Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny zmigrowany ;)

Dotąd Canal+Start z paczką Canal+ za 48 zł, od nowego miesiąca Comfort+ z Canal+Sport,Family i Family 2 za 34,90 zł ;)

A na początku rozmowy proponował mi Comfort+ za 39... :D Zależało mi na sporcie więc jestem usatysfakcjonowany ;)

 

 

No to trochę się pomyliłeś bo mecze lecą też na Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa z nka konczy mi sie 30listopada czy wyciagne od nich Universe + 6xC+ I HBO za 59zł na 12 mcy czy targowac jeszcze nizej za ten pakiet???

Jeszcze jedno na głównej stronie satkuriera pisze ze wchodza moduły cam do oferty moze jeszcze ten moduł wziasc czy lepiej wymienic turbacza na mediabox???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku temat wraca jak boomerang - umowa mi się kończy 31.12.2013 -WPT.Jeszcze nie składałem wypowiedzenia.Dopiero wczoraj pierwszy raz odebrałem telefon z NC+ , choć dobijali się od 2 tygodni.Ich propozycja to umowa na 18 miesięcy-pakiet universal za 49 zl + filmboxy za 5 zł.Oczywiście podziękowałem zapytałem czy jest szansa na Univers +HBO w tej cenie powiedzieli,że nie.Jutro śle wypowiedzenie. Czy jest szansa,że wynegocjuje za 49 zł Univers + HBO lub Univers +6 x Canal?Czy ewentualnie odpuścić i brać jeżeli zaproponują to za 59zł. Interesują mnie filmy nie sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca pazdziernika ,wypowiedzenie wyslane dawno , rozmowa wczoraj z gosciem o 49 zl universe 6/cplus , gosc mnie wysmial i powiedzial ze idz sobie do sklepu i tam zaplace 100zl za ten pakiet , gosc nieuprzejmy , mowi ze to nie jest koncert zyczen , a to co pisza na forum to istne bzdury ,, czekam na odp. pomózcie pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sax35

 

olej goscia - trzebabyło mu powiedziec zeby zmienil ton bo to nie jest ZUS.

Czekaj cierpliwie lub zadzwon na 122947872 lub 122947879 (numery DUK) i powiedz ze chciales zdac sprzet i karte to moze zmienia ton rozmowy.

 

Abstra[beep]ac Universe + 6xC+ za 49zł to nielicznym oferują. za 59zł spokojnie do wyrwania w pakiecie 3xHBO na 3-6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored:

Dzwonią codziennie po 4-5 razy z tą samą ofertą (59zł za Universe i 6xC+)i nijak nie chcą dołożyć ani HBO na 12m (tylko na 3m) ani mediaboxa za 5zł ani MR + 2 wybrane gratisy z puli prezentów (filmy, kubki, ksiązki, notesy)

Mam jeszcze 8 dni walki...czekamy dalej.

Muszę zejść do 54zł za Universe+ i paczka 6xC+ - nie chce 3xHBO ani MR.Mam nadzieje że wywalczę to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dziwni ludzie. ale mają rozmach sk....y.

Dzwonią codziennie po 4-5 razy z tą samą ofertą (59zł za Universe i 6xC+)i nijak nie chcą dołożyć ani HBO na 12m (tylko na 3m) ani mediaboxa za 5zł ani MR + 2 wybrane gratisy z puli prezentów (filmy, kubki, ksiązki, notesy)

Mam jeszcze 8 dni walki...czekamy dalej.

Muszę zejść do 54zł za Universe+ i paczka 6xC+ - nie chce 3xHBO ani MR.Mam nadzieje że wywalczę to

 

A to ciekawe mi tez umowa za 8dni się kończy i od 3 dni cisza 0 telefonów z NC+ :D

 

@pokrywek ja tez czekam na ofertę Univers+ 6xC za 49 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...