Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już parę razy tutaj, dziś kończy mi się sygnał z cyfry+. Nie wiem czy to normalne zachowanie ludzi z cyfry czy jakiś bajzel. Ostatnio dzwonili do mnie 15 razy dziennie z zastrzeżonego (tydzień temu) ale z tymi konsultantami nie chciało mi się gadać bo dawali śmiechu warte oferty. Ostatnio w piątek rozmawiałem i ostatnia propozycja była Universe+6xC+HBO+MR+Pace za 49zł ale drugi dekoder 49zł zł + 20zł/mies (?). Powiedziałem że muszę przemyśleć i sprawdzić ceny dekoderów. Tego samego dnia zadzwonił facet z DUK, ale akurat wtedy nie mogłem gadać. Umówiliśmy się że zadzwoni w sobote rano ale nie zadzwonił. Drugi raz się już z DUK umawiałem i to samo. Potem przestali dzwonić z zastrzeżonego. Dziś koniec odbioru więc odbieram 'co popadnie'. Pani powiedziała że absolutnie nie ma takiego pakietu jaki mi zaproponowano, więc mówię, że w taki razie chciałbym porozmawiać z kimś z DUK - a w zasadzie tego nie dokończyłem bo panienka rzuciła słuchawką. Gadam spokojnie, nie wiem kogo oni tam mają i czy z nimi da się normalnie porozmawiać, trochę tracę nadzieję,

 

Czy Waszym zdaniem czekać na telefony od nich czy jednak samemu dzwonić do DUK?

Dzwoń i spytaj gdzie i kiedy masz oddać sprzęt, na pewno coś zaproponują

 

@bbiedronka233, spox :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę postawię na ostrzu noża: universe+ i paczka c+ za 49 pln na 12 lub 18 miesięcy. cinemax ani hbo mnie nie interesuje. Jeśli się nie zgodzą, to podziękuję krotko. Mam w końcu czas do 30.11. ;)

 

edit: ewentualnie za 54 mogę się zgodzić, czyli tyle, ile teraz płacę. oczywiście 30.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dostałeś Universe za 59 zł + 6C+ za 0 zł i 6 mies. HBO za 0 zł

Jak odejmiesz od tego 6 mies. HBO za 0 zł to nadal masz 59 zł :)

z tego co wiem, to paczka c+ też jest gratis, więc jak oferują universe za 49 to również mogą universe+6c+ za wspomnianą kwotę. :D

 

No pewnie mogą, było o tym na forum. Próbowałem to ugrać wiele razy ale cóż. Chyba trafiałem na nie tych konsultantów, co trzeba bo gadać z nimi raczej umiem. Nie chcieli się jednak zgodzić przez cały okres wypowiedzenia. A w związku z tym, że ma splitter i chodzi dobrze, to raczej zalezy mi zostać w Cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dostałeś Universe za 59 zł + 6C+ za 0 zł i 6 mies. HBO za 0 zł

Jak odejmiesz od tego 6 mies. HBO za 0 zł to nadal masz 59 zł :)

z tego co wiem, to paczka c+ też jest gratis, więc jak oferują universe za 49 to również mogą universe+6c+ za wspomnianą kwotę. :D

 

No pewnie mogą, było o tym na forum. Próbowałem to ugrać wiele razy ale cóż. Chyba trafiałem na nie tych konsultantów, co trzeba bo gadać z nimi raczej umiem. Nie chcieli się jednak zgodzić przez cały okres wypowiedzenia. A w związku z tym, że ma splitter i chodzi dobrze, to raczej zalezy mi zostać w Cyfrze

sposoby negocjacji są różne, jednak na forum niewiele z nich zostało zdradzonych. ;)

jeśli mam umowę do końca listopada, to już w grudniu nie mogę migrować? coś było o momencie oddania sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może był poruszany na forum ten temat, ale jestem tu nowy a chciałym dowiedzieć czy ktoś z Was przechodził z pakietu Komfort HD za 33 zł (z tv n) do nowych pakietów nc+?

Jeżeli tak, to:

* jakie propozycje otrzymaliście i na jaki okres umowy?

* czy wysyłaliście wypowiedzenie?

* jakie opcje dodatkowe mieliście wykupione wcześniej przed przejściem (paczka typu. HBO, Filmbox, Cinemax)?

 

Miałem ten sam pakiet oczywiście wypowiedzenie wysłane

Oferty

Univers + 2xC 49,zł na 12m

Univers+ 6xC 54zl na 12m

Comfort z multi i jeszcze dostałem HBO na kilka mies. Wszystko za 29zl na 12m

A co najlepsze żadnych kanałów ze starego pakietu Komfort HD nie straciłem

Czyli można powiedzieć ze mam cos więcej niż comfort+ a 6 kanałów mniej niż univers+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wypowiedzenie wysyłałeś? chciałeś odejść czy po prostu wynegocjować lepszą ofertę? bo do mnie dzwonią pomimo tego, że nie wysłałem wypowiedzenia a jestem cały czas na tym komforcie za 33zł, ciekawy jestem jakie dostane oferty, ale skoro ty takie dostałeś, to te U+ 6xC za 49zł powinni dać i będzie si ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wypowiedzenie wysyłałeś? chciałeś odejść czy po prostu wynegocjować lepszą ofertę? bo do mnie dzwonią pomimo tego, że nie wysłałem wypowiedzenia a jestem cały czas na tym komforcie za 33zł, ciekawy jestem jakie dostane oferty, ale skoro ty takie dostałeś, to te U+ 6xC za 49zł powinni dać i będzie si ;d

Wyslalem wypowiedzenie z jednej strony z ciekawosci druga strona chciałem powrócić do NNK

Raczej za 49zl tego ci nie dadzą. Za 59zl zostaniesz na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o rade.

Umowa z N kończy się 31 grudnia, obecnie płacę 48 zł.

Wysłałem wypowiedzenie, od kilku dni dzwonią z propozycjami.

Zależy mi na pełnej ofercie sportowej + multiroom z 1 dodatkowym dekoderem.

Oferują mi CANAL+ Platinum 99 zł 18 m dla Abonentów + wymiana dekodera 199 zł + 10 zł miesięcznie za MR.

Chyba dużo, skoro pełną ofertę sportową można mieć jako nowy abonent za 99 zł w Universe+ z Canal+.

Za ile mogę wynegocjować taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pełnej oferty sportowej na chwilę obecną :D potrzeba Universe+ oraz cała paczka Canal+(minimum Canal+/Sport/Family/Family2).

 

Universe/6xCanal+ +-59zł +MR standard 10zł m-c oraz mediabox(jednorazowo 199zł lub 10zł/m-c)

 

Lepszych ofert niż Ci zaproponowano spodziewaj się raczej dopiero pod koniec grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...