Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumując mam walczyć o Canal Plus Universe Plus z pełna paczką Canal Plusów , Multiroom gratis i dekoder pvr na wynajm gratis a także pełna paczka kanałów HBO - i wszytsko za cenę 69zł odrazu proponować?

 

Dodam, że mam od nich telefony: z numeru: 223104500 - dziś już 3 razy i gdy odbieram nikt się nie zgłasza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]witam

 

byłem w c+ od 2003 r

umowa do końca października ,

do tej pory pakiet z canalem za 62 zł

pace 500 za 0 zł

wypowiedzenie wysłana na koniec września ...

telefony mam od sierpnia średnio 3 dziennie :shock: jak nigdy :shock:

 

dziś zadzwoniła miła pani Paulina i zaproponowała :]

 

universe + canal x6 + HBO + pace 500 za = 54 zł na 12 mcy ....

mnie pasuje :brawo:

kolejne negocjacje za 12 miesięcy ... :jupi:

 

pozdrawiam i powodzenia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

juz zmigrowałem - zadzwoniłem na infolinię by dowiedzieć się dokładnie kiedy była podpisywana wcześniejsza umowa by wpisać jej date na wypowiedzeniu i dostałem ofertę: Universe+ + HBO + dekoder box za 0zł - wszystko za 39zł miesięcznie na 18 miesięcy. Zgodziłem się. Na C+ oraz MR mi nie zależało. Chyba w miare ok oferta?

 

Witam jeszcze raz, mam jedno pytanie bo nie wiem, czy dobrze zrobiłem: tak jak widać powyżej zmigrowałem z cyfry do nc+, wszystko cacy tylko teraz się zastanawiam, czy jeżeli zgodziłem się na wzięcie od nich bezpłatnie boxa+ to czy czasami z uwagi na to np. nie zablokują mi oni dotychczasowej karty Cameleon, wręczą nową sparowaną z tym boxem+ i przez to utracę możliwości dzielenia sygnału przy użyciu splittera? Dodam, że Konsultant stwierdził, że na odbiór boxa+ mam czas do końca listopada, ale jak nie chcę to mogę go nie odbierać. Czy skoro wybrałem możliwość wzięcia ich dekodera to wymienią mi kartę Cameleon na nową, czy może jeśli nie odbiorę tego boxa+ to wszystko będzie po staremu (czyli nie zabiorą/nie wyłączą karty Cameleon)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dk67 Pace to nie jest "box+" tylko sprzęt typu ultrabox+ jak coś.

 

Rzeczywiście jak na każdy dekoder będziecie mówić box+ to pomyłki murowane ;-)

 

Ultraboxy są 3-PVR BOX+ HD 500 GB Pace ,PVR BOX+ HD 250 GB Philips,5800SX.

 

Jednym słowem ITI namnożyło "boxy" i trzeba konkretnie dogadać się z konsultantem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten? Box+ PVR Ready to też Sagem z Cyfry, wtedy zostaniesz przy Cameleonie, ale z tego co wiem ten dekoder ma problem ze splitterami.

Myślę, że ten który podałem bo Konsultant przedstawił go jak dekoder do którego mogę podłączyć zewnętrzny dysk. Tak naprawdę do niczego go nie potrzebuję bo mam swoje 3 Arivy. Chodzi mi jedynie o fakt, czy skoro się zgodziłem na wzięcie ich dekodera to czy np. po miesiącu niezależnie od tego czy go odbiorę czy też nie np. przyślą mi nową kartę i Cameleona szlag trafi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał dostać nową karte to wydaje mi się że cameleon już by nie działał, a jeśli możesz dobrać dekoder do miesiąca to raczej chodzi o pacea

 

Zadzwoniłem i jednak chodzi o dekoder Sagemcom HD. Z tego co powiedział Konsultant jest to dekoder z Cyfry+ więc będzie działał z kartą Cameleon i nie wręczą mi nowej karty. Czy ten dekoder umożliwia zmianę kolejności kanałów i czy warto go wziąć posiadając własne Arivy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...