Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder nie działa ze spliterem, ale nie jest sparowany z kartą, więc kartę można włożyć do splitera a dekoder do szuflady. Dekoder Sagemcom nie ma możliwości stworzenia własnej listy z kanałami i jak najbardziej jest możliwość podłączenia zewnętrznego dysku, z tym, że partycja jest szyfrowana i nie ma możliwości odtworzenia nagrań na innym dekoderze/komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Optimum HD za 51 zł, Dekoder PACE za 5 zł i MR za 10 zł, umowa do końca roku, od tygodnia telefony z ofertą...Universe + za 59 zł Dekoder za 0 zł i MR za 10 zł umowa na 18 miesięcy. Dawno nie interesowałam się ich ofertą i nie wiem co mogłabym ugrać, w Cyfrze jestem od 8 lat. Posiadam tez dekoder Philipsa SD wykorzystywany do multiroomu i nie wiem czy będę mogła korzystać z MR na dotychczasowych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostaniesz na sprzęcie który masz, to będziesz mogła korzystać z MR na dotychczasowych zasadach.

Universe+6xC+MR+Pace to ok. 59-69zł. W tej cenie jest jeszcze możliwość wyrwania HBO.

Największe prawdopodobieństwo takiej oferty będzie pod koniec umowy, po wysłaniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie :) Drugi telefon z nc+...inny konsultant, który twierdzi że nie ma dla mnie oferty którą usłyszałam godzinę temu..za tą cenę to mogę dostać pakiet Silver z 2xcanal+ oczywiście MR nadal 10 zł i umowa na 18 miesięcy, bo tak jest dla mnie ponoć bezpieczniej ;) totalny zamęt. Konsultant używa innego nazewnictwa niż jest ogólnodostępne na stronie. Niech mi ktoś powie za ile można dostać Universe z canal + tak realnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie :) Drugi telefon z nc+...inny konsultant, który twierdzi że nie ma dla mnie oferty którą usłyszałam godzinę temu..za tą cenę to mogę dostać pakiet Silver z 2xcanal+ oczywiście MR nadal 10 zł i umowa na 18 miesięcy, bo tak jest dla mnie ponoć bezpieczniej ;) totalny zamęt. Konsultant używa innego nazewnictwa niż jest ogólnodostępne na stronie. Niech mi ktoś powie za ile można dostać Universe z canal + tak realnie?

 

realne jest dostać nawet za 59zł z wliczonym MR standard, ale tylko z wypowiedzeniem i czekaniem do końca umowy. Wtedy wystarczy zadzwonic z pytaniem gdzie zdac dekoder i wowczas skaldaja ci prawdziwe oferty, bo to co ci daja jest zalosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...