Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem kolejne telefony. U+ za 59 zł na 18 miesięcy, gratis wszystkie nowości które doszły. Marudziłem więc jeszcze 3 x C+ i 3 x HBO na 3 miesiące, całość za 54 zł. Dalej marudziłem więc jeszcze Filmboxy ale nie wiem na ile miesięcy. Nie zdecydowałem się bo nie chcę więcej płacić niż 48 zł za WPT, tak jak obecnie w N. W ubiegłym tygodniu dzwoniła kobitka i proponowała za 48 zł ale się nie zdecydowałem bo zastanawiałem się nad przejściem na pakiet Comfort+. Niestety wszyscy mówią że nie ma takiej opcji. Teraz pora na wysłanie wypowiedzenia bo napisałem im tylko maila, że chce rozwiązać umowę a nie wiem do kiedy jest bo aneksu do dziś nie dostałem...

 

A tak na marginesie z infolinią coraz gorzej, jakość połączeń fatalna o konsultantach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pace ,pakiet Canal+Hbo Superpremium HD,płace 104zł,w Cyfrze+ od 1999r. obecna umowa ważna do marca 2014,od trzech tygodni dzwonią z super ofertami :read: ,nie licząc kilku połączeń nie odebranych pierwsze trzy za Universe+/6xcanal+/3xHBO Pace za 0zł , 119zł na 12 miechów :shock: ,dzisiejsza za to samo lecz na 18 miechów za 109zł,brak wysłanego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawedo i aneksu żadnego nie dostaniesz a tylko podziękowanie na skorzystanie z promocji oraz ogólne warunki i regulamin. Termin obowiązywania jest kluczowy toteż sprawdź do kiedy masz umowę:

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

Dzięki. Pisałem właśnie i dlatego zaczęły się telefony. Nie byłem pewien do kiedy jest umowa, do końca stycznia czy lutego. Przy przedłużaniu konsultant powiedział, że papierki w ciągu kilku dni przyjdą więc cierpliwie czekałem , zwłaszcza że było spore zamieszanie z przejęciem Nki. Właśnie nie kojarzę żeby regulamin lub coś w tym stylu przyszło tylko chyba jakieś info o nc+. W każdym bądź razie jutro wyślę im wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś w gorącej wodzie kąpany ;) . W negocjach liczy się cierpliwość.

 

@ircios. Jezeli chodzi Ci o ten MR to świadomie to zrobilem. Bo podobno...przy migracji dają do na nowych zasadach. Na starych można podobno... uzyskac rabat. pzdr

O to chodzi,że jakbyś wziął MR w lutym,to nic byś nie zapłacił,a tak 4 dyszki musisz zapłacić. Za styczeń i luty po 20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@banita24 Cyfrę miałem, ale, że zmienny jestem :P to przeszedłem do N-ki i jak widać historia lubi się powtarzać, bo znowu w Cyfrze wylądowałem, tyle, że w wersji 2.0 :mrgreen:

 

@ADUSIEK XPS 5 nie sądzę by oryginalna promocja Platinum z tymi dodatkami oraz MR pozwoliła obniżyć aktualny abonament bardziej niż 30-40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze 10 miesięcy umowy z Cyfra+. Mam pakiet Superpremium (Canal+ i HBO), HBO GO, 2x Pace, multiroom i za wszystko płacę 94zł. Oczywiście miałem jeszcze dodatki na 7 miesięcy w postaci Cinemax i Filmbox.

Interesuje mnie migracja na pakiet Universe+ do tego Premium sport & film (C+, HBO, Cinemax), History, multiroom, x2 Pace, wszystko na cały okres umowy i do 99zł. Da rade czy dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kibo no Hikari

 

Dziękuję za odpowiedz :) tak myślałem ale chciałem się upewnić ale myślę że lepiej brać na 12 niż na 18 bo może być inna pakietyzacja nie chce być stratny co o tym sądzisz?

 

@ norweski

 

Chyba za późno powinieneś wspomnieć o tym przy negocjacjach teraz to tylko chyba za 20 zł jeśli się mylę nie ktoś mi odpowie dlaczego chcesz zamienić ze względu na dysk ale pamiętaj że z usług typu Vod na Pace tylko Premiery+ Canal+ Na życzenie i coś jeszcze pełna oferta VOD tylko na ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś w gorącej wodzie kąpany ;) . W negocjach liczy się cierpliwość.

 

@ircios. Jezeli chodzi Ci o ten MR to świadomie to zrobilem. Bo podobno...przy migracji dają do na nowych zasadach. Na starych można podobno... uzyskac rabat. pzdr

O to chodzi,że jakbyś wziął MR w lutym,to nic byś nie zapłacił,a tak 4 dyszki musisz zapłacić. Za styczeń i luty po 20 ;)

 

@ircios no nie do końca...zadzwoniłem do "nich"do działu technicznego bo miałem problem z kartą multiroom-ową. Okazało się że połączono mnie z działem utrzymania. Koleś dał radę i aktywował kartę. Następnie przeszedłem do oferty migracyjnej. Stanęło na: U+, 6xC, MR, HBO 6mcy i możlwość wymiany Philipsa na Pace za free za 84 pln/18m-cy.

Powiedział że to oferta maksymalna na teraz. Od ideału daleka :/ . Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem telefon do Cyfry jako nieświadomy abonent, żeby mi niby w Cyfrze odkodowali TVP Historia czy Discovery HD, Pan powiedział, że nie ma szans i może zaproponować migrację.

Universe+, pakiet Premium (C+ na cała umowę), HBO i Cinemax na 6 miesięcy gratis, dekodery gratis i nie był pewny co z multiroomem, umowa na 18 miesięcy za 99zł. Nie chciał dać HBO i Cinemax na cała umowę wiec podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem telefon do Cyfry jako nieświadomy abonent, żeby mi niby w Cyfrze odkodowali TVP Historia czy Discovery HD, Pan powiedział, że nie ma szans i może zaproponować migrację.

Universe+, pakiet Premium (C+ na cała umowę), HBO i Cinemax na 6 miesięcy gratis, dekodery gratis i nie był pewny co z multiroomem, umowa na 18 miesięcy za 99zł. Nie chciał dać HBO i Cinemax na cała umowę wiec podziękowałem.

 

@Mr. Brooks a jaką oferte i z jakim dekoderem posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...