Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@konsikonsa, jakoś tego nie czuję ;) , może dlatego, że już jedną noga jestem w CP, ale nie daruję niczego ITI, co uważam, że narusza moje interesy.

 

Taki to już ze mnie drań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dzisiaj zdałem dekodery w punkcie(protokoły mam).podsłuchałem rozmowe 2 panów z punktów nc+ jeden mówi do 2 go :-z całego tygodnia kurier zabrał ponad 200 dekoderów ze zwrotów,2 odpowiada: u mnie dzisiaj bedzie to samo.wiec skala jest większa niz oficjalnie przyznali w nc+ wiecej niz 400000 tys abonentów

Jak Ty to policzyłeś?

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z migrowałem do nc+ z n 06.04.2013 na universe+ za 49 PLN. Paczkę canal+ z tego co pamiętam powinienem mięć do końca kwietnia dziś jest 09.05.2013 i cały czas mam dostęp do pełnego canal +. Czy ktoś też tak ma bo się obawiam kolejnego rachunku z dopłatą za canal+(w ICA mam gołe UNIVERSE+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z n+ dobiegła końca. W końcu po przesłaniu przeze mnie wypowiedzenia mailem, wprowadzili go do systemu ( złożone 9kwietnia , wprowadzone dopiero 7maja).

Nie próbują zatrzymać stałego klienta. Proponują gołe Universe za 49zł i wmawiają mi, że to atrakcyjna oferta (dotychczas miałem WPT za 44zł na 12mc), i że wcale więcej nie będę płacić.

Sygnał wyłączyli 7-go maja, a maj miał być darmowy ( potwierdził to w rozmowie konsultant, podobno na ich stronie wszystko jest aktywne, a u mnie nicość).

Za nieprofesjonalne podejście do klienta bez żalu rozstanę się z nc+.

No ale na co Ty liczyłeś? Miałeś gołe wpt za 44pln a zaoferowali Ci to samo nawet chyba więcej o kanały tematyczne cyfry za 49pln. Chyba w miarę dobrze? Canal plusów i tak byś nie wyrwał bo nie miałeś opcji Premium w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konsikonsa, jakoś tego nie czuję ;) , może dlatego, że już jedną noga jestem w CP, ale nie daruję niczego ITI, co uważam, że narusza moje interesy.

 

Taki to już ze mnie drań.

 

ja dziś migrowałem ale do CP i jak na 1sze godziny użytkowania jestem usatysfakcjonowany: umowa 15 miechów 3 darmowe po okazaniu rachunku z n-ki,multi za 0 na całosc umowy za 49 i mi to wystarczy.mam jeszcze przez 1sze miesiace filmbox hbo dekodery tez ok.

 

ja juz dzisiaj zdałem dekodery w punkcie(protokoły mam).podsłuchałem rozmowe 2 panów z punktów nc+ jeden mówi do 2 go :-z całego tygodnia kurier zabrał ponad 200 dekoderów ze zwrotów,2 odpowiada: u mnie dzisiaj bedzie to samo.wiec skala jest większa niz oficjalnie przyznali w nc+ wiecej niz 400000 tys abonentów

Jak Ty to policzyłeś?

 

ArtS

 

a myslisz chłopie dlaczego dali miesiać darmowy maj?zeby obdzwonic klientów bo tyle wypowiedzeń dostali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, po kilku telefonach w przeciągu 2 tyg. migrowałem. Każdy telefon to inna propozycja, inne okresy umowy, ale nie trzeba się tym zrażać tylko dzwonić do skutku. Wydaje mi się że nie prowadzą notatek z rozmów, bo propozycje były niespójne. Miałem WPT za 61 migrowałem do Platinum + nc+go (zależało mi na tym) za 99pln na 12miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na co Ty liczyłeś? Miałeś gołe wpt za 44pln a zaoferowali Ci to samo nawet chyba więcej o kanały tematyczne cyfry za 49pln. Chyba w miarę dobrze? Canal plusów i tak byś nie wyrwał bo nie miałeś opcji Premium w N.

Nie liczyłem na bonusy - nie oglądam. Pakiety tematyczne w stylu Domo , Kuchnia czy Minimini, Planet? W moim odczuciu ich paczka tematyczna nie zwiększa atrakcyjności Universe. Brak sundance, który w WPT był do końca marca zubożył ofertę.

Dla mnie obecny pakiet jest wart wyłącznie 44zł i nie więcej.

Robienie ze mnie jelenia, twierdząc, że 49 zł = 44zł zakrawa na absurd.

Bez sentymentów żegnam się z nc+. Pozostaje niesmak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@pawcho, ja na Twoim miejscu bym nikomu do portfela nie zaglądał, bo 5 złotych ma swoją wartość, szczególnie kiedy się je przemnoży przez liczbę miesięcy na którą jest zawierana umowa.

 

O ile jednak 5 złotych, to jednak tylko 5 złotych, to co powiesz na 70 złotych, warto się dla nich unosić, czy może nie za bardzo?

 

Dla przypomnienia dla umów na 12 miesięcy, 5 złotych, to w sumie 60, natomiast 70 złotych, to 840.

 

To tylko skala, ale pewnie boli tak samo tego, który rezygnuje z powodu owych 5 złotych, jak tego, który decyduje się na odejście z powodu rzeczonych siedemdziesięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, umowa mi się skończyła 30 kwietnia

Oferta dzisiaj:

- Pakiet Universe+ za 69 zł + 6x CANAL+

I takie pytanie, czy da radę zejść bardziej z 69 zł? oczywiście przy opcji z CANAL+ nie ma możliwości dołączenia HBO (6m.gratis), czy to prawda?

Proszę o odpowiedź. Mam gołe WPT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawcho, ja na Twoim miejscu bym nikomu do portfela nie zaglądał, bo 5 złotych ma swoją wartość, szczególnie kiedy się je przemnoży przez liczbę miesięcy na którą jest zawierana umowa.

 

O ile jednak 5 złotych, to jednak tylko 5 złotych, to co powiesz na 70 złotych, warto się dla nich unosić, czy może nie za bardzo?

 

Dla przypomnienia dla umów na 12 miesięcy, 5 złotych, to w sumie 60, natomiast 70 złotych, to 840.

 

To tylko skala, ale pewnie boli tak samo tego, który rezygnuje z powodu owych 5 złotych, jak tego, który decyduje się na odejście z powodu rzeczonych siedemdziesięciu.

no tutaj się z Tobą nie zgodzę. Jak dla kogoś 5 zeta to potężny problem to w ogóle nie bierze pod uwagę TV sat. tylko powinien wziąć DVBT, a do tego jeszcze "grymasi"-tego nie chcę , to mnie nie interesuje itd.ale oczywiście to póki co mamy wolny rynek i zrobił jak zrobił-jego kasa i jego decyzja. Aha i piszemy o 5 zeta, a nie 70 jak usiłujesz przemycić :D aby wykazać, że są to spore kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, umowa mi się skończyła 30 kwietnia

Oferta dzisiaj:

- Pakiet Universe+ za 69 zł + 6x CANAL+

I takie pytanie, czy da radę zejść bardziej z 69 zł? oczywiście przy opcji z CANAL+ nie ma możliwości dołączenia HBO (6m.gratis), czy to prawda?

Proszę o odpowiedź. Mam gołe WPT.

Jak z MR c+ to ostatecznie za te 69 można przełknąć,teraz widzę że coraz trudniej o tańsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, umowa mi się skończyła 30 kwietnia

Oferta dzisiaj:

- Pakiet Universe+ za 69 zł + 6x CANAL+

I takie pytanie, czy da radę zejść bardziej z 69 zł? oczywiście przy opcji z CANAL+ nie ma możliwości dołączenia HBO (6m.gratis), czy to prawda?

Proszę o odpowiedź. Mam gołe WPT.

 

Dla mnie z wielkimi oporami dali 6xC+ za 69 zeta . HBO nie chcialem choc oferowala mi babka na 12 m-cy w cenie 59 ZL za SILVER . Zapytalem czy zamiast HBO nie dorzuca pelnej paczki C+ i zgodzili sie. Wczesniej mialem za 59 zl Swiat HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie pytanko,mam paczkę Canal + Start HD za 39 zł+20 zł za Pace , chcę migrować do NC+ interesuje mnie pakiet Canal + Silver z 6x Canal+ tak jak mam obecnie , da się coś utargować taniej ? da się za pace zjechać za dzierżawę ? pod jaki numer najlepiej zadzwonić żeby wynegocjować coś ciekawego i rozsądnego ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...