Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wykończę. Chyba z 20 telefon z ofertą tym razem z DUK ( tak się przynajmniej przedstawił). Nie ma mowy o Universe + 6C+ bo nie miałem npremium. Gość twierdzi uparcie, że takich ofert już niestety nie będzie. A więc wciska mi znowu Silver za 64zł.... Jeszcze trochę i pęknie mi żyłka, a tym co za drugim telefonem wyrwali U+6C+ za 59zł szczerze zazdroszczę.

 

Nie jesteś sam w moim przypadku z wysłanym wypowiedzeniem krzyczą 129zł za Platynę + 10zł za MR - rewelacyjna oferta !!(lepszej propozycji już nie dostane tak twierdzi [beep] który siedzi w słuchawce) taką cenę chyba ustalił po konsultacji z jeszcze większym [beep]em tj. ze swoim przełożonym aha mam możliwość oczywiście jeszcze droższej oferty :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 20 sierpnia. Dzwonię, aby zapytać o najbardziej odpowiednią dla mnie ofertę Nc +. Przedstawiam swoje oczekiwania (chęć posiadania kanałów Canal Plus, pozostanie przy starym dekoderze, nie interesuje mnie usługa Multiroom). Miła pani konsultant oferuje mi pakiet Universe z 6 kanałami C+ w cenie 69 zł. Proszę o 2 dni do namysłu, co nie stanowi żadnego problemu. W czwartek 22 sierpnia mam czekać na telefon.

Sobota 24 sierpnia. Dzwonię, aby się przypomnieć. Okazuje się, że taka oferta nie została mi złożona, przynajmniej w systemie nie zostało to odnotowane.

Trochę denerwująca sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa : SILVER , CANAL+ , HBO , CINEMA - 69 zł

HBO na całą umowę ?

ja też przedłużyłem wczoraj:

 

Silver, 6xC+, HBO (6m) - 69zł (Wcześniej optimum HD sama karta i wysłane wypowiedzenie oraz mail z tym co mnie interesuje, umowa do końca sierpnia)

 

bez NC+Go i tak potrzeba do tego dekoder ABD

pomimo ,że mam canal+ sport to nie chcą mi włączyć uprawnień do sport na cyfraplusonline - tłumaczenie takie, że to jest dla tych co mają dodatkowo wykupiony canal+ ,a nie jak ja w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon z nc+ (wypowiedzenie wysłane) pani proponuje mi Comfort, 6C+, MR (stare dekodery), hbo na 6mcy i umowa na 12mcy za "okazyjne" 74zł. Oczywiście podziękowałem i powiedziałem że jak za tą kase zaproponuje mi zamiast pakietu Comfort pakiet Universe to może być. Niestety nie zgodziła się :(. Czekam na następny telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeczytałem temat od strony 1060 coby sie przygotować do negocjacji, jednak mam jeszcze pewne wątpliwości.

 

Aktualnie:

CANAL+ KOMPAKT HD + MR (cameleon) za 78zl, sprzęt własny, umowa 19 miesiecy do końca lipca, ale że się zagapiłem o miesiąc, to mam do końca sierpnia.

 

Celuję w UNIVERSE + 6C za 59zl.

 

Wypowiedzenie zarejestrowane 12 sierpnia (wcześniej ze 2 telefony z platyna za 99 albo 109), a dopiero 3 dni temu pierwszy telefon, i to zdaje się od razu z DUK-u: COMFORT + 6C za 79zl. Dużo - mowię. 69zl - konsul. Daje pan 49zl i piszemy kwit - ja na to. Tak sie nie da, ale zapytam kierownika o 59zl. Na szczęście w porę sie ogarnąłem, ze nie ma w Comforcie Eurosport 2 no i słabo z bajkami. Mówię więc, że za 59zl sie zgodzę, ale na UNIVERSE + 6C. Taka oferta nie istnieje. No to podziękowałem i rozmowa sie zakończyła. Wcześniej ponawijalem, ze mi generalnie nie zależy i ciśnienia nie mam, bo wziąłem już Polsat Rodzinny HD za 15zl. Od tego czasu cisza.

 

Pytania mam następujące:

 

1. HBO. Wiele osób pisze o HBO dodanym na 6 czy 12 miesięcy, jednak mało kto pisze, co miał przed migracja. Na podstawie nielicznych postów wywnioskowałem, ze na UNI+HBO w cenie 59-69 można liczyć tylko jeśli sie to HBO miało wcześniej?

 

2. Obawiałem się, że po wygaśnięciu umowy będę mógł wrócić tylko na ich sprzęcie, jednak trafiłem ze 2 posty, że nawet we wrześniu w APS-ie będę mógł podpisać kwit i zachować cameleony. Czy jest to info na 100% pewne? Proszę o indywidualne upewnienie mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pytania mam następujące:

 

1. HBO. Wiele osób pisze o HBO dodanym na 6 czy 12 miesięcy, jednak mało kto pisze, co miał przed migracja. Na podstawie nielicznych postów wywnioskowałem, ze na UNI+HBO w cenie 59-69 można liczyć tylko jeśli sie to HBO miało wcześniej?

 

2. Obawiałem się, że po wygaśnięciu umowy będę mógł wrócić tylko na ich sprzęcie, jednak trafiłem ze 2 posty, że nawet we wrześniu w APS-ie będę mógł podpisać kwit i zachować cameleony. Czy jest to info na 100% pewne? Proszę o indywidualne upewnienie mnie :wink:

 

na umowie z której migrowałem nie miałem HBO, tylko npremium (jeszcze w ramach promocji, w której dostałem je na kilka miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Obawiałem się, że po wygaśnięciu umowy będę mógł wrócić tylko na ich sprzęcie, jednak trafiłem ze 2 posty, że nawet we wrześniu w APS-ie będę mógł podpisać kwit i zachować cameleony. Czy jest to info na 100% pewne? Proszę o indywidualne upewnienie mnie :wink:

 

Prawda...... Zostaniesz z Camelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przeoczyłem wypowiedzenie mam do września :( muszę szybko wysłać i czekać :( mam teraz Wszystkie C+ ,HBO, Cinemaxy , Filmboxy i najem terminalu PVR PACE 500 Gb .20zł teraz płacę 144,00 zobaczymy co będę mógł wytargać !!!

Echhhhh no to dzisiaj telefon Z NC+ i tak: Canal + Platinum na 12 miesięcy plus HBO i Cinemaxy na cały okres umowy za 139 zł dekoder PACE PVR za darmo :) nie wiem czy to jest oferta super ale mi pasuje i umowa podpisana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie migrowałem umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysłane, kilka telefonów w końcu dzisiaj poszło. I tak Canal+ Platinum, HBO na caly okes umowy free, Cinemax na 6 miesięcy free to za 99 miesięcznie, umowa na 12 miesięcy. do tego PACE PVR 500 giga za darmo. Dziękuje za wszystkie pomocne wpisy na forum jak zwykle przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu telefonach z nc+ , migrowałem z cyfry na: silver+/dodatkowe 4xcanal+/HBO/pace pvr 500GB/multiroom( abonament na pół :)) - wszystko za 94 zł na 12 miesięcy. Niestety, wkrótce się pojawiły się pewne perturbacje i nie obyło się bez składania reklamacji. Po kilku telefonach oraz mailach reklamacja została rozpatrzona pozytywnie - natomiast ja postanowiłem zawalczyć o rekompensatę za mój stracony czas, nerwy i pieniądze - złożyłem propozycję dodania gratis na 12 mcy opcji cinemax oraz filmbox. Zobaczymy co z tego wyniknie, czekam na odpowiedź - skoro reklamacja okazała się zasadna to znaczy że ktoś z nc+ dał przysłowiowej "d". A za błędy trzeba płacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...