Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa też dziś kończy się i gostek dzwoniać mówił że dzis teoretycznie jest ostatni dzień w którym moze mi taką dobra oferte przedstawić tylko abym dziś poleciał do punktu i zgłosił że chcę miec multiroom -warunek konieczny lecz nie miałem dziś czasu i podziekowałem. Mówił równiez że w nowym miesiacu trzeba bedzie sie dowiadywac co i jak

 

Spokojnie. Sami do Ciebie jeszcze będą dzwonić;d

 

Ja z kolei na szczęście mam umowę do czerwca i nawet jak się dzisiaj okazało ku mojemu zdziwieniu że wysłałem wypowiedzenie i jest ono od dzisiaj zarejestrowane w systemie;d

Nawet mnie przełączali do innych konsultantów żeby dokładnie sprawdzić. Jedyny problem jest taki że ja żadnego wypowiedzenia nie wysłałem. :lol2:

 

Widocznie stwierdzili, że oferta jaką chce CI przedstawić system jest bliska dna i na pewno złożysz wypowiedzeniu aby dostać lepszą :lol2: Nowa definicja rozrywki wg NC+ to chyba negocjacje o lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zmigrowałem. Miałem Gołe WPT za 48. Dostałem Silver z wszystkimi c+ za 69. Nie chciał taniej. Gdybym miał WPT + npremium to mogłbym na universe + all c+ za 59.

Jestem umiarkowanie zadowolony. Tak naprawdę miesiąc temu brałbym to w ciemno.

Dopłacam 20 zl za full c+ więc nie jest źle, wiem że niektórzy mają to po 59 ale nie będę jęczał. Tylko Królu Julianie nie można tak było bez tej całej szopki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dzwoniłem pod krakowski 12 294 7879. Dodam tylko że godzinę po rozmowie w jakiejś 80 minucie meczu przełączyłem z nSport na C+Sport i zaskoczenie, że już świeci. Sprawdziłem resztę i już cała paczka c+ działa na moim turboboxie.

Co do mediaboxa to ma spory plus, pobiera 50% mniej prądu, zarówno podczas odbioru jak i w stanie czuwania. Sam się zastanawiam czy nie wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm aż tak ludzi pili na nowy dekoder skoro wiele od turbaczy poza wygladem się nie rózni...

Kierowałem się swoim widzimisię, uznałem że po 2,5roku ciągłej pracy turbo można pomyśleć o wymianie ;)

Dodatkowym atutem jest mniejsze zużycie energii oraz wbudowany tuner DVB-T.

Do Universe+ migrując z WPT C+ nie dostaniesz...

Szli w zaparte, że maksimum co mogą dać w tym przypadku to Silver 6x Canal+ oraz HBO na 6mies za 69zł.

Zgodziłbym się za 64zł lub w przypadku wydłużenia HBO do 12mies.

 

Próbowałem jeszcze ugrać Comfort z Multi za 29zł ale nie było o czym rozmawiać

Comfort bez Multi 29zł

Comfort z Multi 39zł

 

Oczekiwałem lepszych ofert, choćby jakiegoś rabatu na MR

Na chwilę obecną wszystko poprawnie świeci w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to, ze nie wlaczyli mi od tygonia HBO i chce odstapic od umowy. nie chce wisiec na sluchawie 40 min i stracic dodatkowo kase na telefon przez tych nieudaczników

 

Kufa mac ja zmigrowalem wczoraj tez HBO nie wlaczyli a w ICA wisi moja stara oferta superpremium HD + HBO :censored::censored::censored::o

(zeby bylo smieszniej odebralem mediaboxa, a pejsa kazali oddac po 1.5.2013)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest jeszcze lepiej :D .Migracja poszła ok ,kanały świecą od północy ale najlepsze że nie zdążyli wyłączyć kanałow ze starej C+.Także paczka CBS i CartoonNetwork dalej świeci a karta juz w blokerze.Do 1 lipca full NC+ i Cała Cyfra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...