Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:lol2: Dostałem ofertę z maila, śmiech na sali :lol2:

 

CANAL+ Platinum 99 zł 18 m dla Abonentów

 

Dzięki skorzystaniu z promocji CANAL+ Platinum 99 zł 18 m dla Abonentów uzyska Pan dostęp do pełnej oferty kanałów tematycznych, do kanałów CANAL+ Family HD, CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ HD, Canal+ Sport HD oraz do kolekcji: VOD+Seriale+ , Prapremiery. TVP, VOD+CANAL+Platinum, net VOD+ konto podstawowe i net VOD+CANAL+Platinum.

Kolekcje: VOD+ Canal+ Platinum, VOD+ Seriale+, VOD+ Prapremiery.TVP świadczone są wyłącznie na sprzęcie – typ: ultraBox+, turboBox+ oraz mediaBox+.

Usługa netVOD+ świadczona jest wyłącznie na sprzęcie – typ turboBox+ oraz mediaBox+.

Miesięczny abonament będzie wynosił 99 zł. Umowa zostanie przedłużona do końca miesiąca aktywacji oraz na kolejne 18 miesięcy.

Po okresie gwarantowanego korzystania z promocji, pakiet CANAL+ Platinum będzie udostępniany za 149 zł. miesięcznie, natomiast usługa net VOD+ konto podstawowe za 1,99 zł. miesięcznie. Zachęcam do kontaktu przed zakończeniem okresu gwarantowanego korzystania w celu zapoznania się z nowymi ofertami promocyjnymi.

 

CANAL+ Gold 89 zł 18 m dla Abonentów

 

Dzięki skorzystaniu z promocji CANAL+ Gold 89 zł 18 m dla Abonentów uzyska Pan dostęp do pełnej oferty kanałów tematycznych, do kanałów CANAL+ Family HD, CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film 2 HD oraz do kolekcji VOD+Seriale+ i net VOD+ konto podstawowe.

Kolekcja VOD+ Seriale+ świadczona jest wyłącznie na sprzęcie – typ: ultraBox+, turboBox+ oraz mediaBox+.

Usługa netVOD+ świadczona jest wyłącznie na sprzęcie – typ turboBox+ oraz mediaBox+.

Miesięczny abonament będzie wynosił 89 zł. Umowa zostanie przedłużona do końca miesiąca aktywacji oraz na kolejne 18 miesięcy.

Po okresie gwarantowanego korzystania z promocji, pakiet CANAL+Gold będzie udostępniany za 129 zł. miesięcznie, natomiast usługa net VOD+ konto podstawowe za 1,99 zł. miesięcznie. Zachęcam do kontaktu przed zakończeniem okresu gwarantowanego korzystania w celu zapoznania się z nowymi ofertami promocyjnymi.

 

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

A napisałem że chcę Universe + 6xC+ + 3xHbo a oni swoje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą tel z nc+ umowa przedłużona.

Pakiet Platinum w cenie Universa czyli 59zł, do tego MR na starych dekoderach. Chciałem jeszcze spróbować wyrwać HBO ale koleś powiedział że już niby nie dają do tego pakietu bo było zbyt atrakcyjnie (w sumie to mi najbardziej zależało na 6C+).

Jestem zadowolony. Dziękuje wszystkim za pomoc i rady. Życzę owocnych negocjacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu dostałem to ci chciałem, Universe + 6xC+ + HBO na 12 miesięcy za 59 PLN - + zostaje turbodekoder z N-ki za 0 pln :) ale co sie nadzwonili i chcieli powciskać coś droższego i mniej atrakcyjnego to ich :)

Czy miałeś wcześniej npremium?Ile miałeś do końca umowy jak ci zaproponowali ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu dostałem to ci chciałem, Universe + 6xC+ + HBO na 12 miesięcy za 59 PLN - + zostaje turbodekoder z N-ki za 0 pln :) ale co sie nadzwonili i chcieli powciskać coś droższego i mniej atrakcyjnego to ich :)

Czy miałeś wcześniej npremium?Ile miałeś do końca umowy jak ci zaproponowali ten pakiet?

Miałem Npremium, a umowa była do końca września, wypowiedzenie poszło jeszcze w lipcu. Na początku oferowali pakiety w cenie 99 albo 79 ale ich goniłem i kazałem żeby sobie zanotowali MAX.59 zł i ani grosza więcej ( tyle płaciłem w N-ce ), a jak nie to ide do konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili 2 raz.. Proponował Platinum za 99 zł na 18 miesiecy oczywiscie nie przyjąłem.

 

Później pakiet GOLD za 79 zł z 4 C+ ale bez Canal + Sport również nie przyjąłem.

 

Dobrze zrobilem?

Do jakich cen mogą zejść? Umowę mam do konca listopada.

 

 

Dobrze zrobiłeś. Oferty słabe. Ze względu na to, że masz jeszcze dużo czasu to oferty są jakie są.

Spokojnie możesz wyrwać Univers+6C+ +3HBO+MR za 59-69zł (warunek to wypowiedzenie). Oczywiście najlepsze oferty pojawią się dopiero pod koniec okresu wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki czy wy tak samo jak odbieracie 2karte cameleona dostajecie uzywke bo to napewno nie nowka,porysowana,ale wazne ze dziala,czy to sa te karty co ludzie zdaja sprzet i pozniej leca w obieg dalej ?szczeze myslalem ze bedzie to nowka,a taka wczoraj dostalem wiadomo wazne ze dziala,tylko zeby pozniej mi nie powiedzeli ze to ja tak zrobilem porysowalem itd :) jak to jest z tym ?

Migracje czas zaczac,obecna umowa do stycznia c+kompakt hd 51zl.+20zl za camela od pazdziernika

ale juz oferty sie pokazuja,wypow.nigdy nie skladam,

1oferta z sierpnia silver 4xc+ mr=69,dzis to samo 64zl czekam na universe 6xc+mr =59zl/18msc.i moge migrowac choc wiem ze w grudniu bedzie moze lepiej ale juz bym mogl bo dojda teraz nowe kanaly itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do nich jako nowy klient, ale mowilem, ze mialem swiat hd na karte.

 

Konsultantka powiedziala, ze moze zaoferowac mi oferte za 29,90zl na miesiac na Comort+, mowi, ze taniej dla nowych klientów już zaoferować nie może.

Natomiast gdybym byl stałym abonentem i przedłużałbym umowę, można by było wtedy negocjować mniejszą kwotę.

 

Czy w takim razie nie mam sie juz o co kłócić i brac Comfort za 29zl ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno podpisałem umowę z NC+ na pakiet platinium z multiroom za 109 zł. Dzisiaj dzwoniłem, żeby odmówic pakiet HBO i pytałem o opcje FULL EXTRA za 99zł z mulitroom za 109 zł i u słyszałem, że nie ma tej promocji. Czy to prawda, czy nadal warto dzwonic i się upominac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...