Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj iricios-a on tu jest expertem :D:wink:

 

@iricios

 

Dawno tu nie byłem ze względu na bardzo daleki wyjazd...

Co ugrałeś od NC+ bo widzę że postów masz już kilka tysi :wink:

Pozdr

W sumie ugrałem to co chciałem. Platyna+HBO 99zł+MR 10zł+2 Pejsy500GB 0zł na 18 miesięcy. W Cyfrze miałem Superpremium za 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam

 

umowa jeszcze 2 miesiące a dzwonią dwa razy dziennie :D

 

mam C+ optimum od 2003r za 62 zł

 

dzisiejsza propozycja :

 

universe + platinium za 59 zł - warto ?

 

- po ile można dostać univers + platinium + race 500 gb którego posiadam ? ? ?

 

- a po ile univers + platinium + HBO + race 500 gb którego posiadam ? ? ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu przedłużyłem umowę, która kończyła mi się ostatniego dnia sierpnia (rezygnacja wysłana). Moja nowa oferta to : univers + 6xC + HBO + MR + pace 500 gb, umowa na 12 miesięcy, za wszystko będę płacił 59 zł. Kolega wczoraj przedłużył umowę na taki samych warunkach, wiec warto walczyć do końca. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś otrzymałem tel z DUK. Jestem abonentem byłej e-Nki i posiadam wszystkie pakiety za 48 zł.

Oferta jaka jest proponowana i poniekąd oferta ode mnie to - wszystkie pakiety tematyczne czyli UNIVERS+ za 49 zł na 12 m-cy, w tym na 12 m-cy CANAL+ FAMILY, FAMILY 2 HD gratis.

 

Cz do tej oferty mogę coś jeszcze wynegocjować, czy jeszcze poczekać do końca umowy czyli końca września, a wówczas jest cień szansy by ugrać coś więcej ?

 

Proszę o podpowiedź - dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... i też tak myślę, że lepiej warto poczekać/wyczekać do końca :D Jak ktoś już tu mówił/pisał "nie mam parcia".

 

P.s. Dziękuje za sugestie :D

 

Edit:

 

Jestem właśnie po rozmowie tel. konsul upiera się przy swoim, iż ta oferta to już max co mogę otrzymać, ponieważ nie miałem nPremium - to nic wiecej nie otrzymam. Ja delikatnie podziękowałem, sugerując to tym iż jeśli nie otrzymam lepszej oferty, to na pewno nie otrzymam już gorszej :D

Tak więc czekam na jakąś ofertę LAST MINUTE lub pokroju HAPPY HOURs - a że wrzesień ma jeszcze 27 dni cierpliwie poczekam na kolejny tel. lub też na ruch konkurencji :D

 

Na koniec konsul zapisał moje wytyczne i jeśli będzie dla Mnie oferta jako tzw. ZROZUMIENIE OFERTY - to piszemy cyrograf na kolejny rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety od 1,5 mc odbieram telefony i DUk i z Bok i cały czas to samo, czyli silver za 64zł. Dzisiaj po 20 min negocjacjach Silver + 2 C+family + 5 filmbox + cinemax za 64zł. Cisnę dalej, interesuje mnie universe+ 6c+...chyba się ich nie doczekam, każdy konsul ***** mi, że nie miałem npremium i tego nie dostanę... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo przed chwilą.

w pażdzierniku kończy mi się umowa i jestem z nki płace 59 za mniej więcej odpowiednik obecnego universe.

jakiś miesiąc temu była pierwsza próba namówienia mnie na przedłużenie umowy ale nie skorzystałem.

Dziś kolejna próba i jedyne na co udało mi się skłonic konsultanta to 64 za silver, oczywiście po konsultacji z przełożonym:)

jak wspomniałem że wiem że jest możliwe universe+6c+ to mi powiedziano że to mżonki, a tutaj doczytuję że nawet hbo można wycisnąć dodatkowo.

przyznaję że nie spodziewałem się kontaktu z ich strony i nie przygotowałem się ale teraz już wiem co można ugrać:)

konsultant powiedział żebym lepiej brał to co mi oferują bo lepiej nie będzie a może byc gorzej. oferta za 64 nie będzie wiecznie czekać.

a ja twardo przy swoim że mam jeszcze czas i jak nie będzie dobrej oferty to się pożegnamy.

Zapytałem czy jak zastosuję trick z cyfry plus której wcześniej przed nka byłem abonentem że wyślę wypowiedzenie zeby otrzymać lepszą ofertę to pan nic nie odpowiedział.

jak myślicie wysłać im juz wypowiedzenie z końcem okresu trwania umowy czy jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...