Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To miałeś szczęście. @REBUS na Pejsa

Pisza tu na forum ze pace to lipa jest i ze lepszy jest mediabox albo turbo wiec jak jest wkacu?

To zależy jak na to spojrzysz. Jeśli od strony MR – to PACE lepszy. Jeśli solo, to mediabox albo turbo.

Na stronie jest mediabox turbo i jakis pvr box ten ostatni tez jest warty rozwazenia czy nie?

Nie chce MR chce miec dekoder z nagrywarka a mowia mi ze pace jest do [beep] wiec co radzicie?

ten prv box to to samo co media i turbo i mozna wyrwac za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@REBUS82 jeżeli bez MR to mediabox będzie dobrym wyborem, natomiast zapomnij, że dostaniesz go w cenie Comfortu+ 19.90zł.

 

Jeżeli PVR box+ to recorder 5800SX z dyskiem 250GB to lepiej zapomnieć, że coś takiego istnieje.

wiec jezeli chce comfort+ i miec dekoder za free to co by bylo najlepiej wziac?

zadnego boxa nie dostane za darmo tak? jedynie moze pace tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmigrowałem. Miałem w N miniFull z turbodekoderem za 79,- do końca stycznia. Przeszedłem na pakiet CANAL+ Silver z opcją dodatkową HBO. Czyli będę miał Universe+/6xCanal+/3xHBO. Umowa od stycznia do grudnia 2014 za 69,- miesięcznie. Propozycja już przy pierwszej rozmowie, decyzja przy drugiej. Wypowiedzenie oczywiście wysłałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REBUS. Tak jak pisze Kibo,ale w ten sposób bozbedziesz się "wolności". Możesz dostać Philipa,lub Pejsa

Wiec co radzisz pace lub philipsa za free z dyskiem czy tego o ktorym pisze Kibo ale on nie ma dysku:( a jest lepszy wogule od tych dwóch?

Co masz na mysli mowiac ze pozbęde sie wolnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@REBUS82 najtaniej Cię wyjdzie pozostać na sprzęcie Cyfry a tylko próbować wymienić dekoder, najlepiej na PVR BOX+ HD 500 GB Pace, lub na PVR BOX+ HD 250 GB Philips.

A z tych dwóch ktory lepszy pace czy philips bo chyba one nie roznia sie niczym procz pojemnosci dysku.

Mowisz ze najtaniej mnie wyjdzie, skoro bede migrowal to wymiana karty tez moze wejsc w gre przeciez ja za to nie place wiec o co chodzi mowiac ze wyjdzie mnie taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o kartę,która przypisana tylko z jednym dekiem. Teraz masz cameleona,karta która śmiga w każdym deku c+ lub z wolnego rynku z uniwersalnym czytnikiem. Jak zostaniesz z tą samą kartą,to bierz Pejsatego.

Tzn ze nie oplaca sie wymieniac karty na inna bo tu jest wieksza swoboda wyboru rozumiem. A jak wymienie to juz nie bede mial powrotu do camelona?

a wogule tego paca ktos ugral za free do comfortu+?

wogule pace bedzie lepszy od sagema ktorego teraz mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartc1 wszystko co mam napisałem wcześniej.

 

@budzyn78 ze złożonym wypowiedzeniem, Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR/2xPace-myślę, że dołożysz 1zł i sprawę załatwisz.

 

@Kibo no Hikari tylko widzisz nie wiem jak mam tą sprawę rozegrac...dzis wzialem MR i potrzebuje do niego dekoder (w sumie obojętnie jaki ale za 0pln na cały okres umowy) Obecnie mam Philipsa PVR 250 MB za 0 zł. Nie wiem czy da sie wymienic Philipsa na Pace i jeszcze dostac dodatkowego Pace-a (oczywiście za 0pln). pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 w "kalkulacji" uwzględniłem 2xPace-tzn. Philips na Pace za 0zł oraz drugi Pace za 20zł. Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR za 59zł. Razem 79zł-łatwo nie będzie, ale może da się zrobić. Z dobieraniem MR się pospieszyłeś.

 

Złóż wypowiedzenie,tylko wcześniej upewnij się do kiedy masz umowę.

 

 

@REBUS82 Pace jest najlepszym dedykowanym dekoderem oferowanym abo Cyfry. Jeżeli wybierzesz ADB to zapomnij o powrocie do cameleonów. A najtaniej dlatego, że nie dostaniesz mediaboxa gratis ani z ADB Comfortu w cenie 19.90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 w "kalkulacji" uwzględniłem 2xPace-tzn. Philips na Pace za 0zł oraz drugi Pace za 20zł. Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR za 59zł. Razem 79zł-łatwo nie będzie, ale da się zrobić.

 

@Kibo no Hikari :brawo: Lepiej bym tego nie wyliczył. Tak właśnie chciałbym... ale nie dzwonią...umowa do lutego.

Dlaczego sie pospieszyłem? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...