramach rekompensaty wywalczysz sobie media za 0zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5zł x 18 miesięcy to by było 90zł za mediaboxa. Czy to dużo czy mało, nie wiem... no i jak bym utrzymał cenę 49zł to byłbym happy.

 

Z recorderem 5800 miałem przejścia: 3 razy był w "naprawie" - jak się okazało dekoder jest ogólnie sprawny tylko ma osobliwy feler:

Jak TV (Panasonic) jest wyłączony z trybu czuwania to bo po uruchomieniu świruje wyświetlacz LCD w nboxie. Technicy nie umieli dojść co i jak.

Ja do tego doszedłem. W efekcie tego muszę TV mieć na listwie i pamiętać, żeby włączać najpierw TV a potem dekoder.

Straciłem 60zł na wysyłki do ADB. W razie negocjacji o nowy dekoder za free będę miał atut w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

obecnie c+ kompakt hd + mr + pace pvr + sagemcom, wszystko za 65 pln;

umowa do 30.09.2014; wypowiedzenie wysłane po głupich propozycjach od nc+ we wrześniu ub.r. /a nie leży i czeka/; w ub. tygodniu po kilku nieodebranych tel. od konwulsantki z propo: universe + 6x C+ + mr + 2 deki, które mam za 69 pln; moja odp. proszę na maila, bo mam przykre doświadczenia z przeszłości, ale raczej nie przyjmę, moja propozycja za ten zestaw 59 pln lub 69 pln, jak wymienicie sagemcom na drugi pace pvr; odpowiedź po kilkunastu godz. na mail:

Szanowny Panie,

 

nawiązując do rozmowy z naszym Doradcą ds. Utrzymania Abonenta, uprzejmie proponujemy zawarcie Umowy z nc+ na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ SILVER w cenie 69 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- pakiet CANAL+ FILM&PREMIERE w cenie 0 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- pakiet MULTIROOM w cenie 0 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- dekoder do usługi multiroom typu BOX+ w cenie 0 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- 12 miesięczny Okres Oznaczony.

 

Powyższa oferta obowiązuje do odwołania, zatem zachęcamy do skorzystania z niej już dziś.

 

Po zaakceptowaniu propozycji, nowy okres Umowy oraz promocyjna cena będą obowiązywały od pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

 

Uprzejmie prosimy o informację zwrotną lub kontakt pod numer telefonu 22 310 45 60, aby skorzystać z przedstawionej propozycji bądź zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, skontaktuje się z Panem nasz Konsultant w umówionym terminie.

 

Z poważaniem,

 

Mateusz ...........................

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

Dział Relacji z Abonentami

 

O co chodzi?

silver, którego nie ma w ofercie, a czym się to różni od universe i do tego jakich pakiet CANAL+ FILM&PREMIERE, czy to jest 6 x c+ czy jakiś inny [beep], ktoś to ogarnia, proszę o info.

Maku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

obecnie c+ kompakt hd + mr + pace pvr + sagemcom, wszystko za 65 pln;

umowa do 30.09.2014; wypowiedzenie wysłane po głupich propozycjach od nc+ we wrześniu ub.r. /a nie leży i czeka/; w ub. tygodniu po kilku nieodebranych tel. od konwulsantki z propo: universe + 6x C+ + mr + 2 deki, które mam za 69 pln; moja odp. proszę na maila, bo mam przykre doświadczenia z przeszłości, ale raczej nie przyjmę, moja propozycja za ten zestaw 59 pln lub 69 pln, jak wymienicie sagemcom na drugi pace pvr; odpowiedź po kilkunastu godz. na mail:

Szanowny Panie,

 

nawiązując do rozmowy z naszym Doradcą ds. Utrzymania Abonenta, uprzejmie proponujemy zawarcie Umowy z nc+ na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ SILVER w cenie 69 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- pakiet CANAL+ FILM&PREMIERE w cenie 0 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- pakiet MULTIROOM w cenie 0 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- dekoder do usługi multiroom typu BOX+ w cenie 0 zł przez 12 pełnych miesięcy,

- 12 miesięczny Okres Oznaczony.

 

Powyższa oferta obowiązuje do odwołania, zatem zachęcamy do skorzystania z niej już dziś.

 

Po zaakceptowaniu propozycji, nowy okres Umowy oraz promocyjna cena będą obowiązywały od pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

 

Uprzejmie prosimy o informację zwrotną lub kontakt pod numer telefonu 22 310 45 60, aby skorzystać z przedstawionej propozycji bądź zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, skontaktuje się z Panem nasz Konsultant w umówionym terminie.

 

Z poważaniem,

 

Mateusz ...........................

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

Dział Relacji z Abonentami

 

O co chodzi?

silver, którego nie ma w ofercie, a czym się to różni od universe i do tego jakich pakiet CANAL+ FILM&PREMIERE, czy to jest 6 x c+ czy jakiś inny [beep], ktoś to ogarnia, proszę o info.

Maku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...