Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam umowę do 30 września 2014r. Przedłużałem w marcu 2013 na 18 m-cy. Mam superpremium, MR, Pace razem za 89 zł. Zadzwoniłem do DUK z propozycją migracji. Oferta: univers+ 6C, HBO, MR, Pace za jedyne 99 zł lub bez HBO za 89. Podziękowałem, poczekam. W zasadzie poza kanałami dla dzieci mam co chcę. Bez wypowiedzenia w odpowiednim czasie nic się nie ugra. Dyskusji nie ma. Konsultantka oświadczyła, że takich ofert jak na forum to nie ma. Jak jej powiedziałem, że dla syna wynegocjowałem w czerwcu to samo za 64zł to przyparta do muru oświadczyła, że dla Pana takich ofert dzisiaj nie ma. Cierpliwości dla wszystkich negocjujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bez wypowiedzenia w odpowiednim czasie nic się nie ugra. Dyskusji nie ma. Konsultantka oświadczyła, że takich ofert jak na forum to nie ma. Jak jej powiedziałem, że dla syna wynegocjowałem w czerwcu to samo za 64zł to przyparta do muru oświadczyła, że dla Pana takich ofert dzisiaj nie ma. Cierpliwości dla wszystkich negocjujących.

 

 

Ot taka reguła ;-) bywają wyjątki, ale w większości przypadków to się sprawdza-wypowiedzenie,cierpliwość,asertywność i odrobina szczęścia. A kiedy zabraknie tych rzeczy-i to jest kolejna reguła, od której oczywiście bywają odstępstwa 8) -to prawie na bank zostaniemy zrobieni w łosia.

 

 

P.S.

Przypominam zainteresowanym, iż sezon tuż tuż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca maja z C opt hd+hbo i płace obecnie 80 zł,bez deka.Z zapytaniem o migrację i cenę to zaproponowali mi; U+6 C+HBO + DEKODER ,ZA jedyne 115 zł!!!!! :read: .Więc chyba szukają jelenia na święta,skoro za to samo mam płacić 35 zł drożej :jupi::brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z cyfrą kończy mi się 30 września 2014.

O 10 czy 15 zł bić się nie mam zamiaru :) Ważniejsze jest dla mnie to, że mam 2 niezależne karty multiroom (i ze względu na splitter).

 

No to sie nie zastanawiaj i powiedz 84 zł bez HBO ale za to HBO w gratisie i basta.Po co zyć w stresie ze ''nc+'' może coś wymyśleć z MR dla migrujących :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zmigrowałem do nc+ i dałem d…y :censored:

ale tak to jest jak się słucha żony, a teraz sobie wymyśliła że jednak kupimy dziecku do pokoju telewizor…

 

Mam techniczne pytanie:

1. Z jakimi kosztami musiałbym się liczyć gdybym chciał dobrać usługę multiroom opartą na karcie i czy da się dobrać drugą kartę cameleon? (po migracji zostałem z posiadanym cameleonem i dorzucili mi pejsa)

 

2. Ewentualnie dopuszczam jeszcze drugą opcję - czy jeżeli dobrałbym drugi abonament to czy te 2 niezależne abonamenty będą działać na jednej antenie sat? (konwerter quad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opłata aktywacyjna za drugą kartę - chyba 99 zł - jednorazowo. Opłata za multiroom - 20 zł miesięcznie jak dobrze pamiętam - niech mnie ktoś poprawi.

2. Dzierżawa dekodera - max 20 zł miesięcznie. Możesz też kupić używany na znanym portalu aukcyjnym - ceny od 100 zł za używany dekoder HD do max 300 zł za nowy dekoder HD

3. Nie bierz drugiego abonamentu to bez sensu - taniej ci wyjdzie dobranie multiroom - drugiej karty.

3. Tak na konwenterze quad ( cztery wyjścia ) spokojnie będzie to działać - dwa kable do pace i trzeci kabel do dekodera do pokoju dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoczekanie nc+, abym przeszedł na warunki MR wg n-ki. Od lutego 2014 w kablówce będą mieli dostępny Canal+, zaczynam zastanawiać się nad migracją, wypowiedzenie wysłane umowa do k. stycznia 2014r. Jeden minus to w kablówce nie mają obecnie TVP Sport i n-sport, bo bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to także jest rozwiązanie.

Koszty na początku trochę większe jesli chodzi o spliter bezprzewodowy. Przewodowy tanszy lecz trzeba kabel polozyc pomiędzy spliterem a dekoderami.

Dekoder i tak musi kupic - dzierżawic.

Więc suma sumarum jednak uważam że taniej wyjdzie druga karta.

 

Pewnie można zrobic multiroom na dwoch dekoderach z E2 - linux - jedna karta. Połączenie przez siec

Można także zrobic na dwoch fergusonach ariva 150 - jedna karta i polączenie przez siec.

 

Kwestia ceny i czy chce mu sie w to bawic i ma trochę większe pojęcie na ten temat.

 

Dla laika to druga karta i drugi dekoder. Prosto i bez kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmigrowałem do nc+:

 

Pakiet Comfort+ /12m

Pakiet (multi) /12m

Pakiet HBO /12m

Cena /39PLN

 

Z forum - wiem, że można było taniej dostać, jednak w ogóle nie chcieli dać w/w pakietu z rabatem.

Ja połowicznie jestem zadowolony bo otrzymałem tak, jak chciałem paczkę HBO na cały okres umowy

- liczyłem jednak, że uda się wynegocjować taniej abonament.

 

Wcześniej Komfort HD za 33 PLN (wysłane wypowiedzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to także jest rozwiązanie.

Koszty na początku trochę większe jesli chodzi o spliter bezprzewodowy. Przewodowy tanszy lecz trzeba kabel polozyc pomiędzy spliterem a dekoderami.

Dekoder i tak musi kupic - dzierżawic.

Więc suma sumarum jednak uważam że taniej wyjdzie druga karta..

Czy taniej?

Dołóż miesięczna opłatę za MR co daje w ciągu roku sumę za która można już kupić dekoder HD(oczywiście używka)

Za kwotę aktywacji kupisz spliter przewodowy(mam taki już 3 lata i nie narzekam)

Więc policzmy, biorąc teraz drugą kartę wychodzi;

aktywacja 99zł

MR 15-20zł (łączna suma za rok umowy plus minus 200zł)

Drugi dekoder dzierżawa 20zł (240 zł za rok) razem około 540zł

Więc jak widać ze spliterem taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...