Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem

Umowa na 12m cena 79zł

Universe +

C+Gold (4C+ plus 2 gratis - razem 6C+)

MR

Pace PVR

Philips PVR

HBO 6 miesięcy

Umowę miałem do 31.12 ale co ciekawe nowa umowa będzie obowiązywać od 1.12 do 30.11.2014

 

Dobra oferta, ja dostałem ją za 69zł z tym że drugi dekoder HD bez dysku, ale za to HBO na 12m.

Masz oba dekodery, na którym jest lepszy obraz w SD / HD ? bo mam możliwość wymiany Philipsa 250GB na Pace 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem

Umowa na 12m cena 79zł

Universe +

C+Gold (4C+ plus 2 gratis - razem 6C+)

MR

Pace PVR

Philips PVR

HBO 6 miesięcy

Umowę miałem do 31.12 ale co ciekawe nowa umowa będzie obowiązywać od 1.12 do 30.11.2014

 

Dobra oferta, ja dostałem ją za 69zł z tym że drugi dekoder HD bez dysku, ale za to HBO na 12m.

Masz oba dekodery, na którym jest lepszy obraz w SD / HD ? bo mam możliwość wymiany Philipsa 250GB na Pace 500GB

 

Moim zdaniem lepszy obraz na pace.

Philipsa użytkuje tata i też jest zadowolony, z tym że czasami zdarza się że mu się zawiesza i pomaga tylko wtedy odłączenie od zasilania.

A co do oferty można chyba było jeszcze zejść troszkę z ceną, bo trafiłem wreszcie na jakiegoś normalnego konsultanta. Po kilkunastu wcześniejszych telefonach, z których każdy był cenowo gorszy - jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam WPT w N - 48pln umowa do końca roku. Wysłana rezygnacja. Cel Universe+/6xCanal+/3xHBO + wymiana dekodera w podobnej cenie. Jeśli się nie uda trudno...

Całość do potraktowania w kategoriach hobbystyczno eksperymentalnych. W domu oglądane są jedynie programy informacyjne, rzadziej jakiś dokument lub film - internet odbiera widzów tradycyjnym nadawcom.

 

Oferta po wysłaniu rezygnacji - 49 za universe+/cinemax lub filmbox na 12 miesięcy oraz hbo na 3 miesiące.

Przez miesiąc chaotyczne telefony o różnych porach codziennie lub częściej. Potrafię policzyć ile ich odbieranie mnie kosztowało, ale zaczyna mi ich brakować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , umowę mam wypowiedzianą sygnał wyłączają 30 listopada , do tej pory płacę 107 zł , zależy mi na poniżym na stałe na minimum 12 miesięcy ale może być na dłużej jeśli cena byłaby ok :

 

universe

6xC+ lub same filmowe 3xC+

HBO

 

dekoder mam swój na własność

 

 

dzwonią co tydzień i proponują za powyższe 90-100 zł , czytam tutaj o niższych cenach , jak myślicie ile im powiedzieć za powyższe ?

i ile za jakiś kanał nocny ?

 

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubroa Miałem ten sam pakiet co ty umowa mi się kończyła w październiku najpierw proponowali mi U plus 6C+ za 79 zł potem przestałem odbierać od nich tel i ostatniego dnia umowy odebrałem to dawali to samo za 59 zł niestety nie przyjąłem :/ Bo wtedy nie wiedziałem czy w nowym miejscu zamieszkania będę mógł założyć antenę. Wycofałem wypowiedzenie i teraz złożyłem na nowo ale umowa kończy mi się na koniec lutego.

Narazie jeden tel i propozycja U plus 6C+ plus filmbox i cinemax na 12M dodatkowo do końca lutego HBO za 84 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubroa Miałem ten sam pakiet co ty umowa mi się kończyła w październiku najpierw proponowali mi U plus 6C+ za 79 zł potem przestałem odbierać od nich tel i ostatniego dnia umowy odebrałem to dawali to samo za 59 zł niestety nie przyjąłem :/ Bo wtedy nie wiedziałem czy w nowym miejscu zamieszkania będę mógł założyć antenę. Wycofałem wypowiedzenie i teraz złożyłem na nowo ale umowa kończy mi się na koniec lutego.

Narazie jeden tel i propozycja U plus 6C+ plus filmbox i cinemax na 12M dodatkowo do końca lutego HBO za 84 zł

 

 

ale wtedy za 59 proponowali Tobie universe + 6xC+ ? bez hbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@contel może Kolega gigabajt z tym "spokojnie" troszkę przesadził,ale faktem jest, że w zdecydowanej większości przypadków na forum poprzez cierpliwość,asertywność i trochę szczęścia pakiet Universe+/6xCanal+ chodzi 49-69zł i niejednokrotnie z HBO w cenie.

 

Natomiast im więcej płaciłeś tym większe problemy robią by uzyskać dobra ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@contel może Kolega gigabajt z tym "spokojnie" troszkę przesadził,ale faktem jest, że w zdecydowanej większości przypadków na forum poprzez cierpliwość,asertywność i trochę szczęścia pakiet Universe+/6xCanal+ chodzi 49-69zł i niejednokrotnie z HBO w cenie.

 

Natomiast im więcej płaciłeś tym większe problemy robią by uzyskać dobra ofertę.

 

rozumiem , a tak rozsądnie jak myślisz ile im powiedzieć tak żeby się dogadać , miałem do tej pory z 6 tel w ciągu ostatnich 2 miesiecy od nich :

 

a chciałbym :

 

univers

3 x C+

HBO

 

wszystko na stałe ,dekoder mam swój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że nic nie oglądają :shock:

 

Kilka lat temu musiałem zablokować Disney Channel. Dzisiaj znają pin, ale nie mają czasu.

Zajęcia dodatkowe wybrane przez rodziców (pływanie 3x1) oraz zajęcia wybrane przez dzieci (gitara, keyboard, rysunek, ceramika, tenis itd.) powoduja, że czas mają tylko w weekendy. Wtedy zaś wolą zasiąść do komputerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@contel idealnego rozwiązania nie ma a i wyłączenie sygnału nie zamyka drogi do uzyskania dobrej oferty, bo w czasie na zdanie sprzętu też można próbować reaktywować umowę.

 

Za pakiet Universe+/6xCanal+/3xHBO nie dam więcej niż 79zł a negocjacje zacznę od tego, że wydać mogę 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@contel idealnego rozwiązania nie ma a i wyłączenie sygnału nie zamyka drogi do uzyskania dobrej oferty, bo w czasie na zdanie sprzętu też można próbować reaktywować umowę.

 

Za pakiet Universe+/6xCanal+/3xHBO nie dam więcej niż 79zł a negocjacje zacznę od tego, że wydać mogę 50zł.

 

dziekuję wobec tego tego bede się trzxymał :D

 

jeszcze zapytam a nocne kanały do tego to za ile mogłbym dostać ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...