Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, troszke mi sprawe rozjasniłeś już :-) Ale jeszcze mnie nurtują następujące kwestie jakby ktoś wiedział:

 

1) nc+GO będzie dostępne tylko na iPhony, tablety i Androida? Na laptopie nie będę mógł sobie obejrzeć transmisji tak jak było to do tej pory w C+online?

 

2) MR będzie działał na tej samej zasadzie co w C+? Tzn że co 6h trzeba będzie go "ładować" na głównym dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

""HBO On Demand - Kolekcja dostępna tylko dla posiadaczy pakietów Canal+ Gold +HBO/ Canal+ Platinum +HBO/ All Inclusive+. Wchodzi ona w skład tych Pakietów""

 

mam Golda z HBO czyli co powinienem mieć HBO OD płatne czy bezpłatne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego część z was tak nerwowo reaguje na to że ktoś dostał powiedzmy universe +6xcanal za te ok 60 zl. Przeciez choć zawartośc programowa podobna do platinum to jednak wszystkich usług za te 60 zyla chyba nie daja. Wiec jak komus zalezy na wszystkim niech płaci więcej a komu nie pasuje to mainna opcje z rezygnacją włącznie. Każdy ma mózg i robi co uważa i chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba ludzie w nc+ spokornieli. Dziś zadzwoniłem do nich w celu zapytania o koniec umowy i warunki rozwiązania umowy. Co się okazało, zaproponowali mi Silver + 6C+ za 64zł co uważam za dobrą ofertę. Obawiałem się, że tak jak u niektórych te kanały C+ mogę nie otrzymać, jednakże o niespełna 12 godzinach od rozmowy telefonicznej na swoim dekoderze odbieram cały wywalczony pakiet. Czyżby nastały lepsze czasy dla nas? Powodzenia dla innych i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego wciąż mi wszystko świeci?

Zmigrowałem z n z WPT 4xnPremium - zamienione na 6xCanal+ + HBO ok. 08.04.2013 na pakiet Universe+ za 49zł, nie poczekałem i nie załapałem się na 6xCanal+,

mimo wszystko od 1 maja wciąż wszystko świeci.

 

Jak długo to będzie świecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego wciąż mi wszystko świeci?

Zmigrowałem z n z WPT 4xnPremium - zamienione na 6xCanal+ + HBO ok. 08.04.2013 na pakiet Universe+ za 49zł, nie poczekałem i nie załapałem się na 6xCanal+,

mimo wszystko od 1 maja wciąż wszystko świeci.

 

Jak długo to będzie świecić?

 

a nie jest to ta promocja?

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 2663_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Telefon do NC+

Mój Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

 

4x Canal + na 12 m-cy i......... dodatkowa adnotacja (Canal+ ,Canal+Sport na 12 m-cy) co nam daje 6xCANAL + :D

HBO na 12 m-cy

Filmbox na 12 m-cy

nSeriale na 12 m-cy

netvod konto podstawowe

kanał Redlight na 6 m-cy za 0 zl

 

Ps.wychodzi na to że jak niema adnotacji że SILVER,UNIVERSE + dodatkowe Canal+..... ....wtedy to są gołe oferty

Dobrze że ja mam to co chciałem.

Dzwoniłem żeby sie upewnić że 6Canal + będę miał przez cały okres trwania umowy a nie przez miesiąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam. Od 2 tygodni czekam na telefon w sprawie cofnięcia migracji. Miałem wcześniej pakiet Film HD (WPT + 4nPremium) za 79zł i do tej oferty chciałbym powrócić, ewentualnie wziąć nc+ za Universe i 6xC+ za 59zł. Na ica mam Canal+ Platinum + HBO za 129zł i od migracji do tej pory nie otrzymałem jeszcze faktury do zapłaty. Migrowałem 21 marca (w ten sam dzień mi przyszedł list z przymusową migracją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie tylko ja zauważyłem , że ta cała akcja z ofertą migracji polega na tym ile można maksymalnie wyciągnąć od klienta , aktualnie mam prawie full ( bez erotyków , mr i płacę 115zł ) , miałem w sobotę telefon - propozycja gold + hbo za coś tam trochę ponad 100zł - moja propozycja to universe + 6xcanal+ , wg konsultanta nie ma takiej oferty itd - nie chciało mi się dyskutować więc kazałem zadzwonić jak będzie , myślę że gdybym wcześnie miał niższy pakiet to bym miał lepszą propozycję , poza tym jaką funkcję spełnia aktualnie ica skoro niewiele tam można zrobić , ogólnie jestem w dobrej sytuacji bo nie zależy mi specjalnie na przedłużeniu , aczkolwiek wkurzają mnie te podchody , chcąc nie chcąc zerkam na forum , ica itd , jak by televizja była sensem życia , co do ofert canal+ ( nie mówię o sporcie bo nie oglądam ) to oferta filmowa za chwilę zrobi się tak samo kiepska jak była przez ostatni rok - co już widać ( był tylko chwilowy bum premier :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

miałem n i zmigrowałem do ncplus pózniej telefonicznie powruciłem do swojej umowy w n było to ok, 15 kwietnia do dnia dzisiejszego nie włączyli mi kanałów dalej figuruje na platynie , czy ktoś ma taki przypadek.

 

Ja mam taki przypadek. Syf kiła i mogiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę, abym w HBO spotkał się z lektorem w 5.1. Chyba zawsze było w 2.0. Pamiętaj jednak, że format 2.0 nie musi oznaczać czystego stereo. Większość filmów, jeśli nie wszystkie, posiada zakodowany sygnał Dolby ProLogic. Dzięki temu z pomocą Dolby ProLogic II w kinie dimowym masz prawie oryginalne 5.1. W każdym razie mój amplituner wyciąga z tego ścieżkę dla suba, dialogi na centralny i czasami w tylnych głośnikach też coś się dzieje. Brak napisów, to ból przy kinie domowym, ale może rzeczywiście poprawią to przy okazji aktualizacji. Na pewno warto im ten problem zgłosić.

 

ArtS

 

nie wiem jak to teraz robią - ale coś mi się kiedyś o uszy obiło że HBO na początkowych i końcowych napisach puszczało dźwięk 2.0 zaś już sam film 5.1 i że część amplitunerów miało problem z przejściem na te 5.1

 

 

PS przeszedłem jednak do NC+; miałem wiecznego fulla za 99zł - ale jakoś przeraziła mnie wizja że będą mi po woli wyłączać jakieś kanały aby zmusić mnie do migracji oraz to że za parę miesięcy nie dostanę już takiej oferty migracyjnej; a więc jestem na Platynie (universe + 6xc+ nVOD podstawowe, nSeriale, VOD C+ itd) +HBO + CineMax + Filmbox za 99zł +20zł MR premium

nc+GO działa (o dziwo nie działa mi na Note2 za to na Nexusie7 tak) HBO OD przy próbie uruchomienia pisze że będę dodatkowo płacił - nie wiem czy to jest oficjalne stanowisko - czy po prostu muszę kliknąć a rachunek się nie zwiększy

 

PS2 jest jeszcze możliwość wymiany Turboboxa na Mediaboxa? Staruszek już wysłużony - a mediabox wychodzi taniej na rachunkach jakieś 40zł rocznie (a wiec po 5 latach się zwróci :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:Czy byli N-kowicze którzy migrowali w kwietniu maja na swoich "pudełkach" soft-szatę graficzną nc+?

 

Ja nie mam.

Migrowałem w kwietniu po wypowiedzeniu.

Po migracji dostałem komunikat, że jest im przykro, że odchodzę i odblokowali mi C+ F 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...