Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Troszkę poczytałem o propozycjach jakie otrzymaliście i aż mnie zgotowało. Posiadam w C+ superpremium hd, cinemax, multiroom (philips i pace) i płacę 134. Umowę mam do końca lipca, więc postanowiłem przed złożeniem wypowiedzenia dryndnąć na infolinię i to co mi zaproponowali za to co miałem minus cinemax to jakaś kpina, zaczęli od 169, a łaskawie zeszli do 149 twierdząc, że niżej się nie da, a na moją uwagę, że dlaczego nie możemy zrobić uniwerse + 6xC+ za 59 pln (tak jak proponują innym) i do tego dobrać hbo plus multiroom i wyjdzie ok 100 pln to kobitka, a później jakiś ziutek beszczelnie poinformowali, że nie da się i że do tego system podpowiada im że nie mogą mi zaproponować niższej oferty niż za 100 pln. Więc po takiej rozmowie "grzecznie" im podziekowałem za wspołpracę i informację i mam pytanie. Czy dopiero jak [beep]zielnę wypowiedzeniem to dopiero zaczną ze mną rozmawiać po ludzku czy jeszcze próbować coś zdziałać?.

 

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

p.s. sorki za przydługi post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc, czyli jak zwykle trzeba kombinować żeby Cię nie wy....li. Jeszcze mam 3 pytanka. Lepiej wysłać tak jak sugeerujecie czy przejść się do punktu i tam osobiście pracownik odbierze wypowiedzenie, ile móglbym wynegocjować za uniwerse + 6xC, hbo, cinemax, multiroom (2 dekodery) i czy nie będzie problemu żebym został na obecnym sprzęcie jak podpiszę nową umowę (głownie zależy mi na multi, gdzie mam 2 karty i nie chcę tego zmieniać).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa z Cyfrą+ miała się skończyć 30czerwca( wypowiedzenie wysłane odpowiednio wcześniej), dzwonili do mnie przez ostatnie dwa tygodnie po pięć razy dziennie, dziś zmigrowałem -pakiet Universe+ paczka Canal+ na 12m za 59zł(poprzednio: kompakt razem z Canalami+) . W czasie tej rozmowy (do tej pory dzwonili z nr zastrzeżonego) zadzwonił drugi telefon którego nie odebrałem ponieważ Pani konsultantka czytała mi warunki nowej umowy, jak się póżniej okazało był to telefon także z nc+ tyle ze z niezastrzeżonego numeru. Po uzgodnieniu warunków Pani stwierdziła ze kanały włączą mi od razu jeszcze dziś. I rzeczywiście pakiet został od razu zmieniony na Universe tyle ze bez paczki C+. Napisałem maila ze skargą oraz groźbą reklamacji (dodzwonić się nie da). Po godzinie zadzwoniła ponownie Pani z numeru niezastrzeżonego którego wcześniej nie odebrałem , prawdopodobnie nie wiedząc jeszcze lub raczej nie sprawdziwszy wcześniej ze już przystałem na ofertę. Korzystając z okazji poprosiłem o sprawdzenie jaki mam aktualnie pakiet oraz ze prawdopodobnie zostałem oszukany w sprawie paczki C+ ( w ICA widniało tylko Universe +). Pani grzecznie mnie poinformowała ze maja mnie już w systemie oraz rzeczywiście powinienem mieć opcje dodatkową w postaci Canal+Platinum OP, trzeba tylko poczekać kilka godzin lub nocną zmianę systemowa (??). Po tym telefonie paczka C+ została odblokowana a w ICA pojawiła w/w opcja dodatkowa. Cena jaka widnieje w ICA jest diametralnie różna od zaakceptowanej przezemnie a mianowicie razem to 149zł(jednak podejrzewam że cena w ICA dotyczy okresu po umowie promocyjnej), niemniej jednak pozostało mi poczekać do przysłania pierwszego rachunku ;) .Kilka godzin później dostałem smsa na obydwa telefony że potwierdzają przyjęcie wypowiedzenia i jestem zobowiązany do zwrotu sprzętu. Normalnie koń by się uśmiał i szczerze mówiąc w tej chwili już całkowicie zgłupiałem. Mam wrażenie że w NC+ dalej jest totalny chaos, pozostaje mi czekać na umowę i pierwszy rachunek . Sorki za przydługi post i pozdrawiam serdecznie forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w ICA informację o Canal+ to możesz spać spokojnie . Nie wiem jak jest z tym aktywowaniem paczki Canalsów bo ja je miałem wcześniej . Być może trzeba ileś godzin odczekać . Co do ceny , to spokojnie , w ICA zawsze widnieje cena bez udzielonych Tobie rabatów , więc o to też możesz być spokojny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby, aby wysyłać wypowiedzenie pocztą. Przecież od powstania NC+ , abonenci cyfryplus mogą składać wypowiedzenia w APS-ach i również otrzymujecie potwierdzenie odbioru. Wiem, bo sprawdziłem to na własnym przykładzie, gdzie w kwietniu złożyłem wypowiedzenie odnośnie 13-tej ulicy. Tak więc bez dodatkowych nerwów czy poczta doręczyła czy nie doręczyła, spokojnie cyfrowicze składajcie wypowiedzenia w APS.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

mam pytanie, umowa z C+ kończy mi się z dniem 31 lipca, wypowiedzenie wysłane zostało zarejestrowane wysłane oczywiście listem poleconym priorytet , na razie dostałem żadnej propozycji migracji do nc+, obecnie posiadam pakiet Kompakt HD z C+.

Na jaką ofertę mogę liczyć ?

HBO oraz Cinemaxy i Filmbox mnie nie obchodzą, wole paczkę C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do swojego poprzedniego pytania. Ile kosztowałby mnie dekoder do którego mógłbym włożyć swoją kartę z Cyfry? Chodzi o to że mam dwa dekodery, jeden w HD drugi zwykły i chciałbym wymienić ten SD na HD. Możecie podesłać mi jakiś link z allegro? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja umowa kończy się 30 czerwca. Wypowiedzenie złożone. Do tej pory w C+ posiadałem OPTIMUM HD bez Canali.

Czy przy migracji z takiego pakietu można wyrwać Universe+ z 6xC ew. + HBO? (kilka rozmów już było ale Pan powiedział, że skoro canali do tej pory nie mam to teraz tez nie będę miał - najlepszą była Universe+ z Filmboxami)

Czy pierwszy miesiąc w nc+ tak jak w cyfrze jest za darmo? (lepiej podpisywać umowę na początku miesiąca, czy nie ma to znaczenia?)

Czy jest możliwość podłączenia karty NC+ do TV przez moduł CI?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do swojego poprzedniego pytania. Ile kosztowałby mnie dekoder do którego mógłbym włożyć swoją kartę z Cyfry? Chodzi o to że mam dwa dekodery, jeden w HD drugi zwykły i chciałbym wymienić ten SD na HD. Możecie podesłać mi jakiś link z allegro? Z góry dzięki.

to już lepiej Tuner Ferguson Ariva 250 Combo.150 jest ograniczona,a ten ma dodatkowo wejście na moduł CI,a różnica to 20 zł.albo za 249 Opticum HD X110p TS Black Combo

Witam,

 

moja umowa kończy się 30 czerwca. Wypowiedzenie złożone. Do tej pory w C+ posiadałem OPTIMUM HD bez Canali.

Czy przy migracji z takiego pakietu można wyrwać Universe+ z 6xC ew. + HBO? (kilka rozmów już było ale Pan powiedział, że skoro canali do tej pory nie mam to teraz tez nie będę miał - najlepszą była Universe+ z Filmboxami)

Czy pierwszy miesiąc w nc+ tak jak w cyfrze jest za darmo? (lepiej podpisywać umowę na początku miesiąca, czy nie ma to znaczenia?)

Czy jest możliwość podłączenia karty NC+ do TV przez moduł CI?

pozdrawiam

canaly dadzą ci ale za większą cenę.HBO tez dostaniesz,może nawet w promocji.po migracji twoja karta cyfry zostanie.jeśli masz odpowiedni moduł to bedzie śmigać w tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do swojego poprzedniego pytania. Ile kosztowałby mnie dekoder do którego mógłbym włożyć swoją kartę z Cyfry? Chodzi o to że mam dwa dekodery, jeden w HD drugi zwykły i chciałbym wymienić ten SD na HD. Możecie podesłać mi jakiś link z allegro? Z góry dzięki.

to już lepiej Tuner Ferguson Ariva 250 Combo.150 jest ograniczona,a ten ma dodatkowo wejście na moduł CI,a różnica to 20 zł.albo za 249 Opticum HD X110p TS Black Combo

 

Nie chciałbym sie czepiac ale myslal ktos o kierunku w jakim zmierza nc?? Nie chcialbym byc przesadnym pesymista ale nie wiem czy inwestowanie we wlasny sprzet ma sens gdy najpewniej z kolejnym przedluzeniem nc raczej bedzie naciskac jesli nie bezposrednio to zwyczajnym coraz wiekszym brakiem kompatybilnosci uslug z "nieoryginalnym" sprzetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim kierunku zmierza nc+?.jeszcze tego tak naprawdę nie wiadomo.jakby miała naciskać,to by już nacisakała na wymianę,a nie na prawo i lewo rozdawała,sagemcomy,philipsy i pejsy.własny tuner z universalnym czytnikiem, wejściem CI i odtwarzaniem własnych i wszelkiej maści plików daje pewne możliwości,a nc+ nie jest jedyną platformą na tym rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdawała?? Jakos przy migracji(z n-ki) wlasnie z racji na brak mozliwosci przejscia na cam powiedzialem im bye-bye. Tylko jeszcze abonenci dawnej cyfry maja ten luksus ze moga kontynuowac umowy na swoim starym sprzecie (chociaz dostaja po [beep]ie brakiem kompatybilnosci z uslugami VOD a nawet niektorymi kanalami). Mnie dali wybor kontynuacja na starym sprzecie, ewentualnie przejsice na "nowy " dedykowany. I to jest raczej kierunek w jakim zmierza nc+. Pewnie po ostatnich doswiadczeniach ze stawianiem abonentow pod sciana juz nie wyskocza, ale nowym juz nie pozwola na takie wybryki. Wiec to co odbierasz za brak ukierunkowania to po prostu z ich stronych drogo wyciagnieta lekcja z poprzednich doswiadczen, ale trzeba byc slepym zeby nie wiedziec dokad to zmierza. Wiec dlatego pomyslalbym trzy razy zanim zaczalbym inwestowac w nowy nie-dedykowany sprzet, chyba ze nie zalezy komus na canal i ewentualnie bedzie gotowy przejsc do CP ktory jeszcze pozwala na nieoryginalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozdawała,tylko teraz rozdaje.nawet dodatkową kartę można dobrać przed migracją.i nie n kowiczom tylko cyfrowiczom,których jest o 60 procent wiecej od nkowiczów.a ja tym brakiem kompatybilności to się nie przejmuje.usługi vod i inne wynalazki?chłopie od tego to mam neta.poza tym szkoda mi wydawać dodatkowej kasy na film z vod,który za miesiąc będzie miał premier np. na canal+.lepiej iść do wypożyczalni i na BR wpożyczć i się cieszyć super jakością obrazu jak i dźwięku(oczywiście jak ktoś ma możliwość).i jeśli nc+ nie wprowadzi chociażby modułów,a bedzie na siłe wciskać parowany sprzęt,to pójdzie z torbami.dzięki abonentom po cyfrze.i tak już tonie..... możemy pisać i pisać na ten temat,ale może lepiej na priv. koniec offu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...