Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest, że niektórzy mają Univer + 6C+ za 59-69, a inni Platynę (czyli to samo) za 99 ?

 

w skład Patyny wchodzą dodatkowo kolekcje VOD+ oraz netVOD+ choć jak dla mnie te dodatki nie są warte więcej jak 15 zł miesięcznie. Nie wspomnę o tym że na dekoderach cyfry otrzymujemy tylko część

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że niektórzy mają Univer + 6C+ za 59-69, a inni Platynę (czyli to samo) za 99 ?

 

w skład Patyny wchodzą dodatkowo kolekcje VOD+ oraz netVOD+ choć jak dla mnie te dodatki nie są warte więcej jak 15 zł miesięcznie. Nie wspomnę o tym że na dekoderach cyfry otrzymujemy tylko część

 

Bo jak miałeś wysoki abo w Cyfrze to nie bardzo chcą ci zejść poniżej platyny. Tak wynikało by mi z postów. Sama jeszcze się nie targowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Silver z całą paczką Canal+ i HBO z Multiroom Standart za 79 zł i do tego Cinemax na pół roku gratis.

Umowa na 12 miesięcy.

 

Możliwe coś takiego jest? Czy moge o to walczyć mając teraz superpremium? Przeciez powyższe to jest to samo co platyna....

 

Czyli propozycja dla mnie Platyna + HBO za 99 zł na 18 miesięcy to syf jakiś. Na 12 miesięcy nie chceli się zgodzić.... Rezygnuje chyba...

 

Powiedzcie mi jeszcze - z czego nie będę mógł skorzystać mając platyne na PACE ? (bo ten dekoder chca mi zostawić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krisoff - Hbo na całą umowę?

 

Tak na 12 miesięcy. Najpierw chciała mi dać kobieta na pół roku ale mówię że chciałbym na całą umowę tak jak miałem teraz. Kazała poczekać gdzieś tam poszła zapytać i wróciła zgadzając sie na całość umowy. Na końcu mi to wszystko jeszcze raz potwierdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety mam reklamacje, mialem dostac to co w stopce, ale nie swiecily cinemaxy wiec zadzwonilem, okazalo sie ze rzeczywiscie cinemaxow nie ma w systemie przy mojej umowie, ale co wiecej nie ma rowniez calej paczki canal+ tylko 4.

2 pozostale canaly mam tylko do końca kwietnia jak wszyscy :)

granda.

 

teraz pytanie, bo reklamacji nigdy nie skladalem, czy wystarczy telefonicznie czy powinienem jeszcze jakos ich meczyc?

i teraz jeszcze kolejna sprawa umowa oczywiscie odspiewana przez telefon a dekodery odbieralem w APS, niestety w calym zamieszaniu nie przeczytalem co podpisuje w APS, a tam rzeczywiscie umowa na zwyklego golda, jak to ma sie do umow telefonicznej? mial ktos taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety mam reklamacje, mialem dostac to co w stopce, ale nie swiecily cinemaxy wiec zadzwonilem, okazalo sie ze rzeczywiscie cinemaxow nie ma w systemie przy mojej umowie, ale co wiecej nie ma rowniez calej paczki canal+ tylko 4.

2 pozostale canaly mam tylko do końca kwietnia jak wszyscy :)

granda.

 

teraz pytanie, bo reklamacji nigdy nie skladalem, czy wystarczy telefonicznie czy powinienem jeszcze jakos ich meczyc?

i teraz jeszcze kolejna sprawa umowa oczywiscie odspiewana przez telefon a dekodery odbieralem w APS, niestety w calym zamieszaniu nie przeczytalem co podpisuje w APS, a tam rzeczywiscie umowa na zwyklego golda, jak to ma sie do umow telefonicznej? mial ktos taki przypadek?

 

Liczy się co podpisałeś, nie podam ci na to paragrafu ale tu chyba zdrowy rozsądek wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje w NC+!!!!

 

Dzisiejszego dnia tuż po godzinie 13:00 zadzwoniłem pod numer 222200191 i dostałem

 

Canal+ Silver + 6 x Canal = Canal+ Platinium w cenie 64,00zł/ miesięcznie. Przypomnę jestem/ byłem abonentem ŚP. Cyfra +!

HBO = 6 miesięcy gratis.

PVR 500GB za O zł

Umowa 12 miesięcy,

Do końca kwietnia mam starą umowę "Canal+ Optimum", a po 1 maja "Canal+ Silver + 6 x Canal"

 

Panienka mi jeszcze trzy razy mówiła, że to jest Canal+ Platiniium, bo nie dowierzałem za 64,00zł, ale nie ma w nim VOD.

 

Do tej pory miałem propozycje:

 

Canal+ Gold za 89,00zł

Canal+ Gold za 79,00zł

Canal+ Platinium za 109,00zł

Canal+ Platinium za 99,00zł

Canal+ Platinium + HBO za 129,00zł

 

ŻYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA W NEGOCJACJACH!!!

PS: Nie jestem żadnym spamerem, tylko piszę prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Nie jestem żadnym spamerem, tylko piszę prawdę.

 

Z Twojego punktu widzenia, to może dziś wyglądać ciekawie i prawdziwie, ale dobrze wiedzieć, że nawet po góralsku jest więcej prawd niż jedna.

 

Bo to widzisz jest tak, jest: święto prowda, prowda, tys prowda i ... g*wno prowda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam znowu telefon przed chwila,posiadam za 93zl/mc:

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

Pakiety usług

HBO + nFilmHD

Nie ma dla mnie innej opcji jak Platinum za 99zl/mc/18mc,a zeby bylo smieszniej nie moge wymienic nboxa poniewaz za malo bede placic 99zl ,wiec jak moga proponowac platinum bez wymiany starego dekodera?nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.Mam umowe na czas nieokreslony,ale chyba zloze wypowiedzenie bo to jakis cyrk jest,mysla ze z wariatami maja doczynienia ? chyba sami sa.Czy ktos mial lub ma podobnie?cos probowac zdzialac czy sie z nimi pozegnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ja uwierzę im dopiero 1 Maja w to co dostałem. Strzaszne zamieszanie panuje z tymi ofertami dla migrujących. O tyle o ile przy migracji z N to może nie aż tak, ale widywałem tutaj posty ludzi z C+ którym oferowano pakiety z 6xC+ za około 70PLN a póź niej się okazywało że mają sam pakiet silver czy universe. Tak że trzeba się pilnować i to dobrze w tych negocjacjach. Coś mi się wydaje że z początkiem maja zacznie się kabarecik jak się okaże że to gołe pakiety są. Obym się mylił i by mnie to też nie spotkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...