Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po kilkunastu telefonach z różnych numerów i serii mniej lub bardziej korzystnych ofert , wynegocjowałem to na czym mi zależało. Oferta taka jak w podpisie za 99zł na 12 m-cy. Migrowałem z C+ i poprzednio płaciłem 156zł, więc obniżka spora i jestem zadowolony. Umowa od 01.01.2014 a już po 2 minutach od zakończenia rozmowy wszystkie opcje świeciły na obu dekoderach. Oczywiście negocjacje poprzedzone wypowiedzeniem. Pozdrawiam forumowiczów i życzę wytrwałości w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubis, tylko że ja nie o tym..... ja nie piszę o "różnych sklepach", nawet nie o różnych produktach. Mówię o tym że za ten sam towar jedni płacą mniej inni więcej i to nawet jak zapytają o zniżkę. Powinny być jakieś przejrzyste zasady komu i ile przysługuje zniżka a nie uzależniać to od tego czy ktoś ma większy dar przekonywania czy mniejszy, albo od chwilowego humoru konsultanta.

Kibo, jeżeli w jakimś stopniu jestem gorszym klientem niż klient x bo chcę taką samą ofertę to niech mi to powiedzą wprost. Nie chcę niczego więcej jak równego traktowania. Nie wrzucam też do jednego worka migrujących, przedłużających umowę jak i kompletnych "świeżaków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudeusz - wydaje mi się że nie jesteś przyzwyczajony do handlu (nie sprzedaży, tylko handlu). Ja handluję na co dzień kupując i sprzedając. Nie ma klientów gorszych i lepszych. Są gorzej i lepiej płacący, milsi i mniej mili, są dni lepsze i gorsze. Czy sądzisz że ten sam towar sprzedaję wszystkim w tej samej cenie? oczywiście że nie. Czy kupuję towar X w tej samej cenie co wszyscy od tego samego producenta? Nie mam wątpliwości że nie. Tak działa świat. I nie jest obrazą dla mnie, jeśli nie uda mi się uzyskać ceny, którą uzyskał na coś ktoś inny. Może jutro dostanę lepszą niż on na coś innego?

 

Niektórzy mają za darmo - nie będę miał z tego tytułu nieprzespanych nocy :)

 

Bądź wytrwały, cierpliwy, stanowczy ale elastyczny, miły ale nie podlizujący się :) I dostaniesz to czego chcesz w znakomitej większości przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, dostanę albo podziękuję ;). I nie chodzi tu o obrażanie się. Nie jestem dzieckiem które zazdrości lepszej łopatki w piaskownicy, bądźmy poważni. Zwyczajnie jeśli jest szansa to będę próbował z niej korzystać a jak się wyczerpią możliwości to zmigruję...... do tego który da lepszą ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudeusz jedna równa i płaska oferta to Universe+/6xCanal+ za 99zł a tego chyba nie chcemy? Jesteś lepszym klientem bo masz szansę,graniczącą z pewnością, dostać to taniej.

 

Natomiast już nic nie poradzę na to, że musisz mieć jeszcze taniej niż sąsiad za miedzą :mrgreen:

A gdzie napisałem że muszę mieć taniej? Czytaj ze zrozumieniem i powstrzymaj wyobraźnię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po kilkunastu telefonach z różnych numerów i serii mniej lub bardziej korzystnych ofert , wynegocjowałem to na czym mi zależało. Oferta taka jak w podpisie za 99zł na 12 m-cy. Migrowałem z C+ i poprzednio płaciłem 156zł, więc obniżka spora i jestem zadowolony. Umowa od 01.01.2014 a już po 2 minutach od zakończenia rozmowy wszystkie opcje świeciły na obu dekoderach. Oczywiście negocjacje poprzedzone wypowiedzeniem. Pozdrawiam forumowiczów i życzę wytrwałości w negocjacjach.

A do kiedy miałeś umowę z C+ , chodzi o to jak długo dzwonili do ciebie po złożeniu wypowiedzenia, bo ja już mam dość tych telefonów z ofertą z księżyca (obecna opłata to 157 zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy miałeś umowę z C+ , chodzi o to jak długo dzwonili do ciebie po złożeniu wypowiedzenia, bo ja już mam dość tych telefonów z ofertą z księżyca (obecna opłata to 157 zł.)

 

Umowę miałem do 31.12.2013, wypowiedzenie złożone bodajże we wrześniu. Telefonów sporo, ale konkretne tylko dwa. Jeden 07.11 a drugi wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubis, w tej swojej ofercie za 59zł masz multiroom?

Niestety nie. Nie miałem MR za czasów N i migrowałem z umowy bez MR. Stąd jakiekolwiek opcje tańszego lub darmowego MR nie były możliwe.

Nie wspomnę że interesuje mnie tylko MRP a nie zwykły. Dodatkowo tego MR będę potrzebował za jakieś 2 miesiące jak się przeprowadzę, dlatego generalnie odpuściłem temat.

 

Oczywiście to że nie chcieli mi dać zniżki na MRP było wspaniałym argumentem negocjacyjnym. Jak mi nie możecie obniżyć ani złotówki tu, to obniżcie gdzie indziej albo dodajcie to lub to. nie mogą wszędzie mówić nie, bo to prowadzi do zniechęcenia i utraty klienta. Warto mieć w wymaganiach coś, co jest w ofercie, ale de facto nie chcesz tego a oni nie dadzą Ci tego w cenie niższej lub za darmo. A na koniec i tak nie wziąłem MR skoro był na warunkach "z ulicy" bo mogę go wziąć w każdym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu wstecznie wielu stron na forum nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na pytanie, na co może liczyć klient Cyfry+ z umową na czas nieokreślony, o ile zdecyduje się na przejście do NC+. Umowa skończyła się w listopadzie ubiegłego roku, od tego czasu za mój pakiet Kompakt, pierwotnie kosztujący 39 zł, płacę 52. Czy w takim przypadku też można liczyć na oferty pakietu Universe z Canal+ i ewentualnymi dodatkami (HBO, Cinemax) w granicach 49-59 zł?

Nie interesuje mnie multiroom ani dekoder firmowy, jako że mam własny.

 

Mam nadzieję, że piszę we właściwym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@budzyn78 jak Ci to napisać...? Nie ma reguły, ale zazwyczaj, wzrost Twojego zadowolenia będzie zależał od złożonego wypowiedzenia,cierpliwości,asertywności oraz nieuchronnie zbliżającego się końca umowy :mrgreen:

 

Cze. Dobry tekst na poniedziałkowe przedpołudnie Kibo no Hikari :brawo:

Właśnie bylem w punkcie cyfry i wziąłem multiroom. Zapytałem o oferte migracyjną. Oferują U+, 6xC, MR za 99 pln....

Zagaiłem również o możliwośc wymiany przy migracji mojego philipsa pvr. Gośc powiedział ze lepiej abym go wymienił przed migracją. Co o tym sądzicie? Jeszcze jedno...Gośc poinformował mnie że wypowiedzenie tylko drogą pocztową. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudeusz. W takim razie kup sobie coś na wolnym rynku w granicach 250zł(nowy).@Chocoholic. Złóż wypowiedzenie lub próbuj bez bo masz niski abo. Zostaniesz po migracji z własnym sprzętem. EDIT: Zapomniałem dodać,że jak chcesz u + z 6c+,to najlepiej dobierz paczkę c+ przed migracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu wstecznie wielu stron na forum nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na pytanie, na co może liczyć klient Cyfry+ z umową na czas nieokreślony, o ile zdecyduje się na przejście do NC+. Umowa skończyła się w listopadzie ubiegłego roku, od tego czasu za mój pakiet Kompakt, pierwotnie kosztujący 39 zł, płacę 52. Czy w takim przypadku też można liczyć na oferty pakietu Universe z Canal+ i ewentualnymi dodatkami (HBO, Cinemax) w granicach 49-59 zł?

Nie interesuje mnie multiroom ani dekoder firmowy, jako że mam własny.

 

Mam nadzieję, że piszę we właściwym wątku...

 

Jak wypowiesz im umowę (krok nr 1 - KONIECZNY) i konsulom powiesz, że masz już dość przepłacania za coś, co kiedyś Cię kosztowało 39 PLN i że więcej płacić możesz, ale za konkretną ofertę, to jest duża szansa na jedną z dwóch opcji:

- goły U+ za max 49/mc (może i da się taniej, ale nie zagłębiałem się w takie gołe oferty na forum)

- U+ / 6C+ za 59/mc

- j/w tyle że z HBO, Cinemax na 3/6 miesięcy - to zależy od tego jak będziesz negocjował, aczkolwiek w chwili obecnej jest promocja dla nowych obejmująca te pakiety, więc mają to "w komputerze".

 

Problem w tym, że jesteś bardzo zadowolonym klientem, skoro od ponad roku przepłacasz za pakiet Kompakt. Jedyny start do negocjacji to jak powiedziałem - wypowiedzenie i info dla nich że masz już dość przepłacania i przyszedł kres.

I pozwól im dzwonić do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...