Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@laurence jak nie wyślesz to się nie dowiesz kiedy będą dzwonić a szansa załatwienia sprawy przed świętami zawsze jest. Adres uległ zmianie:

ITI Neovision 02-100 Warszawa skr. poczt. 8

Jeszcze nie dawno było Canal Plus Cyfrowy.... :( I kto tu kogo kupił.... a teraz pogrąży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się1 Bez wysyłania wypowiedzeń :D Numer prywatny okazał się konsultant z nc+ i zaproponował coś w podobnej cenie to mojego aktualnego. Mam Świat HD zwłasnym dekoderem za 49 na czas nieoznaczony.Pan zaproponował Universe+ i super hiper ekstra ofertę z kanałami tematycznymi C+.Kręciłem nosem że te kanały mam u siebie już więc to dla mnie żadna rewelacja itp.Zapytałem o jakiś bonusik w postaci C+ z kolei on zaczął noskiem kręcić że nie i że nie.To podziękowałem,bo stwierdziłem ze się nie opłaca-mając to samo w czasie nieoznaczonym.Pan miał dzwonić raz jeszcze i coś tam mi dorzucić prawdopodobnie jednak nie zdążyłem odebrać.Być może jeszcze zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby takie nc+ powstało 5-10 lat temu to ubili by niezły interes w naszym kraju,na szczęście dziś jest szeroki dostęp do internetu i for a co za tym idzie przepływ pieniążków się niebezpiecznie dla nich zawęża.Ja tam nic trace nie przechodząc mam niemal wszystko co chcę czy sport,czy film,czy muzykę i żadne encepence mi do szczęścia potrzebne nie jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Własnoręczny podpis

 

Data i miejscowość

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vasiek jeżeli umowa ma przejść na czas nieoznaczony to aby nie płacić jak za zboże należy zlecić wyłączenie pakietów i opcji dodatkowych-najpóźniej ostatniego dnia obowiązywania okresu promocyjnego(oznaczonego) umowy. Minimum które musi pozostać to Pakiet Informacje i Rozrywka oraz 2 inne-wszystko za 51zł.

 

Podstawa w negocjacjach i migracji do NC+ to wypowiedzenie- które powinieneś dostarczyć do końca tego miesiąca.

 

Tak, tak. Ja to wiem :) Wypowiedzenie wyślę.

 

Universe+/6xCanal+/3xHBO za 49-69zł.

 

Czyli to co mi proponują, to można dostać nawet za 49-69 zł? No to by było super... Rozumiem, że wszystko na cały nowy okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

aktualnie mam umowę podpisaną kiedy jeszcze była platforma n. nie zgodziłem się na migrację, a moja umowa kończy się 31 stycznia 2014. wcześniej miałem pakiet z kanałami npremium i HBO (pakiet Full HD). po powstaniu nc+ mam 6x Canal+ i 3xHBO. mój dekoder to monsterbox z dyskiem 1TB. abonament 99 zł.

 

dzisiaj dzwoniła miła pani i zaproponowała to samo za 109 lub jakiś większy pakiet za 129 zł.

 

moje potrzeby są takie:

Universe+, 6x Canal+, 1x multiroom

HBO może być, ale nie musi.

 

plan działania: wypowiedzenie i negocjowanie oferty i tu kilka pytań:

 

czy już wypowiadać umowę czy jeszcze czekać?

czytałem, że Universe+, 6x Canal+ i 3xHBO można mieć za 49-69 zł ... czy to nadal możliwe?

o co chodzi z odblokowaniem dysku? u mnie dysk jest kodowany. mogą zdjąć tą blokadę? czy wtedy będę mógł kopiować nagrany materiał na inne urządzenia?

 

pozdrawiam, sm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo: Tak, wiem. Chociaż mam nadal w skrzynce obfitą korespondencję z BOK, gdy mnie przekonywali, że jak oni wysyłają informację o podwyżce, to mogą nawet ostatniego dnia miesiąca to zrobić i 30-dniowy termin... jest zachowany ;) Ale nie będę się kopał z nimi.

 

kewalls: Blokowanie dysku polega na tym, że fizycznie w dekoderze masz 500 GB, ale możesz korzystać tylko 250 GB (tyle miały wcześniejsze wersje dekoderów). Nadal nie będziesz mógł kopiować nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari liczę na Universe + 6C+ za maks 59 zł. Nie potrzebuję obecnie multiroomu czy innych wodotrysków.

A po otrzymaniu w zeszyłym miesiącu turboboxa jestem raczej z niego zadowolony - pewnie ze mediabox byłoby miło dostać ale ja preferuję niski abo od wodotrysków. MOgliby dodac 3 HBO ale nie zapłacę więcej niż 59 zł prędzej nie zrezygnuję z rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WPT i 2 x multiroom w N do 31 stycznia 1014. Wypowiedzenie dostarczone. (Tak na marginesie wypowiedzenie można od ręki załatwić w Centrach NC+)

Miałem już dwa telefony. Proponują mi to samo co mam (bo to właśnie głównie mnie interesuje) w tej samej cenie czyli 49zł + 20zł za MR.

Jako bonus dorzucają tylko pakiet HBO do końca lutego gratis. Pakietu C+ twierdzą że nie mam szans dostać w tej cenie (lub wyższej o np.10zł) ponieważ nie posiadałem

wcześniej N Premium. Czy to prawda ?

Czy mam na szanse Universe i 6xC+ w cenie np 59zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...