Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał ktoś ofertę UNIVERSE z paczką wszystkich canal+? Jeśli tak to jakie są realne ceny takiego pakietu?

Niby dostali za 69zł ale musieli mieć npremium na to wychodzi.

 

Bądźmy precyzyjni - 59zł, a inny kolega z forum chwalił się 49zł nawet ;-)

 

Dostałem za 49 zł :)

Wcześniej: WPT+nPremium za 69 zł

ale od razu dodam że nie było łatwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w nce n premium+HBO za 69 zł i rozmawiając z konsultantem z DUK zaproponował mi tej w samej cenie przez 12 miesięcy całą paczkę Canal+ i HBO. Konsultant powiedział mi, że promocja ta dotyczy wyłącznie abonentów którzy złożyli wypowiedzenie i posiadali promocję w nce (n premium+HBO za 69 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy precyzyjni - 59zł, a inny kolega z forum chwalił się 49zł nawet ;-)

 

No bez przesady za 69zł to uwierzę ale za 59?

 

Cristal

 

To dziwne ze tak długo czekasz ale czasem takie przypadki się zdarzają, może zadzwoń do nich i powiedz jak się sprawa ma?

 

Trzy razy weryfikowałem, mam spisane wszystkie dane konsultanta, datę, godzinę rozmowy.

Niemniej jak widać, nie mam najtaniej, bo można było urwać jeszcze 10zł, ale z kolei ja mam jeszcze 6mcy HBO, więc można powiedzieć, że oferta równoważna tej za 49zł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy weryfikowałem, mam spisane wszystkie dane konsultanta, datę, godzinę rozmowy.

Niemniej jak widać, nie mam najtaniej, bo można było urwać jeszcze 10zł, ale z kolei ja mam jeszcze 6mcy HBO, więc można powiedzieć, że oferta równoważna tej za 49zł ;-)

To ja im chce dać 69zł a oni mnie z buta to trzeba być ... ale może to i lepiej może ugram coś w późniejszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mieliscie hbo w n? bo ja mialem wpt+npremium nie skladalem wypowiedzenia i dostalem teraz canal+silver z 6x canal+ ... i teraz widzac oferty jakie ludzie sie dostaja zastanawiam sie czy jest to z powodu iz mieli oni jeszcze wczesniej hbo czy co ...jakbym wiedzial ze jest szansa zmodyfikowac przed paroma godzinami ustalona z konsultantem telefonicznie oferte ktora wywalczylem ( wtedy byla ona rewelacja ), patrzac teraz na to niestety okazalo sie ze nie bo 20zl wiecej place, badz w 69zl nie mam hbo ... moze by tak zadzwonic do nich i powiedziec ze chce jeszcze dobrac history hd ale zeby wlaczyli hbo? przejdzie takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Właśnie zmigrowałem z "n".

Miałem WPT + npremium + MR Premium za 89zł.

 

Po migracji:

Universe + 6 x C+ (bez VOD) + MR Premium + HBO na 6mcy = 79zł.

Umowa na 12mcy.

 

Płacę taniej, mam więcej. Dla mnie wypas.

 

Potwierdzam, Universe + 6 C+ 59 zł + MR standard 10 zł + Cinemax, bądź Filmbox na 6 mies free. Umowa na 12 mies. Wcześniej płaciłem za N ze wszystkimi tematycznymi i npremium 89 zł. Łyknąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory miałem w N WPT + NPremium + HBO za 69zł umowa do maja,wypowiedzenie złożone w APS-ie. Tak z ciekawości zadzwoniłem do DUK i dostałem propozycje od 1 maja WPT + 6x Canal+ oraz HBO na 12 miesięcy za 69zł bez vod itp. Oczywiście zgodziłem się na taką propozycję, Konsultant trzy razy potwierdzał to co proponował. Tylko po zalogowaniu się do ICA widnieje oferta Canal+ Silver,a nie ma wyszczególnionego pakietu HBO. Mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku. Ktoś już zaakceptował dzisiaj takie warunki? Jeśli tak,to co macie w ICA?

 

Dostałem to samo (identyczna oferta i cena) i w ICA też mam to samo.

 

Zobaczymy jak faktycznie będzie od 1 maja,chociaż myśle,że będzie ok, Chociaż do tej pory w ICA wyświetlała mi się również opcja HBO (przed migracją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...