Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@chudeusz posty na forum pokazują, że 1-2 osoby na 10 albo nie dostaje satysfakcjonującej oferty, postawa platformy powoduje odejście klienta lub abonent rezygnuje z usług. Nawet z cudami tak źle nie jest, bo i nowy klient dostanie Universe+/Canal+Sport/Family/Family2/3xHBO za 59zł a to nie można nazwać inaczej jak bardzo dobrą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bardzo dobra oferta, z tym że konkurencja daje w tej cenie pełny pakiet z wszelkimi dodatkami mniej lub bardziej potrzebnymi ;).

Poza tym szukam na stronie nc+ takiej oferty jak podałeś i nie widzę. Jest u+3xc+ i hbo ale to w gratisie na kilka miesięcy a później dopłata rzędu 20-30zł/mc a wtedy już oferta nie jest taka bardzo dobra :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku szwagierki taka taktyka nie zadziałała ;). Zobaczymy, narazie grzecznie czekam bo umowa do lutego 2014. Jak zaproponują u+6xc+multiroom i do tego hbo z cinemaxem chociaż na pół roku za 69pln to będę skłonny się zgodzić. Jeśli wierzyć temu co piszecie na forum to można to dostać nawet taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra miała w N pełny pakiet - wiecznego fulla ( bez erotyki ) za 99 zł na czas nieokreślony - jeden dekoder ADB-5720SX - nbox recorder 500 GB - soft carbo.

 

W marcu tego rok po połączeniu się N i C+ zmigrowała. Dała się naciągnąć na umowę za 149 zł. W pakiecie ma teraz Universe + 6xC+, 3xHBO, Filmbox i Cinemax oraz multiroom na dekoderach ADB-5720SX i ADB-2849ST. Plus oczywiście dodatkowe wodotryski z których tak de facto nie korzysta. W sumie ten pakiet nazywał się na początku all inclusive - http://antenagdynia.com.pl/pakiety-cyfr ... ive-ncplus i taki ma zapisany w umowie.

Trochę się pośpieszyła i bez konsultacji ze mną podpisała migrację - podobno kobiety wiedzą lepiej :)

Myślę że bez problemu mogła mieć to samo za cenę max 109 zł.

Więc uważam że jak ktoś się śpieszy to tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony oferta pasowała to się brało :D Nam łatwo się mówi teraz, bo po drodze od marca trochę się pozmieniało, ale jedno nie-cierpliwość zazwyczaj popłaca. Na siłę jej nie uszczęśliwisz przecież ;-) Pismo o rezygnacji z końcem okresu minimalnego wysłać już może i moim skromnym zdaniem rozsądniej będzie jak zleci prolongatę umowy Bratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku szwagierki taka taktyka nie zadziałała ;). Zobaczymy, narazie grzecznie czekam bo umowa do lutego 2014. Jak zaproponują u+6xc+multiroom i do tego hbo z cinemaxem chociaż na pół roku za 69pln to będę skłonny się zgodzić. Jeśli wierzyć temu co piszecie na forum to można to dostać nawet taniej.

 

Da się, da się, tylko trzeba być cierpliwym i cierpliwie im odmawiać słabe oferty.

Jeśli ja , abonent N ze stażem 2 lata (jedna umowa) z abo 59PLN wynegocjowałem to co wynegocjowałem (patrz podpis), to MR sobie mogę dokupić za te 10 PLN kiedy chcę i mam to 69 o którym wspominasz.

 

DA SIĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po migracji za dobieranie MR każdy zapłaci, nawet były abonent Cyfry.

 

@ircios nie płaci ta garstka abo Cyfry która albo jest świadoma lub śledzi forum, dobierze, jeżeli wcześniej nie miała, MR tuz przed migracją i to wynegocjuje. Każdego innego konsultanci wycyckają i nie ma się co oszukiwać-łosi jest znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziś miałem 5 telefon od złożonego wypowiedzenia,

propozycja to pakiet Comfort+ (multi) + HBO na 6m/free - cena 34zł.

 

ps. mówią w centrum że nie ma szans na HBO na cały okres.

 

@Kibo No Hikari

myślisz, że można coś więcej wycisnąć ty masz największy podgląd na podobne sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bbiedronka233 nie ma reguły, że jak komuś dali to i Tobie się uda, ale doświadczenie uczy, iż po złożeniu wypowiedzenia i im bliżej końca umowy tym szanse na lepszą ofertę rosną. Ostatnio chyba rzadziej opcje typu HBO dają na cały okres umowy, ale moim zdaniem ofertę którą Ci zaproponowano można dostać i taniej i HBO na cały okres-toteż łaski Ci nie robią, ale wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcac wymienic dekoder na pace z sagema zaproponwoali mi bym sam chodzil po salonach i pytal czy sa bo pdoobno nie maja tych dekoderow:(

nie moga mi zagwarantowac ze znajde wiec dla mne to sa jakies jaja:) ale za to musze podpisac nowa umowe:) jak podpisze to mam biegac po salonach i pytac:)

jak mozna cos proponowac mowiac ze jak pan znajdzie to pan sobie wezmie a jak nie bedzie no to trudno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...