Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Byłem z "N" od samego początku.

Posiadałem abonament za 48 zł "Wielka Rewolucja" z kanałami N Premium.

Po fuzji z C+ i otrzymaniu listu od NC+ napisałem wypowiedzenie.

 

W sobotę otrzymałem telefon z propozycją odwołania wypowiedzenia, propozycja nowej umowy to:

49 zł za to co dotychczas miałem plus paczka canal+ umowa na 12 miesięcy.

Poprosiłem o parę dni na zastanowienie się.

Czy ta oferta jest realna?

Otrzymał ktoś podobną?

Na co zwrócić uwagę przy migrowaniu przez telefon?

Czy mogę żądać wysłania umowy na mail?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym otrzymać taką ofertę jak ty, mam również rewolucję ale w wersji 2 i płaciłem do tej pory 54. Ale w przeciwieństwie do ciebie ja dotałem 49 za sam universe i hbo na pół roku, natomiast o 6xC+ nie było szans - tylko 99zł musiałbym zabulić. Zatem moim zdaniem dostałeś dobre warunki sam bym je przyjął.

Zapytaj o zogdę na nagrywanie i nagraj Panią/pana. jak by ci wrzucili potwierdzenie na mila to tez super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernet,ale to jest śmieszne żeby abonent enki mający turbacza,a chcący mediaboxa przy migracji cokolwiek płacił.to samo tyczy się cyfrowiczów.to złodziejstwo w białych rękawiczkach

 

Dlaczego mieliby robić za darmo upgrade dekodera ? Chyba nie sądzisz że mają w siedzibie magiczną różdżkę którą zamieniają wszystkie stare dekodery w nowe mediaboxy 8)

Kiedyś w n-ce bywały promocje na upgrade dekederów, i tak w trakcie trwania umowy, bez jej przedłużania:

- wymieniłem nBoxa (białego) na nBox Recordera 250GB (PVR BOX+) bez Opłaty

- wymieniłem nBox Recordera 250GB na turbo Recordera 500GB (turboBOX+) za 49zł

 

Wcale bym się nie zdziwił jakby podobnie było w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Byłem z "N" od samego początku.

Posiadałem abonament za 48 zł "Wielka Rewolucja" z kanałami N Premium.

Po fuzji z C+ i otrzymaniu listu od NC+ napisałem wypowiedzenie.

 

W sobotę otrzymałem telefon z propozycją odwołania wypowiedzenia, propozycja nowej umowy to:

49 zł za to co dotychczas miałem plus paczka canal+ umowa na 12 miesięcy.

Poprosiłem o parę dni na zastanowienie się.

Czy ta oferta jest realna?

Otrzymał ktoś podobną?

Na co zwrócić uwagę przy migrowaniu przez telefon?

Czy mogę żądać wysłania umowy na mail?

 

 

Ja miałem WPT + Npremium i płaciłem 4 miesiące 59/ 2 miesiące za 69. I dostałem Universe + 6 x C+ + HBO na pół roku gratis za 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mam HBO. Rozmawiałem z konsultantką, chyba z działu technicznego, (mają kompetentnych pracowników!) i poszła na nogach załatwiać brak tychże. Trwało to ze 20 min, ale mam nadzieję, że włączą na Grę o Tron wieczorem :)

Muszę ,chyba pierwszy raz, pochwalić nc+ za fachowość i rzeczowość załatwiania tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z DUK po rejestracji mojego wypowiedzenia.

za 89 zł proponują mi Gold + 6x Canal +, + HBO + Filmboxy na całą umowę 12 Miesięcy.

Jest to GOLD bez VOD. Jak powiedziałem że chce platynę z VOD to wszystko liczą osobno - 119 platyna, 30, HBO, 15 Filmboxy.

 

Mam teraz N-ke z N-premiium i Filmboxem za 89zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj znajomy migrowal z c+ oczywiscie wypowiedzenie zarejestrowane bez wypowiedzenia nic konkretnego [ posiadal w c+tylko 2 cameleony ,optimum z canal+za 86 zeta bez tunerów] wczoraj umowa na 12 mieciecy GOLD ale pakiet promocyjnie PLATINUM !!!! do konca umowy ,pozostal przy 2 cameleonach i dostal tuner sagem wszystko za 79 od 1maja to bedzie obowiazywac pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ofertę Kompakt HD Paczka C+ za 59zł

W Piątek wypowiedzenie W APS w SObote Telefon z DUK ustalone tak : SILVER Plus Paczka C+ 6 Kanałów i Filmbox na 6 miesięcy gratis za 64zł na 12 miesięcy W niedziele miał byc telefon żeby dziewczyna potwierdziła umowa na nią jest !!!

Telefon Niedziela ten sam z DUK Mariusz G i oferta Tylko Silver 64zł bez C+ i HBO na 6 miesięcy tłumaczę mu że dzień wcześniej rozmowa nagrywana itp i tutaj cytat Pana Mariusza :

Ide do kierownika załatwić ofertę z Soboty i zaraz zadzwonię i do tej pory cisza sam nie dzwonie do tych OSZUSTÓW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz i udało się dogadać:

 

99zł pełne platinum (z VOD jak da stronie nc+) do tego HBO i FilmBoxy za darmo do końca umowy, Dobrałem MR za 10zł + Cinemaxy za 15 zł i jeszcze mi dołożyli Redlight HD na 6 miesięcy za darmo - potem mogę wyłączyć lub płacić 15zł.

Umowa na 12 miesięcy.

Jestem zadowolony - zmigrowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kolega odniesie się do abonentów, którym przy migracji proponuje się platynę (cena pakietu z cennika jak dla nowych, bo sporo płaciłeś i nie bardzo chcą schodzić z ceny) na pejsa mówiąc wprost co na nim nie działa?! ponadto na pytanie abonenta, dlaczego mam płacić za coś co nie do końca działa, panienka z infolinii odpowiada z uśmiechem, że mogę wymienić na inny dekoder i zapłacić haracz za aktywację! to ja się pytam, co to k.... jest? mam wybór kolego jak ta lala! panie i panowie, tylko wypowiedzenia umów poprawią waszą sytuację, zawsze pozostaje alternatywa choćby cp z sagemcom ESI88. ;-)

a tak już poza tematem, dekodery enki czekają już na przymusową wymianę deków dla zmigrowanych cyfrowiczów! pan solorz chce co najmniej udostępnienia nsport, żeby dodać kodowanie c+ na polsat hd...

z pierwszą częścią masz rację,a z drugą to chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po weekendzie.nie będzie żadanej przymusowej wymiany sprzętu,a Solorz to może sobie pomarzyć o nsport

 

Dlaczego mieliby robić za darmo upgrade dekodera ? Chyba nie sądzisz że mają w siedzibie magiczną różdżkę którą zamieniają wszystkie stare dekodery w nowe mediaboxy 8)

Kiedyś w n-ce bywały promocje na upgrade dekederów, i tak w trakcie trwania umowy, bez jej przedłużania:

- wymieniłem nBoxa (białego) na nBox Recordera 250GB (PVR BOX+) bez Opłaty

- wymieniłem nBox Recordera 250GB na turbo Recordera 500GB (turboBOX+) za 49zł

 

Wcale bym się nie zdziwił jakby podobnie było w nc+

już napisałem dalczego.

 

Rany, sąsiad wziął platinum i hbo za 149zł. Spora część ludzi nie ma orientacji w cenach...

 

nie lubisz sasiada,bo mu nie podpowiedziałeś :> gratuluje włączenia HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kolega odniesie się do abonentów, którym przy migracji proponuje się platynę (cena pakietu z cennika jak dla nowych, bo sporo płaciłeś i nie bardzo chcą schodzić z ceny) na pejsa mówiąc wprost co na nim nie działa?! ponadto na pytanie abonenta, dlaczego mam płacić za coś co nie do końca działa, panienka z infolinii odpowiada z uśmiechem, że mogę wymienić na inny dekoder i zapłacić haracz za aktywację! to ja się pytam, co to k.... jest? mam wybór kolego jak ta lala! panie i panowie, tylko wypowiedzenia umów poprawią waszą sytuację, zawsze pozostaje alternatywa choćby cp z sagemcom ESI88. ;-)

a tak już poza tematem, dekodery enki czekają już na przymusową wymianę deków dla zmigrowanych cyfrowiczów! pan solorz chce co najmniej udostępnienia nsport, żeby dodać kodowanie c+ na polsat hd...

z pierwszą częścią masz rację,a z drugą to chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po weekendzie.nie będzie żadanej przymusowej wymiany sprzętu,a Solorz to może sobie pomarzyć o nsport...

 

to chyba kolega nie wytrzeźwiał jeszcze od 21-ego marca i śni dalej o nowej definicji rozrywki. :-) może i masz rację, że nie będzie musu, ale będziesz musiał przełknąć, że na pejsie nie obejrzysz np. polsatu hd za który płacisz. co się tyczy nsport, jak mówią nasi przyjaciele ze wschodu: pażijom uwidim! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Parę dni temu wysłałem wypowiedzenie. Przed chwilą zadzwonił konsultant i zaproponował pakiet PLATINIUM + HBO na cały okres trwania umowy (18 miesięcy) za 99 zł. Dodatkowo jeżeli chciałbym dekoder NC+ zamiast PACE PVR 500 to + 5 zł.

 

Czy to dobra oferta?

Ja mam taką i mi pasuje bo wychodzi taniej niż w C+. Jedynie PACE mam za 0zł...

Niektórzy mają to za 59zł, ale ja nie podejmuję się tego weryfikować...

 

@lizbona9 zapomniał o aktywacji wspomnieć 149 zł :)

To teraz się płaci za aktywację? Nic nie mówili, hmm, muszę to zweryfikować. Nic takiego w C+ nie było. Zawsze mogę nie odbierać dekodera (miał być na czarną godzinę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba kolega nie wytrzeźwiał jeszcze od 21-ego marca i śni dalej o nowej definicji rozrywki. :-) może i masz rację, że nie będzie musu, ale będziesz musiał przełknąć, że na pejsie nie obejrzysz np. polsatu hd za który płacisz. co się tyczy nsport, jak mówią nasi przyjaciele ze wschodu: pażijom uwidim! ;-)

nie płacę i ze 3 miesiące jeszcze nie bedę płacił za nc+. tak szczerze mówiąc wykładam na Polsat HD i inne z tej stajni.PSN mam z naziemnej,ale antena i tak wyłaczona bo tam wielkie G.....

To teraz się płaci za aktywację? Nic nie mówili, hmm, muszę to zweryfikować. Nic takiego w C+ nie było. Zawsze mogę nie odbierać dekodera (miał być na czarną godzinę).

miałem na myśli adb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polsacie w HD, to widziałem tylko kiepskich, to raz. dwa - nie zależy mi by był w HD. trzy - mam CP z Polsat HD i History HD do końca sierpnia.

 

powiedzialem zeby zadzwonili jutro. i teraz nie wiem... to 18 miesięcy mnie troche denerwuje. nie chcieli zejść niżej... ktoś wynegocjował 12 np?

 

Teraz płacę 109 (99 superpremium + 10 zl pvr). wychodziłoby taniej...

 

Zapomniałem dodać, że umowa na 12 mcy

 

@ircios

a, to mnie nie dotyczy. Wezmę wobec tego PACE i włożę do szafy. Jak padnie mój, to będzie jak znalazł :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag trafi. Próbuję się dodzwonić do infolinii, a oni mi w kółko mówią, że raz mam zadzwonić na ten wewnętrzny, a raz na tamten.

A jedyne co chcę wiedzieć to co zrobić, żeby zrezygnować z multiroom premium i przejść na standard z dwoma dekoderami. W piątek wyraziłem zgodę na migrację do nc+, ma to nastąpić 1 maja, więc chciałbym wykorzystać te 10 dni na rezygnację. Nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...