Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie posiadam pakiet Canal+ Start HD + miltiroom. Umowa do 30.09.2013 wypowiedziana. Konsultant infolini zaproponował pakiet Universe+ 6 Canal Plus + Multiroom za 59 zł. Umowa na 12 mies. Czy komuś udało się wynegocjować więcej przy starej umowie Canal+ Start np. HBO?

Pozdrawiam,

TM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do końca września mam umowe z nką. Dzwonili do mnie już z kilkadziesiąt razy żebym przedłużył umowe ale tylko do końca sierpnia, (31 sierpnia odebrałem 4 telefony od nich) . Proponowali mi wtedy dosyc dobre warunki i już chciałem je przyjąć, ale jak sie zdecydowałem, we wrześniu nie zadzwonili ani razu. A jak ja do nich dzwonie czy ide do punktu to dają mi ceny o około 30 zł wyższe miesiecznie . Jak bym wysłał im do końca września wypowiedzenie to bede płacić jakies kary ?? I czy do was dzwonili tuż przed końcem umowy czy tylko do miesiąca wcześniej ?? Bo nie wiem czy czekać do końca czy wypowiadac umowe . Kolega wysłał im wypowiedzenie i oni odrazu jak je dostali zadzwonili do niego i dostał jeszcze lepsze warunki niż są mi proponowane . Opłaca się tak zaryzykowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trafić na miłego konsultanta i tyle.

 

Ten ktory da ci dobra oferte zawsze bedzie mily :)

Fakty sa takie ze najlepsze oferty uzyskuja ludzie tuz przed koncem umowy i po wyslaniu wypowiedzenia. Inaczej ciezko jest dostac cos dobrego. I to czy konsultant jest mily czy nie nic z tym nie ma wspolnego. System wyswietli dana opcje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w N należy dostarczyć wypowiedzenia min.30 dni przed końcem okresu oznaczonego umowy. Jeżeli abonent się spóźni umowa przechodzi na czas nieoznaczony z 1 bądź 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

1 m-c jeżeli pierwotna umowa zawierana była na odległość(telefon,internet)

3 m-ce jeżeli pierwotna umowa zawierana była w punkcie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca listopada wypowiedzenie jeszcze nie wysłane i tel od Nc+ pakiet : news start( dwa razy powtarzał) dawny start + paczka 6xC +MR camelon X2 + PVR 0zł. za 64 zł. Minus taki że pakiet okrojony (takie kanały jak W StartHD czyli bez Eurosportów i orangesport m.in) ktoś dostał coś takiego?

powiedziałem że chcę silver + 6 c itd powiedział że nie można dobrać paczki Canal + a może mi zaoferować czyste pakiety albo silver lub gold za 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati1024 liczy się pierwotna umowa a nie jej przedłużenia.

 

@ircios bez wodotrysków to prawie gwałt na portfelu w biały dzień ;-)

 

@Benek80 możesz ew.to brać za punkt odniesienia : W ramach nowej promocji "Full extra" abonent w cenie 99 zł miesięcznie otrzymuje dostęp do pełnej oferty podstawowej (Universe+), pakietów premium (Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, FilmBox, Sundance Channel, History) oraz opcji dodatkowych (Canal+ VOD, PictureBox, Seriale+ i netVOD+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...