Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jankes3324 czyli jednak dobrze policzyłem ;-)

 

Po pierwsze masz jeszcze 2 tygodnie do przekształcenia oferty i możesz spokojnie się zastanowić, a po drugie jeżeli nie podejmiesz decyzji to jest opcja żebyś płacił nie więcej niż 51zł a nie te 92zł(zamiast 69zł) w okresie nieoznaczonym.

 

Negocjuj i jak dadzą Universe+/6xCanal+ za 59zł to wtedy ew.bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do nich maila co bym chciał i za ile a tu zonk! :woot:

 

Witam,

 

informuję, że zgodnie z Pana kontem abonenckim, umowa zostanie rozwiązana 31.12.2013 r.

Nadmieniam, że obecnie na Pana koncie zaznaczony jest sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, w związku z czym nie mamy możliwości przedstawienia Panu ofert platformy nc+, jeśli chciałby Pan zapoznać się z w/w ofertami proszę o odpowiedź na ten e-mail.

 

Odpisałem że się zgadzam :mrgreen:

 

Tak w ogóle to wstrzymam się jeszcze ponad tydzień z dzwonieniem i przyatakuję na koniec miesiąca.

Głupia "Gra o tron", w sumie jak myślę o HBO to chyba głównie dlatego :]

Extra 23zł przez 3 mies jakoś bym chyba przeżył i pewnie pod koniec grudnia wreszcie bym dostał ofertę którą bym "zrozumiał" :roll:

 

Ps Numer z którego do mnie dzwonili ostatnim razem 10.09.13 - nie mogę na niego oddzwonić +48 225368350 - Przepraszamy : nie ma takiego numeru :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam umowę do marca/kwietnia, pakiet Canal+ Kompakt HD + paczka programów HD m.in. Eurosport 1 i 2 HD, TVP HD itd. za 62 zł.

Interesuje mnie najtańszy możliwy pakiet z nSportem i paczką C+. Jaki pakiet(bądź połączenie pakietów) mógłbym wynegocjować i za jaką cenę?

Dzięki i pozdrawiam.

 

PS. Możliwe, że mógłbym znaleźć odpowiedź na poprzednich stronach, ale temat zrobił się bardzo obszerny i znalezienie czegoś graniczy z cudem(sam przewertowałem około 40 stron wstecz a niewiele interesujących informacji znalazłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by Ci zrobiło wertowanie 40 stron w wątku migracji z Cyfry+ do NC+ ;-) zazwyczaj dobre oferty dostaje się dopiero po złożeniu wypowiedzenia i im bliżej końca umowy. U Ciebie pozostało jeszcze ponad pół roku toteż nie sądzę byś dostał teraz coś satysfakcjonującego. Promocja Comfot+ z paczką 6xCanal+ zapewnia programy o które pytasz,ale osobiście polecam negocjacje o Universe+/6xCanal+ za 49-59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...