Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gosciu77 wszystko można załatwić,ale niestety zazwyczaj dobre oferty dopiero po wypowiedzeniu i im bliżej końca umowy. Możesz sam zadzwonić do DUK i zapytać o ofertę migracyjną,ale cudów się nie spodziewaj.

 

Ze względu na MR najwygodniej pozostać na kartach kameleon i nie pakować się w dekodery ADB. Jeżeli dzierżawisz sprzęt od Cyfry to przy migracji możesz pomyśleć o wymianie na dekoder Pace a jeżeli nie masz aktualnie MR to kartę dobiera się w serwisie przed migracją aby uniknąć opłaty aktywacyjnej.

 

Odpowiednikiem pakietu Optimum HD będzie powiedzmy Universe+ a promocję tą można przy migracji dostać za +-39zł.

Na dekoderach Cyfry wciąż brak po migracji Polsat HD,Polsat Sport News,Blue Hustler oraz History HD(za 1.99zł udostępniana jest wersja SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przyszła pora i na mnie - zmigrowałem. Uzbrojony w wiadomości z forum odrzucałem wszystkie oferty pojawiające się już od dwóch miesięcy. Chciałem czekać do grudnia bo umowa kończy mi się z końcem roku, a doświadczenie podpowiada, że najlepsze oferty są w ostatnim miesiącu umowy po wysłaniu wypowiedzenia. Zawsze odmawiałem twierdząc, że przedstawiane oferty są gorsze od obecnych warunków. Tym razem miła pani tak mnie skołowała, że przyjąłem ofertę:

C+Platinum - za 99 zł, zrabatowane do zera: 3xHBO, Redlight, multiroom, 2xPVR (Pace i Philips) wszystko na 12mies.

Pewnie można było trochę taniej ale i tak jestem zadowolony. Dla mnie priorytetem były dwa PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@contel idealnego rozwiązania nie ma a i wyłączenie sygnału nie zamyka drogi do uzyskania dobrej oferty, bo w czasie na zdanie sprzętu też można próbować reaktywować umowę.

 

Za pakiet Universe+/6xCanal+/3xHBO nie dam więcej niż 79zł a negocjacje zacznę od tego, że wydać mogę 50zł.

 

własnie dostałem sms z nc+ : dziękujemy za współpracę , za 3 dni sygnał tv zostanie wyłączony , zadzwoń jeżeli chcesz nadal oglądać i nr tel

 

czy to oznacza że już nie zadzwonią z ofertą :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za pakiet Universe+/6xCanal+/3xHBO nie dam więcej niż 79zł a negocjacje zacznę od tego, że wydać mogę 50zł.

 

to ja wczoraj piszac/pytajac czy jest szansa na golego universa za 29zl gora 39zl, Odpowiadaliscie ze za te minimum, to mission impossible a tu widze ze za taki komplecik do 80zl mozna wychaczyc. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w comforcie sa kanaly wlasne c+ i nsport w pakiecie wiec o jakim tu mowa dodadku?

@Kibo no Hikari moimi argumentami na otrzymanie po tak niskiej cenie bedzie zawyzona podana ilosc kanalow, tj. fta, oprocz tego duza ilosc kanalow niegwarantowanych, i brak polsatu hd na wlasnym sprzecie a ich sprzet mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a mi o to chodzi skoro Ktos przedluzyl umowe to powinien miec zwyczajnie comfort a nie z jakims multi? tak jak ja bede po wypowiedzeniu przedluzal po negocjacjach to przeciez chyba wedlug oficjalnych wykazanych pakietow.

a w takim razie jakie dodatki sa do pakietu comfort a jakie do universe? dla obecnych abonentow nie jak wykazuje strona nc+ dla nowych(tylko bez dodatkow takich jak premium film sport cinemaxow hbo filmboxow sundance history i nocnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa konczy mi sie 31 stycznia

wydzwaniają od miesiąca, wypowiedzenia nie wysłałem jeszcze

obecnie płace 68zł za 6xC+ + 3xHBO, dekoder turbo 250gb chyba na własność

 

oczekuje: minimum tego samego + wymiany dekodera na 1TB (jeszcze nie czytałem czy te 1tb są ok, zakładam że warto)

Proponują 84zł bez zmiany dekodera, drogo...

 

Uczciwe pieniądze za takie oczekiwania to jakie ? Nie chce MR, VODu, ze sportu tez moge zrezygnować (twierdzą ze sie nie da) bo nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Destpl dekodera na własność nie wymienisz więc warto sprawdzić jak to jest z Twoim. Nawet jeżeli tylko dzierżawisz to do tej pory przy migracji nie oferowano monsterboxa. Masz dekoder 5720SX czy 5800SX?

Bez złożonego wypowiedzenia nie ma sensu wyglądać dobrej oferty.

 

@misiek25 umowy 24 miesiące bądź 18 m-cy,pierwsze 6 m-cy abo 0 zł. Oferta dotyczy Universe+ lub Comfort+. Dział sprzedaży 22 22 00 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Destpl dekodera na własność nie wymienisz więc warto sprawdzić jak to jest z Twoim. Nawet jeżeli tylko dzierżawisz to do tej pory przy migracji nie oferowano monsterboxa. Masz dekoder 5720SX czy 5800SX?

Bez złożonego wypowiedzenia nie ma sensu wyglądać dobrej oferty.

 

@misiek25 umowy 24 miesiące bądź 18 m-cy,pierwsze 6 m-cy abo 0 zł. Oferta dotyczy Universe+ lub Comfort+. Dział sprzedaży 22 22 00 000

Moja mama nie potrzebuje pakietu za 59zl. Mowila ze 39to max. Wnioskuje ze 6m-c za darmo.moge walczycz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej powalczyć o umowę 18 m-cy z opcją 6 m-cy gratis. Jeżeli w tej opcji weźmiesz Universe+ za 59zł-jak wyliczysz średnią to miesięcznie wychodzi 39.30zł a Comfort+ za 39zł- średnią daje 26zł.

 

tylko telefonicznie można taka opcje dostać czy w salonie też? i trzeba mieć jakiś rachunek z CP? orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari mam 5720sx - to dobrze czy źle ?

jesli 1tb nie oferują to trudno, obecnie za dekoder nic nie płacę

 

w takim razie moje wymagania to ile zł/miesięcznie - będe walczyl o 68zł czyli tyle co teraz płacę, narazie nie dawali szans, 84zl minimum, na dniach idzie wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...