Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam umowę z CYFRĄ + do kwietnia, pierwsze telefony się zaczynają. Obecnie posiadam SUPERPREMIUM z pace 500 i hbo go za 99zł. W jednym z telefonów do mnie Konsultant zaproponował mi Universe + Canal+ (bez sportu, tylko filmowe)+ hbo za 95zł lub ze sportem za 109zł, Ta oferta niestety wychodzi znacznie drożej niż obecna, co z tego można stargować, niestety próbowałem lecz Pani była nie ugięta. W zasadzie na chwile obecną jestem tylko zainteresowany Universe tylko z HBO, ale takiej oferty mi nie przedstawiono, bo poinformowano mnie, że wyrobiłem sobie "wyższą historie abonenta". Proszę o pomoc, poradę i przedstawienie ewentualnych propozycji minimalnych cenowych na jakie udalo Wam się utargować określone pakiety. Pozdrawiam i z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwrócił uprzejmie uwagę, że nie jesteś abonamentem (nie jesteś czynszem) tylko abonentem czyli człowiekiem ;)

Ja mam umowę do lutego, 2 stycznia dostali moje wypowiedzenie i... przed chwilą dzwonili. Ale kazałem zadzwonić za pół godziny, bo nie mogłem gadać.

Teraz już naprawdę z nc+ dzwonili... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili - buahahahahaha...!!! No jaja sobie robią! I jaki nachalny konsul: jeszcze dobrze nie skończył mówić co chciał powiedzieć i już Z NACISKIEM krzyknął: "ROZUMIEM, że JEST PAN zainteresowany!", nawet nie pytająco, a jasno stwierdzająco!

Jaka to oferta? Przypomnę, że mam Optimum HD + 6C+ za 78 zł, abonent Cyfry+ - i dzwoniłem w grudniu z pytaniem co i jak, zaproponowano mi Universe+6C+ za 84 zł lub dodatkowo 3xHBO za 94 zł. A co dzisiaj zaproponował konsul?

To samo!

...to żeśmy się pozdrowili nawzajem i był koniec rozmowy. ;P :)

 

P.S. Ale mojego wypowiedzenia PONOĆ jeszcze nie zarejestrowano w systemie, przynajmniej tak zeznał konsul. Jeśli ma to aktualnie jakiekolwiek znaczenie... nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :smile:

 

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane.

Obecnie pakiet CANAL+ HBO Super Premium ( umowa z tv ), mutiroom, PVR Pace...za całość płacę 157zł.

 

Zgodnie z podpowiedziami , dobrałam dziś drugiego Pace. Popołudniu telefon i propozycja:

Universe + 6xC + 3x HBO + 2x pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty)- za całość 119zł ... dalej moim zdaniem za drogo :/

 

i druga oferta:

Universe + 6xC + 3x HBO + 2x pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty)+ 2x cinemax + 5x filmbox - za całość 124zł ... i tutaj się zamyśliłam i poprosiłam o czas do namysłu (jutro mają dzwonić)

 

Proszę o podpowiedzi, ile jeszcze można z tego zejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy telefon od czasu szału wiosennej migracji :brawo: . Obecny abonament Cyfra+ prestiż za 144 zł umowa do 31 marca i oferta Platinum (C+ wszystkie HBO Cinemaxy i filmbox) za 149 zł 0 zł za pace pvr i stwierdzenie pani konsultant to jest jedyna ostateczna oferta w tak dobrej cenie :lol2: . Pewnie wyśle wypowiedzenie i się zobaczy czy ostateczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :smile:

 

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane.

Obecnie pakiet CANAL+ HBO Super Premium ( umowa z tv ), mutiroom, PVR Pace...za całość płacę 157zł.

 

Zgodnie z podpowiedziami , dobrałam dziś drugiego Pace. Popołudniu telefon i propozycja:

Universe + 6xC + 3x HBO + 2x pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty)- za całość 119zł ... dalej moim zdaniem za drogo :/

 

i druga oferta:

Universe + 6xC + 3x HBO + 2x pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty)+ 2x cinemax + 5x filmbox - za całość 124zł ... i tutaj się zamyśliłam i poprosiłam o czas do namysłu (jutro mają dzwonić)

 

Proszę o podpowiedzi, ile jeszcze można z tego zejść ?

Za pierwszą ofertę max 99zł

za drugą 110zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beaa a na jakiej ofercie Ci zależy? Łatwo nie jest ze względu na to ile płacisz teraz, ale opcję nr.1 za 99zł biorę :D

 

szczerze to sama już nie wiem :D

cały czas myślałam o pierwszej opcji (to to samo co mam teraz), ale jak miałabym za to płacić powyżej 100zł to już mi się nie podoba :(

to już wolę z dodatkami za te 124zł...

 

chyba poczekam na obniżkę w tej pierwszej opcji, gorzej jak potem dostanę to za 130 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari i @ircios tak sledze ostatnio ten watek i widzę ze cudo promo za 59-79 zł rzadko kto dostaje lub ma proponowane.Czyżby ''nc+'' skończyła rozdawnictwo.Maks które ja bym mógł płacić i będę płacić to te 84 zł z tym co mam.Dla mnie drapanie sie o ofertę za 59/69 jest nie warte poniżania się i droczenia z konsulem.Należy podejść do tego z rozsądkiem.Owszem może z 5 osób na dzień migrujących dostanie ''extra'' tanio ale reszta niestety po długiej i moim zdaniem nie wartej nerwów walce i tak akceptuje to co mu konsul da ;-)

 

Do tego dziwi mnie fakt dlaczego ci co pracują w DUK proponują zawsze na początku pakiet C+ SILVER którego notabene od 4 miesięcy juz nie ma w ofercie i jest jedynie oferowany w NC+ MIX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert rozsądne podejście to takie które w negocjacjach bierze pod uwagę aktualnie posiadaną ofertę i opłatę. Ciężko z oferty za 157zł spodziewać się cudo promo za 59zł. Oferta migracyjna jest do zaakceptowania tylko wtedy kiedy jest tańsza niż jej odpowiednik dla zupełnie nowego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...