Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko posłuchaj co ci inni piszą. Jak nie wyślesz wypowiedzenia do końca stycznia to marzec, kwiecień i maj zapłacisz standardowe ceny pakietów, a będzie cię wtedy obowiązywało 3 miesięczne wypowiedzenie. A właściwie luty ma 28 dni a ty musisz wysłać najpóźniej na 30 dni przed końcem umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sam widzę i z tego co przekazują inni forumowicze widać jednoznacznie, że konsule kierują się dwoma sprawami: ile ktoś płacił (jakieś widełki) oraz kiedy (w stosunku do końca umowy i czy jest wypowiedzenie) co mu konkretnie (jaką kwotę) zaproponować.

Szkoda, że nikt nie zrobi jakiegoś zestawienia, bo np. ja jak na dłoni widzę, że przy Universe+6C+ na początku proponują 89 zł, potem 84 zł - potem u mnie na ponad m-c do końca umowy 74 zł.

Ciekawe kiedy konkretnie te widełki się zmieniają czasowo w dalszej kolejności - ale tak konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu dostałem potwierdzenie moich warunków migracji. Konsultant w rozmowie, którą opisywałem w poprzedniej wiadomości, twierdził, że nie wysyłają potwierdzeń mailami ale się okazało, że wystarczy zagrozić odstąpieniem od umowy zawartej na odległość i jednak da się :). Co najważniejsze wszystko się zgadza z tym co ustalałem z pierwszym konsulem w trakcie migracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam tak

Kupuje ofertę START za 19,90 z Cameleonem i teraz pytanie tą umowę podpisuje z była Cyfrą+ HD czy już z ''nc+'' i pytanie drugie podniesienie abo do Comfort+ czy Universe+ to jest ''migracja'' czy tylko zmiana abo no i czy można oba pakiety dostać w ''promocyjnej cenie migracji'' czy tylko w standardowej jak dla nowych z strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie kompakt+HD, 6xCanal+ za 55zł. Koniec umowy 30.04.2014. Wypowiedzenie zarejestrowane w piątek, od razu wysłałem maila z moimi warunkami. Wczoraj pierwszy telefon i o dziwo zgoda na moje warunki, tj.

Universe+, 6xCanal+, Pace za 59zł. W moim mailu napisałem, że ewentualnie interesuje mnie Comfort+, 6xCanal+ za max 45zł - tutaj już nie bardzo chcieli gadać. Przy zwiększeniu wydatków o 4zł, godzą się na pakiety, o które ludzie muszą walczyć tygodniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...