Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja właśnie po 15min rozmowy z konsultantem dostałem za 59zł Universe+ 6xC+ HBO całość na 12 miesięcy :jupi: . Zeszedł mi z ceny 69zł :lol: . Wcześniej płaciłem za N 70,99zł. To nie jest tak źle ale za [beep] nie mógł mi tego zrobić na 18 miesięcy nawet dwa razy się pytał kierowniczki.

Nieźle ,ale od przedwczoraj to standartowa oferta.Byli tu tacy co za 5zł więcej dostali jeszcze Cinemax. :smile:

 

A za 10 zł więcej Silver + 6xC+ HBO + Cinemax'y i MR na 12 miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z DUK Uniivers+6C++HBO+FILMBOX+CanalVOD+SerialeVOD+ 1multiroom standard

na 12 miesięcy 89PLN (zmigrowałem) Zupełnie inna rozmowa niż te z przed paru dni za praktycznie to samo

przebijały się oferty od 129 przez 139 a jeden próbował mnie uraczyć pakietem za 149

Wiem że inni wyrwali to jeszcze taniej Jednak mnie to satysfakcjonuje dzięki wam i antync+ nie porobili mnie po całości

abonęci z Canal+ jedyne wyjście pisać wypowiedzenia , szkoda mi tylko tych n-kowiczów którzy przegapili okazje na wysłanie wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe, Silver, Gold mają to samo a różniły się tylko ilością canal+

 

Rozmawiałem znowu, bardzo sympatyczny konsultant, sam pracowalem na infolinii to mu powiedział co i jak, wytłumaczył mi, że płaciłem wcześniej aż 119zł i teraz może mi to samo (ale bez HBO) dać max za 89 jako Gold + pełne Canal+ (czyli to co platinium). Bo wspomniałem iż są silvery tańsze z pełnym C+ i sam się zgodził i mi potwierdził jednak mówi iż to zależy ile się płaciło... płaciłeś tak jak ja to hmm ten gold za 89 może ew za 79 ugrasz, płaciłes mniej jak większość tutaj za Optimum HD + Canal+ to dostaniesz Silvera np.

 

Ale potrułem mu, żeby poszedł do kierownika ;) i powiedział, że jestem z nimi długo - niech coś ugra, w końcu sam coś z tego będzie miał.

Poszedł i znowu go nie było długo... ale wrócił i powiedział, że ceny nie może jednak obniżyć ale dodać HBO na 6mieś gratis a potem wyłączy się automatycznie.

 

Zgodziłem się bo zmęczony tym wszystkim jestem.

 

Miałem: Optimum HD + HD Promo + Canal+ + HBO + PACE pvr 500 ... za 119zł

 

Mam: Gold + paczka pełna paczka Canal+, + PACE pvr 500 + HBO (na 6mieś) ... za 89zł

 

Wiem, że mogłem dalej negocjować ale dla mnie i tak jest taniej a mam to samo + lige mistrzów/europejską (HBO w ogóle nie oglądałem przyznam się, może jeden film na miesiąc)

 

 

edit:

 

mówił też konsultant bo pytalem iż nc+GO na PACE nie będzie w pełni funkcjonalne i nie słyszał nic by było, kazałem się upewnić i znikł nawet na 4min (ponoć do kierownika) ale podtrzymał to co mówił.

 

Włączyli Ci HBO od razu ? Bo u mnie inne kanały świecą a na HBO brak uprawnień mimo że dostałem opcje na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile płaciłeś przed migracją..??

nkowicze niczego nie traca ci co nie wysłali wypowiedzeń . Mogą nadal pozostać na swoich starych zasadach z nki i mają o ile mieli pakiet Premium dostęp praktycznie do platyny ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jak mieli np. HBO etc.

Jeżeli ktoś z nkowiczów miał pakiet starte za np. 20 złotych niech zapomni o 6 x canal np. za 60 złotych..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie nie wierzyć ale ja jestem bardzo zadowolony z mojej oferty :) Na rok czasu mam problem z głowy, a może jeszcze hbo za jakieś 10 zł dadzą za jakiś czas.

 

Stwierdzenie "Możecie nie wierzyć ale ja jestem bardzo zadowolony z mojej oferty " to byłoby na miejscu jakby ci proponowali to co masz za stówę... Za taką cenę co masz to 99% ludzi w ciemno by wzięła... Ja bez Npremium to nie mam żadnej, nawet blisko dobrej, oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile płaciłeś przed migracją..??

nkowicze niczego nie traca ci co nie wysłali wypowiedzeń . Mogą nadal pozostać na swoich starych zasadach z nki i mają o ile mieli pakiet Premium dostęp praktycznie do platyny ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jak mieli np. HBO etc.

Jeżeli ktoś z nkowiczów miał pakiet starte za np. 20 złotych niech zapomni o 6 x canal np. za 60 złotych..!!

99PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście ile osób w ciągu ostatnich 3 dni migrowało ?! I to na na prawdę na dobrych warunkach IMO. Aż nasuwa się pytanie czy nie mogli

zrobić tak od razu: byłoby miło i przyjemnie ;-) A w mediach ... cisza.Ciekawe.

NC+ musiała nkowiczom dac to co wynegocjowali w umowach w Nce .. Łaski nie robili groziły pozwy do sądu..

Skoro NC+ pawnie jest spadkobiercą po nce musi honorować wcześniejsze zobowiązania ..!!

I to się dziej wielu to nazywa mega promocja dla nkowiczów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe, Silver, Gold mają to samo a różniły się tylko ilością canal+

 

Rozmawiałem znowu, bardzo sympatyczny konsultant, sam pracowalem na infolinii to mu powiedział co i jak, wytłumaczył mi, że płaciłem wcześniej aż 119zł i teraz może mi to samo (ale bez HBO) dać max za 89 jako Gold + pełne Canal+ (czyli to co platinium). Bo wspomniałem iż są silvery tańsze z pełnym C+ i sam się zgodził i mi potwierdził jednak mówi iż to zależy ile się płaciło... płaciłeś tak jak ja to hmm ten gold za 89 może ew za 79 ugrasz, płaciłes mniej jak większość tutaj za Optimum HD + Canal+ to dostaniesz Silvera np.

 

Ale potrułem mu, żeby poszedł do kierownika ;) i powiedział, że jestem z nimi długo - niech coś ugra, w końcu sam coś z tego będzie miał.

Poszedł i znowu go nie było długo... ale wrócił i powiedział, że ceny nie może jednak obniżyć ale dodać HBO na 6mieś gratis a potem wyłączy się automatycznie.

 

Zgodziłem się bo zmęczony tym wszystkim jestem.

 

Miałem: Optimum HD + HD Promo + Canal+ + HBO + PACE pvr 500 ... za 119zł

 

Mam: Gold + paczka pełna paczka Canal+, + PACE pvr 500 + HBO (na 6mieś) ... za 89zł

 

Wiem, że mogłem dalej negocjować ale dla mnie i tak jest taniej a mam to samo + lige mistrzów/europejską (HBO w ogóle nie oglądałem przyznam się, może jeden film na miesiąc)

 

 

edit:

 

mówił też konsultant bo pytalem iż nc+GO na PACE nie będzie w pełni funkcjonalne i nie słyszał nic by było, kazałem się upewnić i znikł nawet na 4min (ponoć do kierownika) ale podtrzymał to co mówił.

 

Włączyli Ci HBO od razu ? Bo u mnie inne kanały świecą a na HBO brak uprawnień mimo że dostałem opcje na 6 miesięcy.

 

Miałem HBO wcześniej więc mam dalej, aneks z NC+ od 1maja i od tego momentu pewnie discovery historia zacznie działać itp. bo w tej chwili uprawnień do tego nie mam (kanał z eNki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dropbox.com/s/npi69yrm2us2p ... -48-31.png

 

tutaj macie potwierdzenie, że rozmowa trwala 30 min, o kwiatkach i pieknej pogodzie z nimi nie gadałem, obiecuje że w przyszłym tygodiu wszystko przyjdzie na papierku to wam udowodnie.

Discovery HD nie chciał dać za free, ale poszedł skonsultował i powiedział że ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj do nc+ z pytaniem o migrację i o ich ofertę. Zaproponowano mi pakiet All Inclusive+ za 179zł miesięcznie z umową na 18 miesięcy plus 10zł mies. za dekoder mediaBOX+ (razem 189zł mies.). Chciałem jeszcze zbić cenę, ale się nie udało. Odpowiedziałem konsultantowi, że muszę się zastanowić - będzie dzwonił w poniedziałek. Przyznam, że moje odczucia są ambiwalentne, ale chyba jednak zdecyduję się na migrację. To dobra oferta, jeżeli chodzi o cenę i zawartość programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj ponownie mam dostęp do paczki Canal+bez migracji do nc+. Miałem pakiet Start HD w cyfrze za 13 zł i udało Mi się go zmienić na Canal+Start HD za 42 zł. Umowę mam do września. Interesuje mnie tylko paczka Canal+ oraz kanały MiniMini+ i Teletoon+. Jeśli chciałbym to obecnie w nc+ to musiałbym zapłacić ponad 2 razy więcej (89 zł). jeśli się nic nie zmieni to jestem ciekaw jak Mnie nc+ przekona do płacenia ponad 2 razy wiencej za to samo co mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście ile osób w ciągu ostatnich 3 dni migrowało ?! I to na na prawdę na dobrych warunkach IMO. Aż nasuwa się pytanie czy nie mogli

zrobić tak od razu: byłoby miło i przyjemnie ;-) A w mediach ... cisza.Ciekawe.

NC+ musiała nkowiczom dac to co wynegocjowali w umowach w Nce .. Łaski nie robili groziły pozwy do sądu..

Skoro NC+ pawnie jest spadkobiercą po nce musi honorować wcześniejsze zobowiązania ..!!

I to się dziej wielu to nazywa mega promocja dla nkowiczów..

Tylko jak sie ta twoja teoria ma do tego że moja stara umowa N kończyła się w maju 2013 a nowa jest do kwietnia 2014, honorowanie starych zobowiazań nie ma nic do rzeczy, mam teraz nowa umowe i w ica pisze universe a nie zadne stare pakiety. Ponadto wcale nikt nie musi migrowac, można sobie dociagnac na starej umowie jak kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...