Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łaski nie robią gdyż... Universe+/6xCanal+/3xHBO/MR/Pace aaa policzmy 69zł+ 20zł za drugi Pace+aktualnie i powszechnie dostępne promocje -Cinemax/Filmbox/Redlight-10+5+10

 

Wszystko wychodzi +- 114 toteż 129zł d upy nie urywa i coś tam zmieścić można jeszcze. Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie !

 

Dobre ponad 2 tyg temu miałem od nich oferte silver+6xC+MR+HBO 69zł - jednak miała babka dzwonić na drugi dzień i echo ;/ a byłem gotowy to klepnąć. do dzisiaj zero kontaktu. - przepraszam - jeden telefon po kilku dniach od tamtej oferty ale beznadziejne warunki i ciągle echo. wypwoiedzenie 5.09 wysyłałem - ale miałem już okres wypowiedzenia 3 miesieczny wiec musze czekac do konca grudnia czy do 5,12 ? co radzicie zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie !

 

Dobre ponad 2 tyg temu miałem od nich oferte silver+6xC+MR+HBO 69zł - jednak miała babka dzwonić na drugi dzień i echo ;/ a byłem gotowy to klepnąć. do dzisiaj zero kontaktu. - przepraszam - jeden telefon po kilku dniach od tamtej oferty ale beznadziejne warunki i ciągle echo. wypwoiedzenie 5.09 wysyłałem - ale miałem już okres wypowiedzenia 3 miesieczny wiec musze czekac do konca grudnia czy do 5,12 ? co radzicie zrobić ?

Czekać! Bo chyba się nie zabijesz. Dobra rada jeśli sam będziesz wydzwaniał i się wpraszał, to oni ciebie mają. I wtedy w negocjacjach przegrasz.

Poza tym w grudniu możesz tylko skorzystać z lepszej oferty niż myślisz (silver?). Nie bój się - oni ciebie już pilnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu opisywałem swoją reklamację w NC+ w związku z przedłużeniem umowy, miałem mieć m.in. mediaboxa za 5zł/m i miesiąc gratis abonamentu. Przyjechał kurier ale na umowie cena za dekoder była 10zł a na infolinii nic nie wiedzieli o gratisowym miesiącu, razem jakieś 10zł/m więcej niż chciałem. Odmówiłem przyjęcia paczki, napisałem reklamację, dzisiaj zadzwonili z informacją, że reklamację uznają. Miesiąc gratis jest w formie rabatu kolejnych faktur i na infolinii mnie źle poinformowali a dekoder jest za 5zł. Na pytanie czy tym razem dostane umowę z ceną 5zł a nie 10zł jak poprzednio osoba, z którą rozmawiałem odpowiedziała tylko "tego nie jestem w stanie zagwarantować, może przyjść z ceną 10zł ale powinno w systemie naliczać się dobrze, jeśli będzie za dużo to ma pan treść odpowiedzi na reklamację jako dowód przy kolejnej reklamacji". W skrócie - mam podpisać umowę na 10zł za dekoder jeśli taka przyjdzie i liczyć, że na rachunku będzie jednak 5zł ;-) Niezłe jaja. Jak taka przyjdzie z dekoderem to podpiszę żeby już mieć ten dekoder bo stary mnie irytuje. Wiem, że formalnie zobowiążę się tym do płacenia tych 10zł i mogę tylko mieć nadzieję, że będzie jednak 5zł ale nie chce mi się już czekać. Najwyżej będę w plecy 55zł a za rok wybór "zostać czy nie z nc+" będzie bardzo łatwy;-)

 

PS. w ramach zadośćuczynienia za 1 miesiąc ze starym dekoderem dostałem voucher na 1 film z biblioteki VOD - gdyby ktoś był zainteresowany co dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pio5 pewnie czeka Cię kolejna reklamacja, bo jak znam NC+ to będą chcieli 10zł/m-c,ale skoro w nagranej rozmowie pada 5zł/m-c to jakoś Ci to oddadzą. A żeby było śmieszniej to Ci powiem, że konsultant pomylił się na Twoją korzyść bo standardowo przy migracji i wymianie dekodera na mediabox opłaty są bądź to jednorazowo 199zł bądź 10zł/m-c a tylko nowi klienci, i to nie zawsze, mają jednorazowo 49zł i dodatkowo 5zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komfort hd z enki za 33zl/msc na czas nieokreslony, jest sens do nich dzwonic z pytaniem o oferte migracji bez wypowiedzenia? Chce uzyskac za 49zl universe z canal+ lub za 54zl universe c+ hbo?

 

Witaj,

 

lepiej wysłać wypowiedzenie, lepszą ofertę można zyskać.

 

Ja też mam pakiet Komfort HD za 33 zł.

Wysłałem już wypowiedzenie (09.11) - czekam teraz na telefon i negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibo ja taką opłatę negocjowałem bo standardowe 10zł/m za wymianę starej nagrywarki na nową było dla mnie za dużo a za darmo wymienić nie chcieli.

 

Dzisiaj kurier dostarczył dekoder, oczywiście na umowie jest 10zł zamiast 5zł jak przypuszczałem, teraz poczekamy na rachunek i zapewne będzie trzeba reklamować;-) Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w takiej samej sytuacji jak ja. Daj znac jak ci sie uda ugrac U+ / 6C+ za 49 - 59 zł ja chcę dostać taką ofertę.

Narazie oferowali

Comfort za 29 zł

Universe za 49 zł

Uniwerse + Filmboxy za 64 zł

Uniwerse + 3 C+ za 79 zł

Uniwerse 6 C+ za 89 zł

Szczerze podejrzewam że ostatnią propozycją chcieli mnie poprostu zabić śmiechem. Udało mi się ujść z życiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...