Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@samanta ... no z tymi 500 zł to pojechałaś .

 

500zł za dekodery?? Z tego co pamiętam chyba maksymalną opłatą na Turbo była kiedyś 199zł + do MR nie wydaje mi się żeby wyszło 500zł.

 

199 aktywacja za turbodekoder

199 biały dekoder na własność (mogę go teraz wyrzucić do śmieci)

99 zktywacja za biały dekoder

 

razem 499 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem zrezygnować z wypowiedzenia (bo złożyłem po przymusowej migracji) bo podoba mi się to co miałem do lipca 2013r (a chcieli zabrać).

Miałem w n`ce WPT+HBO+Cinemax+nPremium+nPremiumVOD za 69zł (to była mega oferta).

 

Rezygnacja z wypowiedzenia została przyjęta od ręki ale dostałem zapytanie czy nie chcę pozostać z nc+ ?

Dostałem warunki

Universe+

HBO

Cinemax

Paczkę 6 Canal+

Wszystko na na czas trwania umowy 12m za 64zł

Przeszedłem więc do nc+ bo zaczęli rozumieć iż zwyżka ARPU nie tą drogą, którą obrali na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w N mam WPT+ Npremium. Jest jakiś numer gdzie można zadzwonić po super oferrtę...

A wysłałeś wypowiedzenie? jeśli tak to po prostu czekaj, na bank sami do Ciebie zadzwonią z Działu Utrzymania Klienta. A jak nie wysłałeś to wyślij, bez tego może być ciężko dostać takie dobre oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę to są brednie o super ofertach dla nkowiczow . Ludzie w nce jeszcze w grudniu ub roku brali w nce oferte fuul za mniej jak 100 złotych! Pierwsza oferta nc+zabierała i jedynie korekta niejako niektórych enkowiczom przywraca to co już mieli !! Według pisma wysyłanego do nkowiczow mogą pozostac na dotychczasowych warunkach wynegocjonowanych w nce! Do końca trwania umowy!! Czyli Ci wszyscy co mieli kanały Npremium mają do końca swoich umów 6 x kanal!! Czyli silwer plu 6x canal to brednia wymyślona przez troli by zaistnieć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem z Cyfry Plus z pakietu Kompakt+ za 47 zł do NC+ do pakietu Universe+ za 49 zł (pakiet kosztuje tak normalnie 59 zł ale się targowałem z konsultantem 2 razy i za trzecim zgodził się na moje warunki!) umowa na 18 miesięcy. Do końca kwietnia płace normalnie 47 zł a od 1 maja już 49 zł. Pakiet kanałow zostanie mi aktywowany wciągu 24 h. W pakiecie jest 34 kanały HD. Sprzęt zostaje mój tzn dekoder Ferdek Ariva 150 Combo HD i karty Seca C+ nie wymieniam bo nie jest to przymusowe i tylko na życzenie abonenta jeśli chce nowy sprzęt.

jaki pakiet kanałów zostanie ci aktywowany - bo dzis wszystko co doszło do nc+ jest już odkodowane /taka promocja/ /bez premium oczywiscie/

Od kiedy to dla cyfrowców bez migracji wszystkie kanały które doszły z n są odkodowane ?

Chyba nie wiesz co piszesz !

 

odkodowane dla n-kowców to co doszło z cyfry

nie od dziś wiadomo że n kowcy mają sie lepiej niż cyfrowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę to są brednie o super ofertach dla nkowiczow . Ludzie w nce jeszcze w grudniu ub roku brali w nce oferte fuul za mniej jak 100 złotych! Pierwsza oferta nc+zabierała i jedynie korekta niejako niektórych enkowiczom przywraca to co już mieli !! Według pisma wysyłanego do nkowiczow mogą pozostac na dotychczasowych warunkach wynegocjonowanych w nce! Do końca trwania umowy!! Czyli Ci wszyscy co mieli kanały Npremium mają do końca swoich umów 6 x kanal!! Czyli silwer plu 6x canal to brednia wymyślona przez troli by zaistnieć!!

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: czyzby ktos tutaj płacił za platinum 100 zł albo cos w ten desen i ciężko pogodzić się z faktem, że co nagle to po diable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę to są brednie o super ofertach dla nkowiczow . Ludzie w nce jeszcze w grudniu ub roku brali w nce oferte fuul za mniej jak 100 złotych! Pierwsza oferta nc+zabierała i jedynie korekta niejako niektórych enkowiczom przywraca to co już mieli !! Według pisma wysyłanego do nkowiczow mogą pozostac na dotychczasowych warunkach wynegocjonowanych w nce! Do końca trwania umowy!! Czyli Ci wszyscy co mieli kanały Npremium mają do końca swoich umów 6 x kanal!! Czyli silwer plu 6x canal to brednia wymyślona przez troli by zaistnieć!!

 

Bzdury gadasz. Ja też nie wierzyłam w to co tu pisali 2 dni temu, bo mi cały czas proponowali golda z HBO+MR za 139zł. Mi się umowa na fulla za 119 zł z MR skończyła 31 marca (poszło wypowiedzenie), a wczoraj mi zaproponowano fulla z MR też za 119 zł na 12 m-cy. No chyba, że konsultanci podpuszczają, a jak przyjdzie co do czego to faktura do zapłaty na 179 :roll: Mnie już nic nie zdziwi.

Oferty jeszcze nie przyjęłam. Jak dadzą za 99 z MR to przejdę a jak nie to mogę żyć bez TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-kowiicze za pakiet all inclusive płacą 99 zł, a abo cyfry 179 zł

 

Lecą w ch...ja z abo c+ !!!! Mam umowę na to co koleżanka przedłużoną w marcu na 18 m-cy za 154zł (wcześniej to samo za 136zł nie negocjowałem bo czułem ze będzie z tego niezły [beep] i będzie okazja złożyć wypowiedzenie. "Pałka się przegięła" z migracja byłych abo N ,dzisiaj pisze wypowiedzenie z powodu wycofania z oferty 13-th Street z dniem 30.04.2013 !!!! Ma ktoś wzór wypowiedzenia ?????? :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę już powiedzieć że zmigrowałem

 

Dali mi 3 oferty:

WPT + 6xC+ + HBO + VOD za 79zł, czyli platyna

WPT + 6xC+ + HBO za 69zł, na tą zmigrowałem

WPT + 6xC+ za 59zł.

Do wszystkich opcji History HD w cenie na pół roku, później można wyłączyć.

 

Wcześniej miałem Mini full za 79zł, czyli WPT+Npremium+HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-kowiicze za pakiet all inclusive płacą 99 zł, a abo cyfry 179 zł

 

Lecą w ch...ja z abo c+ !!!! Mam umowę na to co koleżanka przedłużoną w marcu na 18 m-cy za 154zł (wcześniej to samo za 136zł nie negocjowałem bo czułem ze będzie z tego niezły [beep] i będzie okazja złożyć wypowiedzenie. "Pałka się przegięła" z migracja byłych abo N ,dzisiaj pisze wypowiedzenie z powodu wycofania z oferty 13-th Street z dniem 30.04.2013 !!!! Ma ktoś wzór wypowiedzenia ?????? :censored:

 

Imię i Nazwisko

Ulica i numer domu/mieszkania

Kod pocztowy, miejscowość

Nr abonenta: XXXXXXX-XX

 

Canal+ Cyfrowy S.A.

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

 

Oświadczenie o rozwiązaniu umowy numer XXXXXXX-XX

 

W związku z wprowadzeniem przez Canal+ Cyfrowy S.A. zmian z dniem 1 kwietnia br. polegających na wyłączeniu programów i zaprzestaniu udostępniania kanałów: 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanałów CNN, Cartoon Network, TCM jak i braku gwarancji nadawania programów religia.tv oraz Trace (dla użytkowników dekoderów HD) oświadczam, iż nie wyrażam zgody na wprowadzone zmiany i rozwiązuję umowę nr XXXXXXX-XX zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament. Powyższe oświadczenie skutkuje na koniec Okresu rozliczeniowego, w którym zostało złożone tj. w tym przypadku z dniem 30.04.2013 r.

 

A dalej ewentualnie formułka:

Jednocześnie informuję, iż nie wyrażam zgody do dysponowania moimi danymi osobowymi przez Canal+ Cyfrowy S.A. i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych, proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych Canal+ Cyfrowy S.A., spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z dniem zakończenia rozwiązywanej umowy.

Ale tego odradzam, bo nie będa dzwonić z "super ofertami" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę już powiedzieć że zmigrowałem

 

Dali mi 3 oferty:

WPT + 6xC+ + HBO + VOD za 79zł, czyli platyna

WPT + 6xC+ + HBO za 69zł, na tą zmigrowałem

WPT + 6xC+ za 59zł.

Do wszystkich opcji History HD w cenie na pół roku, później można wyłączyć.

 

Wcześniej miałem Mini full za 79zł, czyli WPT+Npremium+HBO

 

nie do konca platyna bo w tej cenie nie dostaniesz pelnego VOD tylko seriale i netVOD czyli tak naprawde Gold a ze na infolinii mowia o platynie to tak juz maja ulozona formulke a potem i tak w ICA wyswietla sie Gold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę już powiedzieć że zmigrowałem

 

Dali mi 3 oferty:

WPT + 6xC+ + HBO + VOD za 79zł, czyli platyna

WPT + 6xC+ + HBO za 69zł, na tą zmigrowałem

WPT + 6xC+ za 59zł.

Do wszystkich opcji History HD w cenie na pół roku, później można wyłączyć.

 

Wcześniej miałem Mini full za 79zł, czyli WPT+Npremium+HBO

CZyli jest tak jak piszę daje nc plus to co było wynegocjowane w nce!! W cyfrze jest prawie identycznie każdy moze pozostać na dotychczasowych zasadach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj mój post 3 sztuki nad Twoim.
9 To skoro jest jak twierdzisz to nie dostałes pisma z nc że możesz pozostac migrowac na warunkach wynegocjonowanych w nce???Do końca swej umowy??? A wy dalej opowiadacie brednie o super ofertach!!

Nie czytasz nawet uważnie co piszę.

Wypowiedziałem umowę po otrzymaniu pisma z przymusową migracją.

Nie trolluj.

Płać i płacz bo się napalałeś za wczasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj mój post 3 sztuki nad Twoim.
9 To skoro jest jak twierdzisz to nie dostałes pisma z nc że możesz pozostac migrowac na warunkach wynegocjonowanych w nce???Do końca swej umowy??? A wy dalej opowiadacie brednie o super ofertach!!

Człowieku ale to nie ma znaczenia, bo oferty dostają ci co wysłali wypowiedzenia, własnie po to żeby te wypowiedzenia wycofać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...