Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą z ciekawości zadzwoniłem spytać się o moją ofertę migracyjną. Pierwsza oferta śmieszna - Universe+/6xCanal+/MR za 89zł miesięcznie:) Umowa do końca lutego- czas jutro wysłać wypowiedzenie i się trochę pomęczyć z ich telefonami. Mam dodatkowo 3pytania:

1. CANAL+ OPTIMUM HD w cyfrze to to samo mniej więcej co Universe w NC+?

2. Migracja do NC+ wiąże się z wymianą kart? Kartę główną i MR mam już jakieś 3 lata ok

3. Jak kupię jakiś dekoder nc+ na necie używany to będzie on działał z moją kartą MR, czy karta jest powiązana z dekoderem?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 - mniej więcej. Parę programów jest dodatkowo, dodatkowo kilka mniej innych - ale z grubsza to najbardziej zbliżony.

Ad. 2 - nie

Ad. 3 - karta c+ nie jest powiązana z dekoderem (prócz ostatnich modeli najnowszych AB czy jakoś tak).

Generalnie ja też mam do końca lutego, też zaproponowano mi za 89 zł to samo, po paru minutach konsul zszedł "łaskawie" do 84 zł (aktualnie NIE MAM MR) lub za 94 zł z paczką HBO. Ale płacę 78 zł i mi to nie odpowiada. Czekam na lepsze. Wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jak kupię jakiś dekoder nc+ na necie używany to będzie on działał z moją kartą MR, czy karta jest powiązana z dekoderem?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Nie kupuj tego szrotu.Jak masz coś wziąć to coś z Opticuma lub Fergusona

 

Ad. 3 - karta c+ nie jest powiązana z dekoderem (prócz ostatnich modeli najnowszych AB czy jakoś tak).

ADB :> :wink:

 

Karta c+ nigdy nie działała z tymi dekami. Więc źle określiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta cyfry działa z 3 dekoderami ADB po przeprogramowaniu na system linux - E2.

Dekoder na procesorze sti z serii 71xx ( ADB ) ma o wiele lepszy obraz od dekodera na procesorze z serii Ali M360x ( ferguson opticum ).

 

Tak poza tym jak się pojawiły pierwsze ADB 5800SW te z dyskiem 250 GB można było wyciągnąc kartę N i nie wyłączając dekodera z prądu włożyc kartę C+ o dziwo dekoder działał i dekodował kanały z oferty C+. Był błąd w sofcie N. Poprawili to w aktualizacjach.

Sprawdzone osobiscie miałem C+ a siostra N - z ciekawosci sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już 2gi telefon, ale znowu to samo 59 zł za Universe + canal+ + multiroom + pace + sagemcom. Aktualnie mam to co w podpisie.

Ciśnienia nie mam, zawsze jest przecież konkurencja. Szkoda, że ten pakiet comfort+ jest taki skopany, bo w porównaniu z odpowiednikiem Polsatu leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już 2gi telefon, ale znowu to samo 59 zł za Universe + canal+ + multiroom + pace + sagemcom. Aktualnie mam to co w podpisie.

Ciśnienia nie mam, zawsze jest przecież konkurencja. Szkoda, że ten pakiet comfort+ jest taki skopany, bo w porównaniu z odpowiednikiem Polsatu leży i kwiczy.

 

bądz twardy a dostaniesz to co ja mam w podpisie za 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam umowę do końca marca w C+, telefon do nc co mi oferują:

Pakiet full + 6x canal + hbo + cinemaxy + multiroom ( dalej cameleon) na okres 18 miesięcy za 109 zł. Hbo i cinemaxy na okres umowy. Wypowiedzenie nie wysłane jeszcze. Teraz płacę bez cinemax tyle samo. Mam dekoder Sagecom.

Czy jest możliwość zmiany dekodera? Konsultantka mówi, że nie może dać jakiegoś z dyskiem bo bym musiał zmienić karty. Prawda? Warto czy nie za tą cenę?

Ile to jest warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już 2gi telefon, ale znowu to samo 59 zł za Universe + canal+ + multiroom + pace + sagemcom. Aktualnie mam to co w podpisie.

Ciśnienia nie mam, zawsze jest przecież konkurencja. Szkoda, że ten pakiet comfort+ jest taki skopany, bo w porównaniu z odpowiednikiem Polsatu leży i kwiczy.

 

bądz twardy a dostaniesz to co ja mam w podpisie za 49 zł

Nie każdy dostaje to co chce. Nawet jak jest twardszy od diamentu. @fussy9. Nie prawda. Karta ta sama,a wymieniasz na Pejsa. Oferta super bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marecky. Do każdego podchodzą inaczej,bo każdy ma inną oferte. Że ktoś dostał dobrą ofertę to nie znacz też,że dobrze gadał. Dużo zależy na kogo się trafi. Fart też ma znaczenie. Oczywiście każdy z nas Ci powie jak gadać,ale i tak musisz swoją stragedię opracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gwarancji sukcesu, ale mogę Ci powiedzieć co ja na Twoim miejscu bym zrobił ;-) wypowiedział umowę, cierpliwie i asertywnie negocjował oraz wciskał taką ściemę która w efekcie da mi Universe+/6xCanal+/HBO/Cinemax/Pace/MR za nie więcej niż 89zł.

 

Jak u Ciebie z dekoderem do MR sprawa wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądz twardy a dostaniesz to co ja mam w podpisie za 49 zł

 

taką ofertę łykałbym jak młody pelikan wodę:) napisz tu lub na priv jak przebiegały twoje targi, żeby to dostać za 49 zł

 

pisałem wielokrotnie :)

 

w kwietniu 2013 konczyła mi sie umowa - optimum bez hd z kanałami C - multiroom - pace za 105 zł - wypowiedzenie wysłane 2 miesiace wczesniej. Do konca kwietnia oferty za 99 zł - C+ silver - gold. Ja chciałem Universe + 6xC - multiroom - pace za 64 - 69 zł. Nie chcieli dac to mowiłem do widzenia że dvb-t mi wystarczy i w razie co doładuję n na kartę. Na początku maja telefon co możemy zrobic żeby pan został. Już po zakonczonej umowie. Palnąłem Universe + 6xC - multiroom pace za 59 zł i po konsultacji z przełożonym dostałem :) kilka dni pozniej reklamacja że Polsat HD nie działa mailem pisałem - w połowie czerwca odezwali sie że to prawda że Polsat HD nie działa na dekoderach byłej cyfry - nie poinformowali mnie o tym ;) i że mogę wybrac albo HBO albo Filmbox jak pisałem w reklamacji. Wziąłem HBO.

Pod koniec lipca dostałem kopię umowy z NC a tam zamiast universe było C+ Silver - reklamacja poszła że nie tak się umawialismy na przedłużenie umowy w maju.

Pod koniec sierpnia znow się odezwali i uzgodnilismy że zmienią z C+ silver na Universe ale muszą rozwiazac umowę z maja i nową od wrzesnia podpisac ze mną zamiast 59 zł zaproponowali 49 zł. Reszta dodatkow bez zmian i tak mam :)

 

Maj 2013 miałem za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi deko to dreambox 800se hd wiec nie chce od nich drugiego. 99 za to by mnie satysfakcjonowało :) Pani ma dzwonić w sobotę więc zrobię z nią zakład jak pokaże jej stronę gdzie da się deko dać do cameleona da 99 zł bez wypowiedzenia :) może się uda ...

Ircios superpremium + hbo + mr za 109 zł i sagecom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...